The Hate U Give'deki protesto hangi bölüm?

Sorulan: Suyan Motellon | Son Güncelleme: 20 Nisan 2020
Kategori: filmler özel ilgi filmleri
4.3/5 (176 Görüntüleme . 33 Oy)
Özet: Bölüm 24. Seven'in arabasının benzini biter, bu yüzden gençler benzin istasyonu ararken arabayı terk eder. Gençler, Khalil'in öldürüldüğü sokağa yaklaştıklarında, "Saç fırçası silah değildir!" diye slogan atan bir grup protestocu görürler. Bayan Ofrah, protestoya öncülük eden bir polis arabasının üzerinde duruyor.

Buna bağlı olarak, verdiğiniz nefretin 9. Bölümünde ne oluyor?

Polis göstericilere biber gazı sıkıyor. Barışçıl protestolara ek olarak, isyanlar ve yağma rafları Garden Heights. Starr, insanların onun tanık olduğunu öğrenirlerse polisin kararı için onu suçlayacaklarından korkar, ancak Seven onun gelmesi konusunda ısrar eder. Ayrılırken anne babalarına seslenirler.

Ardından soru şu, verdiğiniz nefretin 10. bölümünde ne oluyor? Özet: Bölüm 10 . Garden Heights'a geri dönerken Starr ve Lisa, bir polis barikatı önünde dururlar. Starr panikler, polisin onları vurduğunu hayal eder. Polis, Maverick'in polislerle konuşma tavsiyesi kafasında yankılanan Lisa'yı sorgularken Starr gözlerini kapalı tutar.

İnsanlar ayrıca, verdiğiniz nefretin 11. bölümünde ne olduğunu soruyor?

Özet: Bölüm 11 . Hailey'nin erkek kardeşi Remy, Khalil'in ölümünü çengel oynamak için bir bahane olarak protesto etmeyi planlıyor. Hailey heyecanlı, ama bir uyuşturucu satıcısının ölümünü protesto ettikleri için mutlu olmasa da. Starr, Halil'in öldürülmesinin haklı olduğunu düşünüyorsa Hailey'nin neden protesto etmek istediğini sorar.

The Hate U Give'in 15. Bölümünde ne olacak?

Özet: 15. Bölüm Starr krep yemeyince Lisa, Starr'a sorunun ne olduğunu sorar. Starr, DeVante'nin Khalil hakkında söylediklerini açıklar. Khalil'den şüphe ettiği için kendini suçlu hissediyor. Lisa, Starr'a Khalil'in kötü durumundan haberi olmadığını hatırlatır.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

DeVante neden mağazada saklanıyor?

Maverick ve Starr mağazaya geri döndüklerinde DeVante'yi bulurlar . Birinden saklanmaya çalıştığı anlaşılır; sonunda King'den saklanmaya çalıştığını itiraf ediyor çünkü King, kardeşi Dalvin'i öldüren insanları "ele almasını" -öldürmesini- istiyor .

Halil'in cenazesinde tabuta ne konur?

Ofrah, kalabalığı protesto için barışçıl bir yürüyüşe katılmaya davet ediyor. Papaz Eldridge ayini bitiremeden Kral Lordlar gelir. Onlar Khalil bir kral Lorduydu ima, Halil'in tabutunun üzerinde gri bir bandana yerleştirin. Rosalie bandanayı King'e fırlatıyor.

The Hate U Give'de başına buyruk neden hapse girdi?

Babası Garden Heights'taki en büyük uyuşturucu satıcılarından biriydi, ancak Maverick çocuk sahibi olduktan sonra çete hayatını geride bırakmaya karar verdi. King Lords'dan kurtulmak karşılığında King için üç yıl hapse girdi ve daha sonra o da çeteden ayrılmak istediğinde DeVante'ye yardım etti.

DeVante, King'den neden saklandığı konusunda başına buyruk ne diyor?

O da onu bulduğunda onu öldürecek Kral -yani DeVante sonra gerçekten vardı ve Kral da Maverick onu saklıyor bildiğini söylüyor. DeVante , King'in Dalvin'i vuran adamları öldürmesini istediğini ve bunun da sadece Bahçe Öğrencilerinin peşinden gelmesine yol açacağını ortaya koyuyor.

Starr neden Chris'e Natasha'dan bahsetmedi?

Starr hala Chris henüz siyah deneyimin zor kısımlarında Starr'ın perspektifi yok yani Natasha anlattım olmamıştır. Lisa'nın Starr'ın Brenda'ya olan öfkesine güçlü itirazı, önceki bölümlerdeki klişeler aracılığıyla siyahların insanlıktan çıkarılması temasını genişletiyor.

