Deri kanepemi örtmek için ne kullanabilirim?

Soruldu: Vicenta Purificacion | Son Güncelleme: 29 Haziran 2020
Kategori: ev ve bahçe iç dekorasyonu
4/5 (219 Görüntüleme . 40 Oy)
 • Kanepenin arkasına bir kilim veya dekoratif battaniye serin .
 • Kanepenin koltuk minderlerine dekoratif yastıklar yerleştirin.
 • Geçici bir parti veya toplama sırasında kumaşı korumak için gerektiği takdirde deri kanepe istenilen görünüme sahip değilse tüm kanepe üzerinde bez kanepe kapağı çekerek ya.

Ayrıca bilin, deri bir kanepe kumaşta geri kazanılabilir mi?

Eğer Yıpranmış veya yırtılmış koltuk minderleri ve kollarıyla daha iyi günler görmüş bir deri bir kanepe varsa, yeni bir tane karşılayabileceği isteyebilirler; ancak kanepeyi kendiniz yeniden döşemek muhtemelen hayal ettiğinizden daha kolaydır. İster deri ister başka bir kumaş döşeyin , prosedür aynıdır.

İkincisi, deri kanepe için en iyi slipcover nedir? Maytex Pixel Ultra Soft Kanepe Mobilyası Kılıfı Ayrıca bu slipcover , yerinde kalmasını sağlayan elastik köşelere sahiptir. Bu slipcover , 74 inç ila 96 inç arasında değişen genişlikteki kanepelere uyacaktır. Deri koltuklarda en iyi sonucu elde etmek için kaymaz bir altlık yerleştirilmesi tavsiye edilir.

Ayrıca, kanepemi örtmek için ne kullanabilirim?

Çarşaflar, ucuz ve kullanımı kolay oldukları için kanepe slipcovers olarak kullanım için mükemmeldir. Çoğu standart kanepeyi kaplamak için en az iki kraliçe boy düz çarşafa ihtiyacınız olacak .

Yeniden döşemek mi yoksa yenisini almak mı daha ucuz?

Mobilyaları yeniden döşemenin maliyeti ortalama 662 dolar, 342 ila 985 dolar arasında değişiyor. Yenisini satın almaktan daha pahalıya mal olur, bu nedenle özel değeri olan parçalar için daha iyidir. Harika bir çerçeveye sahip antika bir sandalyeniz veya tek yırtık minderli modern bir kanepeniz varsa, yeniden döşeme yapmak akıllıca bir karar olabilir.

23 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Deri bir kanepeye bir slipcover koyabilir misin?

Deri bir kanepe , bir odanın dekoruna zarafet katar ve yüksek tarzınız için bir odak noktası görevi görür. Ya da deri koltuk daha iyi günler gördüyse , bir slipcover mobilyanızın ömrünü uzatırken göze hoş gelmeyen çatlakları veya yırtıkları gizler.

Bir kanepeyi örtmenin maliyeti nedir?

Ancak koltuğunuzun yeniden doldurulması, yeniden döşenmesi ve yayların veya arkalıkların onarımını içeren tam bir revizyona ihtiyacı varsa, işin maliyeti 700 ila 1.200 dolar veya daha fazla olabilir. Kumaş, en az 16 yarda kumaş kullanan tipik bir kanepe ve yaklaşık 7 yarda kullanan tipik bir sandalye ile maliyeti yönlendirir.

Bir kanepe nasıl kurtarılır?

Arkadan başlayarak kanepenizi kurtarın . Kumaşı kanepe çerçevesinin alt tarafına tutturmak için bir zımba tabancası kullanın. Kanepenin arka kısmının ortasından başlayın ve ilerledikçe kumaşı sıkı bir şekilde çekerek köşelere doğru ilerleyin. Her 1/2 ve 1 inç arasında eşit şekilde zımbalayın.

Kanepeyi yeniden döşemenin maliyeti nedir?

