Majora'nın Maskesindeki Büyük Poe ile ne yaparsınız?

Sordu: Habib Vasquez | Son Güncelleme: 2 Nisan 2020
Kategori: sağlıklı yaşam kadın sağlığı
4.5/5 (1.224 Görüntüleme. 17 Oy)
Big Poes'un esansları yine şişelerde saklanabilir. Merak Mağazasında 200 Rupi'ye satılabilirler. Yakalanan bir Büyük Poe , Link'in Ikana'nın altındaki kuyuda yaptığı yolculuk sırasında bir Gibdo'yu atlaması için de gereklidir. Ocarina of Time'daki Big Poes'tan farklı olarak Link, Big Poes'u normal Poes içtiği gibi içebilir .

Benzer şekilde Majora'nın Maskesinde Büyük Poe'yu nasıl yenersiniz diye sorulur.

Majora'nın Maskesi Durdurmak için geri vurun , ardından atışınızı yapın! Majora'nın Maskesinde Link, bir Büyük Poe'yu yenebilir ve ruhunu yukarı kaydırabilir. Link, bunu Merak Mağazasında 200 Rupi'ye satabilir.

İkincisi, bütün gece maskesi ne için? Olumsuzlar ANJU en Büyükannesinin öykülerinden biri dinleyerek getirdiği uykunun etkisi: - Bütün Gece Maske ya da kötü bir şey Kullanımları olabilir de olmayabilir de, hangi uyanık süresiz kalmak için kullanıcı sağlayan Majora en Maske bir maskesidir. Bu maskeyi almak için ilk gecede Yaşlı Kadın'ı Sakon'dan kurtarmalısınız.

Benzer şekilde, Majora'nın Maskesindeki büyük Poe'yu nasıl elde edersiniz?

Majora'nın Maskesi Bunlardan biri Ikana Mezarlığı'nda bulunur. Son Gün'de Link, Stalchildren'lere bir Big Poe'nun bulunduğu mezarı kaldırmalarını emredebilir. Diğeri Kuyunun Altındaki küçük bir odada. Big Poe Spirits, 200 Rupi'ye Merak Mağazasında şişelenip satılabilir.

Wind Waker'da Poe'ları nasıl yenersiniz?

The Wind Waker'da Po'lar oyun boyunca birçok kez görünür. Bu hayaletler ancak üzerlerine ışık tutularak ve ardından bir silahla vurularak alt edilebilirler.

23 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Majora'nın Maskesindeki kaplumbağaları nasıl öldürürsün?

Bu oda, saldırı olarak size dönen sinir bozucu küçük Kaplumbağalar olan üç Snapper içerir. Onları yenmenin yolu, çiçeklerden birini delmek ve üzerinden geçer geçmez dışarı çıkmaktır.

Majora'nın Maskesinde şişeleri nasıl alırsın?

İlk şişeyi almak için Saat Kasabası'nın güneyindeki Güney Bataklığı'na gidin. Nilüferlerin üzerinden atlamak ve Magic Hags' Potion Shop'a ulaşmak için Deku Maskesini kullanın. İksir Dükkanının arkasındaki Gizem Ormanı'na gidin ve Koume'yi bulmak için maymunu takip edin.

Ocarina of Time'da nasıl büyük Po'lar elde edersiniz?

Büyük Poe Mekanları. Şişelerden biri için, Hyrule Field'da görünen on Büyük Po'yu bulun ve yok edin. Bir ata binerken yayınınızı kullanarak onları indirmeniz gerekecek. Yakaladığınız Po'ları Hyrule Castle Town'daki tek gözlü hayalete götürün.

Ölüm Armos'u nasıl öldürürsün?

Onu yenmek için Link, yan tarafında bulunan Kırmızı Ambleme bir Işık Ok atmalı ve bu da onu ters çevirmesine neden olacaktır. Ölüm Zırhları daha sonra Link'in yakınında kafasını yere çarparak patlamasına neden olarak etrafındaki her şeye zarar verir.

Ikana Kalesi'ne nasıl girerim?

Castle girme
Sen de mini zindanda Ayna Shield var odadan buraya, ya da sadece duvarda bir delik bulmak için sola Ikana Kalesi'nin kapısı ve görünüm gidebilirsiniz. Eğer bu delikten girip, sonra mavi güneş bloğu üzerine ışık yansıtan, sol ve kristal anahtarı isabet dönün.

Koku maskesi ne işe yarar?

Parfüm ve Maske daha kokulu kokuları algılamak ve giyene onları görünür yapabilirsiniz Majora en Maske bir maskesidir. Bu kokular genellikle iksir yapımında kullanılan mantarlara yol açar. Kullanım Alanları: Bu maskeyi kullanarak görünür bir şekilde kendi kokularını boyayarak kokuları algılanmasına yardımcı olacaktır.

