Jambon hokkası yerine ne kullanabilirim?

Sordu: Faty Firth | Son Güncelleme: 10 Şubat 2020
Kategori: yiyecek ve içecek dünya mutfakları
3.9/5 (1.969 Görüntüleme. 9 Oy)
Jambon dizleriniz yoksa, şunları değiştirebilirsiniz:
 • Genellikle daha etli olan füme domuz incik.
 • VEYA - Domuz eti yemek istemiyorsanız, Emeril füme hindi budu kullanmanızı önerir.
 • VEYA - Aksi takdirde , yerine eşit miktarda füme jambon koyabilirsiniz .
 • VEYA - Füme sosis.
 • VEYA - Füme domuz pastırması .

Aynı şekilde insanlar, bezelye çorbasında jambon yerine ne koyabilirim diye soruyorlar.

Onlar, çorba yoluyla daha fazla et, kazandırmakta fazla jambon iyilik dizlerine daha işlemek için daha kolaydır ve genellikle ucuzdur olarak füme domuz boyun kemikleri kullanmayı tercih ediyorum. Bölünmüş bezelye çorbamı artık jambon kemiği kullanarak yapıyorum.

Ayrıca jambonlu domuz eti yerine tuzlu domuz eti kullanabilir miyim? Tarifi tuzlanmış domuz eti kullanılarak, ham hock için çağırırsa yerine birkaç şekilde sonuçta değişeceğinden. En büyük fark, bir jambon hokunun füme aromasının olmamasıdır. Bununla birlikte, tuzlu domuz etinin daha az iddialı tadı, tabaktaki fasulye veya sebzelere daha fazla odaklanmayı sağlar.

Benzer şekilde, bir jambon hock yiyebilir misin?

O servis edilebilir İhale ve lezzetli biraz tuz ve biber ile as-yani Aslında diz eti kalır.

Jambon kemiği jambon hock ile aynı mıdır?

Hem taze hem de tütsülenmiş jambon kemiklerinin yemekten önce iyice pişirilmesi gerekir ve bir tencere çorbada saatlerce yavaş yavaş kaynatıldığında en iyi sonucu verir. Jambon kemikleri bulamıyorsanız, jambon dizleri arayın. Bunlar, jambon kemiklerinden daha az ete sahip olma eğilimindedir, ancak lezzet ve zenginlik katmak için de işe yarar.

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Jambon için vejetaryen bir alternatif nedir?

Proteinin Değiştirilmesi
Izgara veya tavada kızartılmış tofu yaygın olarak bulunan bir seçimdir ve seitan veya "buğday eti" birçok süpermarkette ve sağlıklı gıda mağazasında bulunabilir. Ticari olarak hazırlanmış vejetaryen sosis ürünleri, protein ve uygun bir aroma eklemek için de kullanılabilir.

Jambon için iyi bir vejetaryen ikame nedir?

kızartmalar
 • Tofurky Vejetaryen Jambon Tarzı Kızartma.
 • Tarla Kızartması Smokey Toplayıcı Kızartması.
 • Vejetaryen Artı Vegan Jambonlu Rulo.
 • Mayıs Wah Vejetaryen Pazarı.
 • Verisoy.
 • Sevgi dolu kulübe Neşeli Bahar Vegan Jambon Kütüğü.
 • Yves Sebzeli Jambon.
 • Lightlife Akıllı Şarküteri Jambonu.

Jambon yerine pastırma kullanabilir miyim?

Pastırmayı gerçekten kullanmadan pastırmanın sertleştirilmiş veya dumanlı et lezzetini elde etmek için pancetta, prosciutto, tütsülenmiş sosis, füme jambon veya Kanada pastırması deneyin. Et ürünü kullanmak istemiyorsanız, piyasada bazı sebzeli pastırma şeritleri de var.

Jambonlu domuz pastırması yerine domuz pastırması koyabilir misin?

jambon hok yedek
Eğer 't jambon hock bulabilirseniz, endişe yok. Kolayca çok fazla tarifi etkilemeden domuz şaft, füme pastırma veya füme sosis yerine kullanabilirsiniz. Füme hindi pastırması gayet iyi çalışmalıdır. Vejetaryenler, jambon hokunun zengin lezzetini ve ağız hissini taklit etmek için daha zor zamanlar geçirebilir.

Vejetaryen jambon var mı?

Vegan Jambonlu Şarküteri Dilimleri
Orada daha fazla bitkisel kökenli et seçenekleri her zamankinden vardır ve bunlar Target ve Walmart dahil büyük kutu mağazalar, için yerel bakkal, her yerde kullanıma hazır olurlar. Klasik jambonlu ve peynirli sandviçi @lighterculture'ın izniyle yepyeni bir seviyeye taşımak.

Jambon dizleri yerine domuz boyun kemikleri kullanabilir miyim?

