Keçi peynirine benzeyen peynir hangisidir?

Sordu: Mael Havercate | Son Güncelleme: 12 Mayıs 2020
Kategori: yiyecek ve içecek barbekü ve ızgara
4.5/5 (1.960 Görüntüleme. 17 Oy)
Yumuşak keçi peyniri ( chevre olarak da bilinir) yerine aynı miktarda krem peynir veya mascarpone peyniri kullanabilirsiniz , her ikisi de size benzer kremsi bir doku verecektir. Ancak keçi peynirinin keskinliği de yoktur, bu yüzden biraz yumruk istiyorsanız, ikameleri biraz sade yoğurtla yumuşatmayı deneyin.

Buna göre beyaz peynir keçi peynirine iyi bir alternatif midir?

Keçi peyniri yerine kullanabileceğiniz bir diğer güçlü aromalı peynir beyaz peynirdir . Daha güçlü bir tada sahip olsa da, birçok tarifle iyi gider. Bununla birlikte, dokusunu bu listedeki önceki ikamelerle karşılaştırdığınızda, beyaz peynirin ufalanan bir dokusu vardır.

Ayrıca, keçi peyniri yerine mozzarella peyniri koyabilir misiniz? evet bayanlar, üzgünüm. Bir tarif peynir için aradığında, ben dışarı çıkıp almak için bir öncelik haline. Belli bir tarifi anlatır bile bu yemek için “en iyi” kasar peyniri veya mavi peynir (iğrenç!) Olduğunu, ben sadece keçi peyniri için gitmek bunun için ben 'ma enayi çünkü.

Keçi peyniri krem ​​peynir için iyi bir alternatif midir?

Keçi peyniri , krem peynir için mükemmel bir alternatiftir . Az yağlı krem peynirde olduğu gibi bir ons keçi peynirinde de aynı miktarda doymuş yağ ve kalori vardır.

Keçi peyniri beyaz peynir gibi tadı var mı?

Geleneksel olarak Fransa'dan, keçi peyniri yüzde 100 keçi sütünden yapılır ve normal yaşlanma gerektirmez. Her iki peynirler kesildiğinde beyaz, ama taze keçi peyniri yumuşaktır ve genellikle beyaz daha daha tatlı tadı. Ancak keçi peynirinin lezzeti ve karmaşıklığı yaşlandıkça güçlenebilir.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Keçi peyniri ve mozzarella birlikte güzel mi?

Keçi peyniri yapmak mozzarella ve provolone gibi erimeye olmamasına rağmen, çok güzel fırında pişirilmiş zaman yumuşatıyor. Pastanızın yüzeyine küçük keçi peyniri damlaları bırakmayı deneyin. Bu , müşterilere her lokmayı alırken rastgele lezzetli bir tat verecektir.

keçi peyniri ne işe yarar

Bir porsiyon keçi peyniri , sağlıklı kemikler için gerekli olan kalsiyum, fosfor ve bakır besinlerinin güçlü bir kombinasyonu ile birlikte 6 gram dolgu proteini sağlar (2). Ayrıca keçi peyniri , orta zincirli yağ asitleri de dahil olmak üzere tokluğu artırabilen ve kilo kaybına fayda sağlayan sağlıklı yağlar sağlar (3).

Keçi peynirini eritebilir misin?

Veya bir parça peynir alıp bir mikrodalga fırında veya bir fırında veya bir kızartma tavada ısıtın ve erir olmadığını görüyoruz. Peynirin asitle pıhtılaştırılması durumunda peynir asla erimez . As önceki keçi peyniri genellikle çok taze ise, bu eriyecek ama lifli ve sert olabilir, makul kuyu tüketilmektedir söyledi.

Beyaz peynir eriyecek mi?

İlk olarak, tüm peynirlerin eşit olarak erimediğini anlayın. Hellim, beyaz peynir, Cotija, ricotta, kremsi keçi, queso fresk: onlar eritmek asla çünkü bu peynirler uzak durun. Ve bunlara karşı dikkatli olun çünkü her zaman lifli olacaklar : çedar peyniri, mozzarella, provolon.

Hangisi daha sağlıklı keçi peyniri veya krem ​​peynir?

Ayrıca keçi peyniri diğer peynir türlerine göre daha az kalori içerir. Aslında, keçi peyniri üçte bir daha az kaloriye sahiptir. Ayrıca, keçi peynirini krem peynirle karşılaştırırsanız, keçi peynirinde kolesterol ve yağın yarısının bulunduğunu görürsünüz. Ek olarak, bu peynirin sindirimini kolaylaştırır.

Beyaz peynir keçi peyniri midir?

Bazı insanlar yanlışlıkla beyaz peynirden keçi peyniri olarak bahseder , ancak ikisi aynı şey değildir. Bir fark, beyaz peynirin keçi sütünden daha fazla koyun sütü içeriğine sahip olmasıdır. Keçi peyniri yüzde yüz keçi sütünden yapılır ve inek sütüne alerjiniz varsa yemek için iyi bir alternatif peynirdir .

