Oakland Coliseum'a ne getirebilirsin?

Sordu: Peli Dale | Son Güncelleme: 26 Ocak 2020
Kategori: seyahat seyahat aksesuarları
4.1/5 (622 Görüntüleme . 39 Oy)
Oakland Coliseum temelde bir şey getirebilir olan ballpark içine yiyecek getirerek çok liberal bir politikaya sahiptir. Sen alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar mühürlü plastik şişelerle, hatta yumuşak bir soğutucu getirmek için izin verilir.

Benzer şekilde, Oakland Coliseum'a sırt çantası getirebilir miyim?

Stadyuma getirilen İzin Eşya Torbaları 16" daha büyük olmayabilir x 16" x 8" . Sırt ve cüzdanlar dahil tüm çanta, arama tabidir. İmza isteyen Beysbol sadece oyunun başlamasından önce izin verilir.

Ek olarak, bir beyzbol maçına bir su şişesi getirebilir misin? Konukların kapalı berrak şişe suyu (20 oz) getirmelerine izin verilir, herhangi bir aromalı su türü Tarlaya alınmaz. Diğer tüm içeceklere izin verilmez.

Ayrıca bilmek için, Oakland Coliseum'a ne alabilirsiniz?

Oakland Arenası

 • Keskin Nesneler Dahil Her Türlü Silah.
 • 14"x14"x6"'dan Büyük Çantalar
 • Her Boyutta Sırt Çantaları.
 • Yarasalar Ve Kulüpler.
 • Her Türlü Sıvı Dahil Dış Mekan Yiyecek veya İçecekler.
 • Şişeler, Tenekeler, Şişeler, Soğutucular ve Termoslar Dahil Sert Taraflı Kaplar.
 • Aerosol kutuları.
 • Yasadışı ilaçlar.

Bir Raiders oyununa yiyecek getirebilir misin?

İZİN VERİLEN ÜRÜNLER Bir galonluk şeffaf plastik dondurucu poşeti (Ziploc poşet veya benzeri). Küçük el çantaları, 4,5”x6. Birlikte veya bir sap veya kayışsız 5” x2” , berrak plastik torba seçeneklerden biri ile stadyum içine alınabilir. Şeffaf plastik ambalajlı yiyecekler .

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kolezyum'a su şişeleri getirebilir misin?

Kolezyum içinde her türlü şişe ve teneke kutu yasaktır. Fabrikada mühürlenmiş su şişeleri , 17 oz. veya daha azına izin verilir ve kişi başına 2 şişe ile sınırlıdır.

Bir beyzbol maçına atıştırmalık getirebilir misin?

, Vatandaşları politikasını örneğin durumları: Çoğu Sahaları tek porsiyon porsiyon halinde dışarıdan yiyecek getirmek için izin “Tüm gıda maddeleri 16 aşmadığı yumuşak taraflı konteyner veya soğutucu içindeki tek porsiyon torbalarda yer almalıdır" x16″x8″.” Yani sarar, sandviçler veya küçük patlamış mısır torbaları? Evet!

Bir beyzbol maçına ne getiremezsiniz?

İşte yasaklı maddelerin tam listesi:
 • Aerosol kutuları (saç spreyi, topuz, biber gazı vb.)
 • hayvanlar (sertifikalı hizmet hayvanları veya eğitimdeki hizmet hayvanları hariç)
 • 16" x 16" x 8"den büyük çantalar
 • her boyutta beyzbol sopası.
 • plaj topları veya diğer şişirilebilir eşyalar.

Oracle Arena'ya su şişeleri getirebilir misin?

Şişelenmiş su dahil olmak üzere dışarıda yiyecek ve içecek. Soğutucular. Sırt çantaları ve büyük çantalar. Cam şişeler ve alüminyum kutular.

Oakland Coliseum'da otopark ne kadar?

Diğer tüm araçlar 20 $ otopark ücreti ödemek zorundadır.

Oakland Coliseum güvenli mi?

A'nın oyunları kesinlikle güvenlidir . İnsanların tedirgin olduğu Raiders oyunları. Kolezyum'a giren ve çıkan trafik bir kabus, hangi sokakta olursanız olun. BART'ı her zaman Oakland Coliseum'daki veya yan taraftaki Arena'daki herhangi bir etkinliğe götürürüm.

Oakland Coliseum'da nerede oturmalıyım?

