APO'nun açılımı nedir?

Sorulan: Ricard Suances | Son Güncelleme: 30 Mart 2020
Kategori: tıbbi sağlık madde kötüye kullanımı
4.9/5 (1.214 Görüntüleme . 16 Oy)
Ordu Postanesi

Buna göre, APO kısaltması ne anlama geliyor?

Ordu Postanesi

Aynı şekilde, APO muhasebede ne anlama geliyor? Muhasebe Süreci Dış Kaynak Kullanımı

Daha sonra, APO'nun tıbbi terimlerle ne anlama geldiği de sorulabilir.

APO . Kısaltma: abdüktör pollicis obliquus. akut pulmoner ödem. adriamisin, predison, oncovin.

Filipinler'de APO ne anlama geliyor?

Tagalog'dan İngilizce'ye

Tagalog İngilizce
apo torun; yeğenler; patrik;

22 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

APO gayrimenkulde ne anlama geliyor?

APO , Geliştirme Satın Alma Siparişinin Kabulü anlamına gelir. APO , sipariş verme sırasında meydana gelen NRE hizmetleri için ilk faturalandırma aşamasını ----- belirlemek için kullanılır. APO , Amerikan Menkul Kıymetler Borsası'nda " APO " sembolü altında kote olan bir Maryland gayrimenkul yatırım ortaklığı olan American Community Properties Trust anlamına gelir.

Apo ilacı nedir?

APO 10 (Zolpidem Tartrat 10 mg)
APO 10 baskılı hap Beyaz, Eliptik / Oval'dir ve Zolpidem Tartrate 10 mg olarak tanımlanmıştır. Apotex Corp. tarafından sağlanır. Zolpidem uykusuzluk tedavisinde kullanılır ve çeşitli anksiyolitikler, yatıştırıcılar ve hipnotikler ilaç sınıfına aittir.

APO hapı ne için kullanılır?

İlacınızın adı APO- Oxazepam'dır. Aktif bileşen olan oksazepam içerir. Alkol yoksunluğu ile ilişkili kaygı, titreme, kafa karışıklığı veya kaygıyı tedavi etmek için kullanılır . Günlük yaşamın normal stresiyle ilişkili kaygı veya gerilimin genellikle ilaç tedavisi gerektirmediğini unutmayın.

APOS'un açılımı nedir?

Satış Noktası Sonrası

AE okulda ne anlama geliyor?

Akademik Zenginleştirme. eğitim , öğrenci, okul . AE . Akademik mükemmellik. öğrenci, eğitim , üniversite.

APO adresi ne anlama geliyor?

APO adresi veya FPO adresi nedir? APO , "Ordu Postanesi" anlamına gelir ve Ordu veya Hava Kuvvetleri kurulumlarıyla ilişkilidir. FPO, "Filo Postanesi" anlamına gelir ve Donanma tesisleri ve gemileri ile ilişkilidir. " APO " ne anlama geliyor ?

Apo ön eki ne anlama geliyor?

Kök kelimesi Apo , genellikle uzamsal bir anlam veren 'uzak veya ayrı' anlamına gelen Yunanca bir kökten gelir . Örneğin, kelime Mürted demektir çünkü bir dine inanmayan bir kişinin: Apo: Deplasman ya da ayrı.

Apo'nun tam anlamı nedir?

Ordu Postanesi. ( APO ) Ordu personelinin ordu dışı ile yazışmaları için kullanılmaktadır. Ayrıca ordu personeline dışarıdan mektuplar dağıtmaktadır.

Bu bir sonek mi yoksa önek mi?

itis'in Tıbbi Tanımı
itis: Sonek anlamı iltihabı. Örneğin kolit, kelimenin tam anlamıyla kolon iltihabı veya mecazi olarak kolonun iltihabıdır. Bitiş - itis , tıbbi terimler oluşturmak için kullanılan Yunanca (bu durumda) veya Latince'den türetilen yapı taşlarından biridir.

EtOH tıbbi terimlerle ne anlama geliyor?

EtOH , etil alkol veya etanol anlamına gelir. Bu berrak madde bira, şarap ve likör gibi alkollü içeceklerde bulunur. EtOH terimi , akademik araştırmalarda ve tıp çevrelerinde alkolden bahsederken yaygın olarak kullanılmaktadır.

Birini kırmak ne demek?

birinin umutlarını kırmak. Birinin planlarını yok edin, hayal kırıklığına uğratın veya hayal kırıklığına uğratın. Örneğin, Bu düşüş altın madalya umutlarını kırdı. Bu terim, yalnızca bu deyimde varlığını sürdüren bir kullanım olan "yok etme" anlamında tire kullanır. [

Onay işareti tireli mi?

Tire ile işaretlendiğinde , check- in bir sıfat veya isimdir. Bir isim olarak, varışta kayıt olma eylemini ifade eder. Sıfat olarak, bu amaç için kullanılan bir nesneyi tanımlar. “Eğer 4'ten sonra gelirseniz Sen ücreti bastırıp 50 $ çek tahsil edilecektir,” resepsiyonist söyledi.

Hizmet içi kısa çizgi var mı?

in- "in", "değil" anlamına geldiğinde kısa çizgi kullanmayın: uygunsuz, karşılaştırılamaz. Ancak "derinlemesine", "şirket içi" ve " kayınpeder " gibi kelimelerle kısa çizgi kullanın. -İsim ve sıfat biçimlerini tireleyin : Polise bir hırsızlık ihbarı yapıldı.

FPO'nun tam formu nedir?

devam eden halka arz

Kapampangan'daki Kuya nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, " Kuya " kendinden büyük bir erkek akrabaya veya arkadaşa (özellikle öz kardeşine) hitap etmek için kullanılır ve "kardeş" anlamına gelir. "Ate", kendinden yaşça büyük bir kadın akraba veya saygın bir arkadaşa (özellikle öz ablası veya kapatid) atıfta bulunur ve "Kardeş" anlamına gelir. Ayrıca kendinden büyük erkek kuzenine " kuya " deme eğilimindeydi.

AP argo nedir?

AP "Associated Press" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - AP "Associated Press" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! AP'nin anlamı nedir? AP , AP tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

Apo Bir Scrabble kelimesi mi?

APO geçerli bir scrabble sözcüğüdür .