Dropbox'a ne yükleyebilirsiniz?

Soruldu: Brittaney Plogstiess | Son Güncelleme: 16 Nisan 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem fotoğraf düzenleme yazılımı
4.1/5 (254 Görüntüleme. 34 Oy)
Dropbox .com yüklenen dosyalar 50 GB veya daha küçük olmalıdır. Dropbox'ınıza yüklenen tüm dosyalar, depolama alanınızdan daha küçük olmalıdır . Hesabınız 2 GB depolama kotasını varsa Örneğin, tek 2 GB dosya veya 2'ye GB kadar ekleyin birçok dosya yükleyebilir. Depolama kotasının üzerinde ise, Dropbox senkronizasyonunu durdurur.

Basitçe, Dropbox'a nasıl dosya yüklerim?

dropbox.com'da

 1. dropbox.com'da oturum açın.
 2. Yükle'yi tıklayın.
 3. Dosyalar veya Klasör'ü seçin. Dosyalar'ı seçerseniz, istediğiniz kadar dosya seçin ve Aç'a tıklayın. Klasör'ü seçerseniz, bir klasör seçin ve Yükle'ye tıklayın.

Benzer şekilde, Dropbox'a nasıl fotoğraf eklerim? Android telefon

 1. Dropbox uygulamasını açın.
 2. Menü düğmesine dokunun.
 3. Ayarlar'a dokunun.
 4. Kamera yüklemeleri altında, Kamera yüklemelerini aç'a dokunun.
 5. İzin Ver'e dokunun.

Bununla ilgili olarak, büyük dosyaları Dropbox'a nasıl yüklerim?

Büyük dosya yüklemeleri için masaüstü uygulamamızı kullanmak en iyisidir. Dropbox'ınıza eklemek istediğiniz herhangi bir dosyayı bilgisayarınızdaki Dropbox klasörünüze yerleştirmeniz yeterlidir . Daha sonra çevrimiçi Dropbox'ınızla senkronize edilir. Eğer masaüstü uygulamamıza sahip değilseniz buradan https://www. dropbox .com/downloading.

Senkronize etmeden Dropbox'a yükleyebilir miyim?

Bilgisayarınızdaki Dropbox klasörünü açın. Orada bir yerde - bu önemli değil nereye - Dosyaları yüklemek istiyorum ama bilgisayarınızla senkronize etmelerini istemediğiniz bir klasör oluşturun. Şimdi yeni oluşturduğunuz klasörün yanındaki onay işaretini kaldırın – bilgisayar(lar)ınızla senkronize etmek istemediğiniz klasör.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Dropbox Google'a mı ait?

Dropbox ve Google , bazı hizmetlerini entegre edeceklerini duyurdu. Dropbox tarafından açıklandığı gibi, plan, kullanıcılarının "doğrudan Dropbox'tan Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar oluşturabilecek, açabilecek, düzenleyebilecek, kaydedebilecek ve paylaşabilecekleri anlamına geliyor.

Birisi Dropbox'ıma dosya yükleyebilir mi?

Dropbox bugün Dropbox kullanıcıları ile paylaşmak dosyaları bir hesaba sahip olmayanların sağlayacak yeni bir özellik kullanıma sunduk. “ Dosya İstekleri” olarak adlandırılan seçenek, istediğiniz herkese Dropbox hesabınıza, seçtiğiniz bir klasöre dosya yükleme olanağı verir.

Bir dosyayı Dropbox'a e-posta ile gönderebilir miyim?

Bir e-posta mesajı oluşturun, bazı dosyalar ekleyin ve bunları Dropbox adresinize gönderin. Bir dakika içinde bu dosyalar Dropbox klasörünüzde kullanılabilir hale gelir. Başkalarının Dropbox klasörünüze dosya yüklemesini istiyorsanız, Dropbox e-posta adresinizi onlarla paylaşmanız ve görev bittiğinde sıfırlamanız yeterlidir!

Dropbox'ta yükle düğmesi nerede?

Arama alanının yanındaki araç çubuğundaki Yükle düğmesini tıklayın. Veya dosya listesi alanına sağ tıklayın ve Yükle'yi seçin… Dropbox'a Yükle iletişim kutusunda Dosyaları Seç'e tıklayın. Yüklemek ve Aç 'ı istediğiniz dosya veya dosyalar için sabit diskinizde tarayın.

Başka birinin Dropbox'ındaki dosyalara nasıl erişirim?

Paylaşılan bir klasöre erişim isteyin
 1. Aldığınız davet bağlantısını tıklayın.
 2. Erişim iste'yi tıklayın.
 3. Birden fazla Dropbox hesabınız varsa, paylaşılan klasörü hangi hesaba eklemek istediğinizi seçin.
 4. İsteğiniz klasör sahibine gönderilecek ve sahibin isteğinizi kabul etmesi durumunda bilgilendirileceksiniz.

Dropbox'ımda ne olduğunu görebilen var mı?