Gölgede en iyi şansınız için 213-221 numaralı bölümlerdeki ana plakanın arkasındaki veya 113-120 numaralı bölümlerdeki 20 ve sonraki sıralardaki koltukları seçin. Güneşe karşı hassasiyetiniz varsa, Oakland Coliseum'daki tüm dış saha koltuklarından kesinlikle kaçının.

Bir beyzbol maçına bir sırt çantası getirebilir misin?

Yasaklanmış Öğeler ve Güvenlik Yönergeleri
Tüm çantalar stadyuma girmeden önce kontrol edilecektir. En MLB ballparks için aşağıdaki öğeler park haline getirilmiş izin verilmez: 8 inç 16 inç 16 inçten daha büyük torbalar herhangi bir boyutta Sırt (alt-bezi çanta izin verilir).

Oakland Coliseum'a atıştırmalıklar getirebilir misin?

Sıkı bir bütçeye bağlıysanız , lütfen kendi yemeğinizi stadyuma götürün. Oakland Coliseum temelde bir şey getirebilir olan ballpark içine yiyecek getirerek çok liberal bir politikaya sahiptir. Sen alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar mühürlü plastik şişelerle, hatta yumuşak bir soğutucu getirmek için izin verilir.

Raiders oyununda park yeri ne kadar?

Oakland Raiders Otopark Ücretleri :
Araba ve Motosiklet - 33 $ (30 $ + $ 3 City-dayatılan park vergisi.) RV / Limo / Otobüs - 75 $ artı City-dayatılan park vergisi. Otopark kapıları oyun saatinden 5 saat önce açılır.

Uber'den Oakland Coliseum'a gidebilir misin?

Uber /Lyft'ten Oakland Coliseum'a . Lyft , Kapı C'nin yakınında teslim alma/bırakma yapar ve Uber, Kapı B'den birkaç yüz metre uzakta alma/bırakma yapar .

Oakland Coliseum ne kadar erken açılıyor?

Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe maçları: Stadyum kapıları, maç başlamadan bir buçuk (1.5) saat önce açılır . Salı maçları: Stadyum kapıları, oyunun planlanan başlangıcından iki buçuk (2,5) saat önce açılır . Cuma - Pazar maçları: Stadyum kapıları, oyunun planlanan başlangıcından iki (2) saat önce açılır .

Beyzbol maçına bira getirebilir misin?

Çoğu stadyumlar Yanınızda kapının iç tarafındaki yiyecek veya içecek getirmek izin vermez, ama sen bir soda içini bitirelim için güvenlik personeli ikna etmek mümkün olabilir. Bu durumda, her zaman Likör Skin ile gidebilirsiniz. Soda kutularına bira dökmek kötü bir biçimdir ve Canoflage'in yaratıcıları bunu bilir.

Battaniyeleri Oracle parkına getirebilir misin?

C: Hayır, bizim çanta politikasını değiştirmiyoruz. Dev içine, sürece 16 "x16" x8" daha büyük olmayan olarak, kağıt getirmek için fanlar ve geri bakkal torbaları, bel paketleri, sırt çantaları, öğle çanta, bebek bezi çanta, yumuşak yüzlü kaplar, cüzdan, çanta ve evrak sağlar parkı. Çanta metal detektörü ile gitmeyecek.

Raiders oyunu için nereye park etmeliyim?

Oakland Alameda County Coliseum ( Oakland Raiders ) otoparkı nerede? Araçlar için park yeri 40,00 USD'dir. Otopark Kapıları, oyun saatine beş saat açık. Araçlar, otopark alanına girişlerinde boşluklara işaretlenecektir.

Maçtan önce vuruş antrenmanı ne kadar sürer?

Vuruş Antrenman Bilgileri
Zamanlar değişse de, vuruş antrenmanı genellikle oyun saatinden bir saatten biraz daha az bir süre önce sona erer ve bu misafir takım içindir, çünkü ev sahibi takım BP'yi önce alır ve maçın başlamasından yaklaşık 1½ ila 2 saat önce herhangi bir yerde bitirirler.

Beyzbol maçlarına şemsiye getirebilir misin?

Ne yazık ki, katılanların çoğu için, birkaç taraftar onları koltuklarında korumak için bir şemsiye kullanmanın uygun olduğuna karar verdi. Eğer bunu yapan bir beyzbol hayranı iseniz, burada bir ipucu: yapamaz. Takım stadyumda şemsiyelere izin veriyor ancak sizden diğer taraftarlara karşı "düşünceli" olmanızı istiyor.