Şiddetli tanrı kimdir?

Fierce Deity (??, Kishin ? ), The Legend of Zelda: Majora's Mask'teki bir karakterin varsayılan adıdır. O, Vahşi Tanrı'nın Maskesinde yaşadığı varsayılan ruhtur. Diğer dönüşüm maskelerinde olduğu gibi, tam görünümü Link şeklini aldığında görülenden farklı olabilir.

Çiftin maskesini nasıl alırsınız?

Çiftin Maskesi , yeniden birleşen Kafei ve Anju yan görevi tamamlanarak elde edilir. Üç günden herhangi birinde bir toplantı sırasında Belediye Başkanı'nın Resmi Konutunda giyilirse, Başkan Dotour toplantıyı sonlandıracak ve Link'e Gönül Parçası verecektir.

Majora'nın Maskesinde piyangoyu nasıl kazanırsınız?

Bankadan 10 rupi alın ve kodla kazanan bir piyango bileti satın alın. Bileti gece kullanın ve bunu her gün için yapın. Son Günün Gecesinde (Acele etseniz iyi olur Link!) 150 rupi kazandığınızı ve 120 rupi kar için 30 rupi harcadığınızı göreceksiniz.

Majora'nın Maskesinde at yarışını nasıl kazanırsınız?

Epona'yı sürerken Gorman Brother's Racetrack'e girin ve kardeşler sizi bir yarışa davet edecek. Kazanmak için ikisini de yenmeniz gerekecek, bu yüzden pistin içinde kalın ve havuç tüketiminizi kapıların üzerinden atlamak için zamanlayın (asla tüm havuçlarınızı tamamen tüketmeyin, yoksa yeniden şarj olması daha uzun sürer.

Taş maskesini nasıl alabilirim?

Maskeyi elde etmek için Link, görünmez asker Shiro'yu bulmak için Gerçeğin Objektifini kullanmalıdır. Acı hikayesini anlattıktan sonra, Link'ten kendisini iyileştirecek bir şey vermesini isteyecektir. Bunu yapmak için Link ona bir Kırmızı veya Mavi İksir vermelidir; eğer yaparsa, Shiro karşılığında Link'e Taş Maskeyi verecek.

Majora'nın Maskesindeki tavşan maskesini nasıl elde edersiniz?

tavşan başlığı
İçeri girin ve Bremen Maskesini takın, ardından yürümek için B düğmesini basılı tutun. Yürürken, bu bölgedeki on bebek cuccoya kadar yürüyün. On kişi de sizi takip ederken yürümeye devam edin ve onlar yetişkin kabaklara dönüşürler. Hepsi büyüdükten sonra, Grog size Bunny Hood'u verir.

Majora'nın Maskesinde postacının maskesini nasıl elde edersiniz?

Bunun yerine Postacı Şapkasını almak için West Clock Town'daki Postaneye gidin ve Özel Teslimatı postacıya verin . Onu Stock Pot Inn'in yanındaki Latte Milk Bar'a kadar takip edin. Geri gelmesini ve duvarın yanında durmasını bekleyin, sonra onunla konuşun. Sana Postacı Şapkasını veriyor.

Grup liderinin maskesini ne yapacağım?

Link onu Gorman Kardeşler'in huzurunda giydiğinde, maske onları duygusal olarak etkiler ve onların kaba olma arzusunu giderir. Link'in Romani's Mask'i almak için Cremia's Milk sevkiyatını savunması gerektiği bölümde, Troupe Leader's Mask takmak haydutların saldırmasını engeller.

Bir Poe Zelda'da ne yapar?

Po'lar, The Legend of Zelda serisinde tekrar eden düşmanlardır. Hyrule ve diğer topraklar hakkında Mezarlıklar ve diğer perili yerlerde özgürce dolaşan gizlenmiş ruhlardır. Yanlarında o özel Poe Soul için kap görevi gören bir Fener taşırlar.

Ocarina of Time'da bir Poe'yu nasıl öldürürsün?

Onu öldürmek için iki kez ateş edin, sonra boş bir şişeniz olduğundan emin olun ve Poe Soul'a girin ve sizden onu boş bir şişeye koymanız istenecektir. Ardından, asma köprünün hemen içindeki Hyrule Kalesi kasabasındaki gardiyana gidin ve 50 rupi ve 100 puan almak için oradaki adama sat.

Twilight Princess'teki tüm Poe'lar nerede?

Burada üç Poe var. İlk Poe 17. katta. İkinci Poe 33. katta. Son Poe 44. katta.