Dropbox'ta sakladığınız tüm dosyalar özeldir . Siz kasıtlı olarak dosya bağlantılarını paylaşmadığınız veya klasörleri başkalarıyla paylaşmadığınız sürece , diğer kişiler bu dosyaları göremez ve açamaz. Not: Bir Dropbox İş ekibinin bir üyesi iseniz, yöneticilerin, takım hesabında dosyalara erişebilir.

Dropbox'ın maliyeti nedir?

Dropbox 500GB için ayda $ 49.99 200GB için, 100GB için ayda $ 19.99 $ aylık 9.99 maliyet ve kullanılan Pro. Kullanıcıların dosyaları erişebilmesi için bir zaman sınırı belirleyebilirsiniz. Varsayılan kez bir gün ve bir hafta, ama kesin bir saat seçebilir.

Dropbox ne kadar güvenli?

Duran Dropbox dosyaları, 256-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullanılarak şifrelenir Dropbox , Dropbox uygulamaları ve sunucularımız arasında aktarılan verileri korumak için Güvenli Yuva Katmanı (SSL)/Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) kullanır. Genel dosyalar yalnızca dosya(lar)a bağlantısı olan kişiler tarafından görüntülenebilir

Dropbox için bir dosya boyutu sınırı var mı?

Dropbox .com'a yüklenen dosyalar 50 GB veya daha küçük olmalıdır. Dropbox'ınıza yüklenen tüm dosyalar , depolama alanınızdan daha küçük olmalıdır. Örneğin, hesabınızın 2 GB'lık bir depolama kotası varsa, 2 GB'lık bir dosya veya 2 GB'a kadar eklenecek çok sayıda dosya yükleyebilirsiniz.

Dropbox yükleme hızımı nasıl artırabilirim?

Dropbox yükleme hızı nasıl artırılır
 1. Görev çubuğundaki Dropbox Simgesine tıklayın.
 2. Ayarlar'a (Dişli simgesi) ve ardından Tercihler'e tıklayın. Dropbox Tercihleri ​​seçeneği.
 3. Ardından Ağ sekmesinde ve Bant Genişliği altında Ayarları değiştir'e tıklayın.
 4. ve Yükleme hızı altında, bunu Sınırlama olarak değiştirin. Sınırlama olarak değiştirin.
 5. Güncelle düğmesine tıklayın ve bitirdiniz.

Dropbox neden bu kadar yavaş yükleniyor?

Önemli notlar: Bilgisayarınızdaki diğer uygulamalar da bant genişliğini kullanır. Aynı anda birden fazla uygulama çalıştırmak, Dropbox senkronizasyonunun hızını da etkileyebilir. Hiç indirip Dropbox'ta akışı yükleme dosyaları daha hızlı olduğunu fark ettik, o zaman indirme hızlarını yüklemek kıyasla daha hızlı hızları yaşıyoruz.

Büyük dosyaları Dropbox'a yüklemek ne kadar sürer?

Verileri Yüklemek Bağlantınız Ne Kadar Sürüyor?
1 GB 100 GB
1 Mb/sn 2,5 saat 10 gün
2 Mb/sn 1.25 saat 5 gün
5 Mb/sn 28 dakika 2 gün
10 Mb/sn 14 dakika 1 gün

Dropbox'a film yükleyebilir misiniz?

Herhangi bir dosya, vb filmleri, müzikler, resimler, gibi, Dropbox içine yerleştirilebilir. Dropbox hesabınıza giriş olursa olsun, zaten depolanmış dosyaları mevcuttur.

Dropbox'a video yükleyebilir miyim?

Telefonunuzda 1. Adım Açık Dropbox uygulaması> alt ortasında artı (+) simgesini tıklayın> Android'de İDevice veya Yükle Fotoğraflar veya Videolar dokunun Fotoğraf Yükle. Adım 2 Videoyu seçin > İleri'ye tıklayın. 3. Adım Videonuz yüklendikten olacağını klasörü> dokunun Yükle seçin.

Dropbox'a video yüklemek ne kadar sürer?

İnternet sağlayıcımdan (Comcast) 10 Mb'lik bir yükleme hızı ile 6 Gig video dosyasını yüklemek en az 5 saat sürüyor.

Google Drive'a yükleyebileceğiniz en büyük dosya boyutu nedir?

Google Drive, kullanıcıların Google Dokümanlar, Slaytlar ve E-Tablolar'a dönüştürülmedikleri sürece, boyutu 5 TB'a kadar olan dosyaları yüklemelerine olanak tanır. Drive'a yüklenen ve Dokümanlar ve Slaytlar'a dönüştürülen sunular ve dokümanlar için 50 MB dosya boyutu sınırı ve E-Tablolar'a dönüştürülen e-tablolar için 100 MB dosya boyutu sınırı vardır.

Dropbox'a neden video yükleyemiyorum?

Kamera yüklemelerini kullanırken " Yükleme bekleniyor" hatası görürseniz Dropbox uygulamasını birkaç dakika açık tutun. İnternete bağlanmaya çalışıyor olabilir. Bu işe yaramazsa, sorunun kaynağı aşağıdakilerden biri olabilir: Bilgisayarınız ve işletim sisteminiz en son Dropbox gereksinimleriyle güncellenmemiş.