DeVante neden kral lordlarına katıldı?

DeVante'nin Varlığı. DeVante , The Hate U Give kitabında yoğun olarak yer alan Garden Heights'tan bir genç. Annesine ve erkek kardeşine bakabilme umuduyla ve çetenin reklamını yaptığı aile duygusundan etkilenme umuduyla Kral Lordlar'a katılır .

Hate U Give'in 7. Bölümünde neler oluyor?

Starr, Chris'i affetmiştir ama Chris'in beyazlığıyla nasıl başa çıkacağını bilemez. Beyaz bir çocukla çıkarak topluluğuna ihanet ettiğinden endişeleniyor. Hailey, kızlara karşı erkekler basketbol maçı sırasında rekabetçi bir şekilde oynamak yerine flört eden bir grup kıza kızar. Çocuklar bir oyun için anlaşırlar.

The Hate U Give'de DeVante kimdir?

DeVante . DeVante , Garden Heights'ta yaşayan ve sonunda King Lords ile ilişkiye giren bir gençtir . Bir tür aile bulmak ve annesine ve kardeşine bakmak için para kazanmak için çeteye katılır ve uyuşturucu satar.

The Hate U Give'in 12. bölümünde ne oldu?

Özet : Bölüm 12 . Starr, mahalleye polisin sokağa çıkma yasağını ihlal eden herkesi tutuklayacağını hatırlatan bir memurun yanında, sokağından geçen bir tank görür. Starr, Khalil'in çocukluğundan fotoğraflar paylaştığı yeni blogu The Khalil I Know'u kontrol ediyor. Bir saat içinde yüzlerce kişi gönderileri beğenir ve yeniden bloglar.

Starr ve ailesi için haydut hayatı ne anlama geliyor?

"Pac, Thug Life'ın " The Hate U Give Little Bebeklere Herkesi Sikiyor" anlamına geldiğini söyledi. THUGLIFE . Toplum gençlik olarak bize verir Anlamı, bu eşek vahşi dışarı onları ısırır.

The Hate U Give'de kral kim?

King , King Lords'un lideri ve Kenya ve Lyric'in babası olan Garden Heights'taki en büyük uyuşturucu satıcısıdır. Hem kız arkadaşı Iesha'ya hem de kızlarına karşı kötü davranıyor ve mahallenin çoğu tarafından aşağılanıyor.

Seven ve Starr neden slytherin olmak istedi?

Seven'ın yatağındaki Slytherin battaniyesini fark eder ve hepsinin küçükken Slytherin olmak istediklerini çünkü Harry Potter evini zengin olmakla ilişkilendirdiklerini kaydeder - ki bu, projelerde yaşarken, “en iyi şey” diyor. herkes olabilir." Starr ayrıca siyah çöp torbasını da fark eder.

The Hate U Give'deki polis memuruna ne olur?

Arabanın dışındayken, memur Khalil'in ehliyetini alır ve memur , polis arabasında kimliğini kontrol ederken ona hareket etmemesini söyler. Khalil sürücü tarafındaki camdan uzanıyor ve bir saç fırçası alıyor. Memur Halil'i vurur ve öldürür.

Verdiğin nefretin sonunda ne oldu?

Khalil'in hikayesinin mutsuz bir sonla bittiğini kabul ediyor, ancak siyah topluluğun adalet için savaşmaya devam edeceğini umuyor. Halil'in anısına onu asla unutmayacağına, asla pes etmeyeceğine ve asla susmayacağına dair söz verir.

The Hate U Give'deki Bayan Rosalie kimdir?

Natasha - Starr'ın Garden Heights'ta çete bağlantılı bir çatışmada on yaşında kazayla vurulan çocukluk arkadaşı. Bayan Rosalie - Khalil'in gençken sık sık Starr ve Sekani'ye bakan sevgi dolu büyükannesi.

Starr, Khalil hakkında ne düşünüyor?

Starr , Khalil hakkında Garden Heights hakkındaki çelişkili duygularını yansıtan açıkça çelişkili duygulara sahip. Khalil'i inanılmaz derecede çekici ve havalı buluyor, ancak aynı zamanda Garden Heights'taki sosyal ortamın korkutucu derecede havalı ama aynı zamanda tehlikeli olduğunu belirlediği gibi, uyuşturucu sattığı için de öfkesini ifade ediyor.