Keçi peyniri beyaz peynirden daha mı iyi?

Koyun sütü beyaz peynire keskin ve keskin bir tat verirken keçi beyaz peynir daha hafiftir. Feta tazeliğini korumak için tuzlu suda paketlendiğinden, sodyumda yüksek olabilir. Ancak, diğer birçok peynir daha kalori genellikle daha düşüktür.

Keçi peynirinin tadı nasıldır?

Keçi Peynirinin Tadı Nasıldır ? Pek çok yiyecekte olduğu gibi, bunu tarif etmek biraz zor, ancak keçi peyniri genellikle ekşi, dünyevi bir tada sahip olarak tanımlanır. Öte yandan, bazı peynirciler beyaz peynirin yanı sıra keçi sütünden mavi peynir yaparlar.

Keçi krem ​​peynir var mı?

Genellikle günlük şeklinde satılan chèvre kıyasla ve hatta krem peynir gibi görünüyor böylece genellikle küvette geldiği gibi sürülebilir keçi peyniri daha gevşek dokulu keçi peyniri daha düşük yağlı şeklidir. Krem Peynir, ABD Tarım Bakanlığı emriyle, en az% 33 tereyağı vardır.

Krem peynir yerine ne koyabilirim?

Krem peynire bir alternatife ihtiyacınız varsa, şunları kullanabilirsiniz:
  • VEYA - 8 oz az yağlı süzme peynir artı 1/4 fincan margarin.
  • VEYA - Eşit miktarda az yağlı (Neufchatel) krem ​​peynir.
  • VEYA - Eşit miktarda ricotta peyniri artı sade, tam yağlı yoğurt.
  • Aşağıda belirli kullanımlar için daha fazla alternatife bakın.

Beyaz peynir yerine krem ​​peynir koyabilir miyim?

keçi peyniri
Henüz bilmiyorsanız, beyaz peynir %30 keçi sütü içeriğine sahiptir. Bu nedenle keçi peyniri harika bir beyaz peynir yerine geçer . Keçi peynirinin dokusu ise krem peynirin dokusu ile aynıdır. Bu kolayca yayılabilir dair bir madde gerektiğinde için mükemmeldir.

Keçi peyniri yumuşak bir peynir midir?

Güvenli olmayan peynirler
NHS'ye göre, hamile kadınlar Brie, Camembert gibi küflü yumuşak peynirleri (beyaz kabuklu peynirler ) ve chevre gibi yumuşak keçi peynirlerini yememelidir. Keçi sütüyle yapılan sert peynirler gibi, bu tür kabuğu olmayan diğer keçi peynirleri de güvenle tüketilebilir.

Keçi peynirini nasıl kullanabilirim?

Keçi peyniri birçok yönden krem peynir yerine kullanılabilir. Örneğin, kahvaltıda tost veya simit üzerine sürün. Hatta dip sos gibi krem peynir gerektiren tariflerde keçi peynirini daha sağlıklı bir alternatif olarak kullanabilirsiniz .

Keçi peyniri mozzarella gibi tadı var mı?

Keçi peyniri tadı veya inek peyniri gibi hissediyorum ve biz bu sütlerden kesin kimyasal makyaj gitmek zorunda neden öğrenmek için değil. Olur sadece sıralama düşme ayrı bir keçi sütü peyniri - Güçlü olarak ya da çok fazla keçi sütü mozzarella görmeyeceğim yüzden inek sütünün yanı esnek olarak oldukça bu.

Keçi peyniri pizzada erir mi?

Keçi peyniri pizzada erir mi? Keçi peyniri provolone gibi peynir sıcak dizeleri germe telleri halinde erimez ya do Mozzarella çünkü Keçi peynirli pizza biraz farklı görünüyor. Yine de erir ve dış kısımda biraz karamelizasyon ile içeride daha pürüzsüz ve kremsi hale gelir.

Mozzarella yerine İsviçre'yi değiştirebilir miyim?

Mozzarella lezzet hafif olduğunu ve yapışkan ve büyük “dizeleri" kolaylaştırır ve Swiss kullanıyorsanız İsviçre peyniri daha düşük ısıda. Peynir daha baskın bir lezzet olacak.

Keçi peyniri mavi peynir gibi midir?

Beyaz peynir ve mavi peynirler inek, koyun veya keçi sütünden yapılabilir. Benzer görünüyorlar ama farklı tatları var, Mavi peynir , mavi bir renge veya mavi küf damarlarına sahip olabilen, kültürlü, yenilebilir bir küfle tanışır. Beyaz peynir , tuzlu bir tat veren tuzlu bir tuzlu suda yıkanmış peynirlerdir .