İki minderli bir kanepeyi yeniden döşemek için ortalama maliyet 600 ila 1.500 dolar arasında değişirken, büyük bir kesit kanepenin maliyeti 1.500 ila 4.000 dolar arasındadır. Maliyet , kanepenin boyutuna ve tarzına ve kumaş, süpürgelik, aksesuar ve işçiliğe göre değişir. Yakınınızdaki döşeme profesyonellerinden ücretsiz tahminler alın .

Eski kanepemi nasıl daha iyi gösterebilirim?

Eski Bir Kanepe Nasıl Yeni Gibi Görünür
 1. Atış yastıkları ekleyin.
 2. Boyayın.
 3. Minderleri değiştirin (veya yeniden doldurun).
 4. Bir atışla örtün.
 5. Sadece kolları örtün.
 6. Bacakları değiştir.

Bir kanepe için bir slipcover nasıl yapılır?

Kanepe kılıfı yapmak için, 2 minderli bir kanepe için seçtiğiniz malzemeden 16 yarda ya da 3 minderli bir kanepe için 18 yarda satın alarak başlayın. Ardından kanepenizin boyutlarını ölçün ve tebeşir kullanarak malzemenin üzerine çizin. Ardından, bir makas alın ve herhangi bir desen de dahil olmak üzere kapağınızın parçalarını kesin.

Kanepe örtüsü olarak lastikli çarşaf kullanabilir misiniz?

Mobilyaları kaplamak için lastikli çarşaflar yerine düz levhalar en iyi sonucu verir. Bir levha seti kullanmak isteyen, ancak sen donatılmış tabakaların esnek kesildiğinde ve koltuk minderleri kaplama malzemesi kullanılabilir. Artık yastık kılıfları bile atma yastıkları için harika slipcovers yapabilir .

Kanepem için doğru slipcover'ı nasıl bulurum?

Uygun boyutu elde etmek için bir kolun dış kenarından diğerinin dış kenarına kadar ölçün. Slipcover alt için bir etek veya fırfır ile geliyorsa, zeminden kanepenizin dibine kadar olan mesafeyi de ölçtüğünüzden emin olun.

Bir kanepenin kollarını değiştirebilir misin?

Zanaatkar tarafından sökülmesi ve farklı bir şekle Kanepeni yeniden birleştirmek, kollarını açıp boyutunu değiştirebilir. O da sizin seçtiğiniz bir kumaş veya deri tüm kanepe reupholster edebilirsiniz.

Deri kanepemi kışın nasıl sıcak tutarım?

Deri bir kanepe , oda sıcaklığını veya vücut sıcaklığınızı yansıtacaktır. Soğuk bir günde, deri bir kanepe dokunulamayacak kadar soğuk olabilir, ancak sıcak bir battaniyenin altında rahat bir sıcaklığa kadar ısınır .

Hangi boyutta slipcover satın almalıyım?

Doğru boyutu satın alın .
Slipcovers birçok boyutta olduğundan, mağazaya gitmeden önce mobilyalarınızı ölçmek önemlidir. Sure Fit ve diğer benzer slipcovers , 83 ila 96 inç uzunluğundaki kanepelere sığacak, bir aşk koltuk kılıfı 58 ila 73 inçlik bir parça için olacak ve bir sandalye slipcover'ı 32 ila 43 inç arası olacak.

Yerinde kalmak için slipcovers'ı nasıl alırsınız?

Slipcovers yerde kalmak kanca ve döngü bant, bağları veya benzer yöntemleri kullanmak, ancak kapaklar bazen kalmak koymak için ekstra yardıma ihtiyacım var. Sıkıca Sıkışın
 1. Slipcover'ı temiz ve kırışıksız olacak şekilde yıkayın ve kurulayın.
 2. Kapağı kanepenin üzerine ortalayın.
 3. Fazla kumaşı kanepenin yarıklarına sokun.

Kanepe kılıfları için en iyi kumaş hangisidir?

Doğru kumaş ile tüm odanın görünümünü değiştirebilir ve eski koltuğunuzu yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
 • Pamuklu Dimi. Uygun maliyetli bir anında güncelleme için pamuklu dimi ideal bir seçenektir.
 • Mikrofiber.
 • Kadife.
 • Deri.
 • Lateks Destekli.