Boyun kemikleri genellikle içilmezken , jambonlar genellikle içilir. Böylece boyun kemiklerinden alamadığınız jambon dizlerinden bir duman aroması alırsınız. Ancak her ikisini de kullanmanızın asıl nedeni, kolajeni yavaş yavaş pişirmektir. Boyun kemikleri , fasulyeye iyi bir lezzet ve doku sağlamak için fazlasıyla kolajen içerir.

Deriyi jambon hockundan çıkarır mısınız?

Jambon kabuğunun çıkarılması
 1. Küçük, keskin bir bıçak kullanarak deriyi/kabuğu, diz üstünden (veya bacağın boğum ucundan) 10 cm kadar kesin.
 2. Bıçağı deri ile yağ arasında kaydırarak jambonun derisini çıkarmaya başlayın.
 3. Temiz parmaklarınızı (veya bir bıçağı) derinin altına sürün ve bir yağ tabakası bırakmak için cildi/halkayı nazikçe soyun.

Jambon hocks zaten pişmiş mi?

Tütsülenmiş hock füme bir tada sahiptir, yağdan lezzet ve kemiklerden lezzet alırsınız. Lezzet dünyasında buna "vücut" denir. Dilimlenmiş türün, etin yapılmasıyla ilgili olmadığı, lezzetin çıkarılmasıyla ilgili olduğu sürece pişirilmesi gerekir.

Jambon hokunun hangi kısmı yenilebilir?

Jambon dizleri , domuzun ayağının (bacağının) gerçekten ayak bileğine çok yakın ya da bazen ayak bileği ile olan alt kısmıdır. Domuzun bu kısmı çok fazla bağ dokusu içerir, bu nedenle yemeğe harika bir lezzet katmanın yanı sıra, bağ dokusundaki kolajen eridiği için jambon çöreği harika bir zengin ipeksi ağız hissi verir.

Bir jambon hock üzerinde ne kadar et var?

Jambon dizlerinin boyutu, kesime ve önden mi yoksa arka bacaktan mı alındığına bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Her biri yaklaşık 1 1/2 ila 2 pound olan, kemikte çok miktarda et bulunan daha büyük dizleri arayın.

Jambonu ıslatmanız mı gerekiyor?

Çoğu jambon hokkası tütsülenir ve iyileştirilir ve tadı çok tuzludur. Tuz seviyesini azaltmak ve kirlilikleri gidermek için jambonu pişirmede kullanmadan önce uzun bir yıkama veya suda bekletme gerekir. Yıkadıktan sonra jambonu tamamen durulayın. Jambonları tencereye koyun ve tamamen batana kadar su ekleyin.

Yemek pişirmede jambon hoke nedir?

Jambon dizleri , domuzun bacağının alt kısmından, etli jambon ile ayak arasında gelir. Genellikle kürlenir ve tütsülenirler, bu da onlara daha uzun bir raf ömrü ve daha karmaşık bir tat verir. Jambon hocks geleneksel olarak siyah gözlü bezelye ve karalahana gibi Güney klasiklerini tatlandırmak için kullanılır.

Domuz eti ve jambon hokkası aynı şey midir?

Jambon dizleri domuzun arka bacağındandır. Domuz budu önden veya arkadan gelebilir. Onları aynı şekilde kullanabilirsiniz. Jambon dizlerinin iyileştiğini ve/veya içildiğini ve domuz dizlerinin çiğ olduğunu sanıyordum.

jambon hokkası sağlıklı mı?

Füme jambon çubukları , porsiyon başına 17 g sağlayan iyi bir protein kaynağıdır. Ayrıca, vücudunuzun ana enerji kaynağı olan 5 gr karbonhidratı, bir porsiyon füme jambon çöreği içinde alacaksınız .

Tuzlu domuz eti durular mısınız?

Tuzlu domuz eti ( tuzla işlenmiş domuz eti veya beyaz domuz pastırması da denir) birçok tarifte kullanılan bir malzemedir. Domuz eti üzerinde çok fazla tuz varsa durulama gerekebilir. Keskin bir şef bıçağıyla, tuzlu domuz eti içine yatay ve dikey dilimler yapın, sert deriyi kesmeden tamamen kesin.

jambon hock buzdolabında ne kadar dayanır?

Açıldıktan sonra veya kapalı olarak satın alırsanız, 3 ila 5 gün içinde kullanmalı veya dondurmalısınız. Pişmemiş bir bal, buzdolabında bir haftaya kadar veya "son kullanma" tarihine kadar (hangisi önce gelirse) iyidir.

Domuz göbeği ve tuzlu domuz eti aynı mıdır?

Tuzlu domuz , tuzla işlenmiş domuz etidir. Genellikle domuz karnından veya daha nadiren yağ sırtından hazırlanır. Tuzlu domuz eti tipik olarak kesilmemiş pastırmaya benzer, ancak daha yağlıdır, göbeğin en alt kısmından yapılır, daha tuzludur, çünkü tedavi daha güçlüdür ve daha uzun süre uygulanır ve asla sigara içilmez.