AirPod şarj çantamı kaybedersem ne yapmalıyım?

Sordu: Benardina Vihrev | Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.5/5 (1.788 Görüntüleme. 30 Oy)
Eksik bir AirPod'u veya kılıfı değiştirin
Hala 't Davasını Şarj sizin airpod veya bulabilirseniz şey zarar görmüşse veya, seri numarası ve ürün değiştirme ardından Kişi Apple Destek olsun. Ardından , değiştirme işleminizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin. Ayrıca AirPod fiyatlandırma ve hizmet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Peki ya AirPods davamı kaybedersem?

Senin AirPods veya Kılıfı Şarj kazara hasar varsa, bir dışı garanti ücret karşılığında hasarlı öğeyi yerini alabilir. Bir airpod veya Şarj Kılıfı kaybedersek, belirli bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir.

Ek olarak, AirPod şarj durumunu takip edebilir misiniz? Senin AirPods AirPod Durumunda değil birbirleriyle ayrılır, yalnızca herhangi bir anda harita üzerinde bir AirPod konumu görür. Bir AirPod'u bulmak için haritayı ve/veya sesi kullanın. Bulunan kez AirPod kutusuna koyun. Ardından Find My'ın haritasını yenileyin ve diğer eksik AirPod'u bulun .

Ayrıca AirPod'ları kılıfsız şarj etmenin bir yolu var mı?

Ardından kablonun diğer ucunu bir USB şarj cihazına veya bağlantı noktasına takın. Birlikte veya içinde senin AirPods olmadan davanızı şarj edebilirsiniz.

Yedek AirPods kasası ne kadar?

Bir AirPods Pro kulaklığını kaybederseniz, Apple yenisi için 89 ABD doları veya yanlış yerleştirilmiş bir kılıfı değiştirmek için 99 ABD doları ücret alır. Karşılaştırma için, değiştirmeye veya bir airpod, düzenli durum için 59 $ ve kablosuz şarj durumu için $ 69 onarmak için $ 69 maliyeti.

16 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Çalınan AirPod'lar kullanılabilir mi?

Evet.! Komple set çalınırsa, kolayca kullanılabilir. Airpods Case'de , başkalarının Airpods ile bağlantı kurmasını sağlayan bir çift düğmesi var. Bir kez çalındığında ve telefonunuzun kapsama alanı dışına çıktığında başkaları tarafından kolayca kullanılabilir .

Birisi AirPod'larımı çalabilir mi?

AirPod'larınız , iCloud Etkinleştirme Kilidi kullanmadıkları için hırsızlığa karşı diğer Apple aygıtlarından daha savunmasızdır. Bu, birinin çalınan AirPod'larınızı başka bir iPhone'a bağlamasının kolay olduğu anlamına gelir.

AirPods kasasını bulmanın bir yolu var mı?

Bir İzleme Haritası ile Kayıp AirPod'ları Bulun
 1. iPhone'umu Bul uygulamasını başlatın.
 2. Apple kimliğiniz ve şifrenizle giriş yapın.
 3. Listede AirPod'larınıza dokunun.
 4. iCloud'unuza gidin ve Apple Kimliğinizle giriş yapın.
 5. iPhone Bul'u açın.
 6. Tüm Cihazlar'ı tıklayın.
 7. AirPod'larınızı seçin.

Sadece AirPods kasasını satın alabilir miyim?

Bir airpod veya ücretlendirme davayı kaybederseniz, bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir. Apple ayrıca, bir AirPod'u kaybederseniz tek bir AirPod'u değiştirmek için 69 dolar ve Apple'ın yeni kablosuz kulaklıkları ilk piyasaya sürdüğünde büyük bir tartışma olan kayıp bir şarj durumu için aynı fiyat.

AirPod şarj kutusunu değiştirmenin maliyeti nedir?

Apple, AirPod'ların garanti kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın, yedek bir AirPod için 69 ABD Doları ve bir yedek standart Şarj Kutusu için 59 ABD Doları ücret alır. Bir Kablosuz Şarj Kutusunun maliyetleri biraz farklıdır; Apple, garanti dışı bir onarım için 69 dolar ve kaybolan bir onarım için 79 dolar ücret alır.

AirPod'ları seri numarasıyla takip edebilir misiniz?

Senin AirPods iPhone'unuz veya iPad'iniz bağlandığında, Ayarlar 'dan seri numarasını bulabilirsiniz> Genel> Hakkında> AirPods. Sadece aksi takdirde 'seri numarasını kaybedersiniz, emin davayla ilgili düğmesine basın olmamak.

AirPod'larımı başka birinin çantasında şarj edebilir miyim?

Evet, birden fazla şarj kutusu kullanabilirsiniz. AirPod şarj seviyesini ve bu özel şarj durumunda pil seviyesini görmek için ya şarj durumunda AirPods koyun. Şu anda vakalarımdan biri %94 gösteriyor. AirPod'ları diğer kasaya taşımak, %100 kasa şarj seviyesini gösterir.

AirPod davamı kaybedersem ne olur?

Eksik bir AirPod'u veya kılıfı değiştirin
Hala 't Davasını Şarj sizin airpod veya bulabilirseniz şey zarar görmüşse veya, seri numarası ve ürün değiştirme ardından Kişi Apple Destek olsun. Ardından , değiştirme işleminizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin. Ayrıca AirPod fiyatlandırma ve hizmet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

AirPod'lar size kanser mi veriyor?

AirPods Pro veya diğer Bluetooth kulaklıkların tehlikeli olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Radyo frekansı (RF) radyasyonunun insanlarda beyin kanserine veya kanserli olmayan beyin tümörlerine neden olabileceğine dair gerçekten hiçbir kanıt yok.

AirPod'lar kaç yıl dayanır?

AirPod'lar ne kadar sürer ? Apple, müzik çalıyorsanız bir çift AirPod'un yaklaşık beş saat veya şarj edilmeden önce yaklaşık iki saat konuşma süresi sürmesi gerektiğini söylüyor. Şarj kutusu yaklaşık 24 saat veya 11 saat konuşma süresi için iyi olmalıdır .

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

Yeni bir AirPod şarj çantasını nasıl edinebilirim?

Yedek AirPod'larınızı veya şarj kutunuzu kurun
 1. Her iki AirPod'u da şarj çantanıza koyun.
 2. Kapağı açın ve durum ışığını kontrol edin. Kehribar rengi yanıp sönmelidir.
 3. Kasanın arkasındaki kurulum düğmesini birkaç saniye basılı tutun.
 4. iPhone'unuzda Ana ekrana gidin.
 5. AirPod'larınız içerideyken kılıfı açın ve iPhone'unuzun yanında tutun.
 6. Bağlan'a ve ardından Bitti'ye dokunun.