peşimden gelmek ne demek?

Sordu: Toshia Hedvah | Son Güncelleme: 5 Mayıs 2020
Kategori: aile ve ilişkiler flört
5/5 (777 Görüntüleme. 24 Oy)
(birinin veya bir şeyin) peşinden gelmek
2. Birini veya bir şeyi takip etmek veya aramak. Onlar da bu suça karışan öğrenmek kez polis peşinden gelecektir. 3. Başka bir şeyden daha az endişe duymak.

Daha sonra, birisinin peşinden gelmenin ne anlama geldiği de sorulabilir.

sonra gelmek tanımı . : Kovalamak (birisi): Bunlar hükümetin onlardan sonra geliyor olabilir endişe ediyoruz (eğer zarar veya cezalandırmak istediğim birini) bulmak veya yakalama çalışmaktır.

Ayrıca bilin, peşinden gitmenin anlamı nedir? (birinin peşinden gitmek ) birini yakalamaya veya durdurmaya çalışmak. Peşinden gidip üzgün olduğunu söylesen iyi olur. Eş anlamlılar ve ilgili kelimeler. - Birini kovalamak için.

Bir de sorabilir, benden sonra ne anlama geliyor?

Başka bir kişiyi önce bir şey yapmaya kibarca teşvik eden bir dizi ifade. İkisi aynı anda girişe vardıklarında adam kapıyı açık tuttu ve " Senden sonra " dedi. Oh, önce bowling oynayabilirsin - senden sonra .

Gelmek deyiminin anlamı nedir?

fiil. Hadi ifadesi, birisinin sizi hayır dediğiniz bir şeyi yapmaya teşvik etmesidir. Hadi bir örnek, inatçı bir arkadaşın dışarıda oynamaya zaten hayır demiş birine söylediği şeydir.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

bana gel ne demek

(biri veya bir şey) için gelmek
Birini almak veya bir şey elde etmek niyetiyle bir yere gitmek veya varmak.

Başka bir şeyden önce gelmek anlamına gelen kelime nedir?

öncül. Bir öncül, başka bir şeyden önce gelen bir şeydir.

Postcede bir kelime mi?

Kelime "başına" anlamına gelir veya "önünde" "öncesinde" yürümek. Gördüğüm olsa araçlarının O kelimenin, sevgili asker "bir trende geçen", esasen, "arkasında yürümeye" veya "takip etmek" veya bu tek bir sözcük, "postcede" değil senin mantık, ama "antecede" .

Sonrası ve öncesi anlamı nedir?

önce - ve sonra . Sıfat. (karşılaştırılamaz) Belirli bir işlemle yapılan farkı gösteren bir çift görüntüyü tanımlama.

takip etmek eş anlamlısı nedir?

takipçiler, kovalamaca, takip etme, takip etme. Zıt anlamlı sözcükler: önceki(a), yönlendirici, yönlendirici, olumsuz, olumsuz, yol gösterici, yön verici, yol gösterici. peşinde koşmak, kovalamak, peşine düşmek, takip etmek (adj) yetişmek veya ele geçirmek için yapılan bir çabanın peşinden koşma eylemi.

nerede eş anlamlısı nedir?

Nerede kelimesinin eş anlamlıları . nerede. (ayrıca nerede), nerede.

Benden sonra sel kim dedi?

"Après nous, le déluge" ([ap?? nu l? dely?] olarak telaffuz edilir; "bizden sonra, sel" anlamına gelir) Fransa Kralı XV. Louis'in sevgilisi Madame de Pompadour'a atfedilen Fransızca bir ifadedir. Louis'in kendisine atfedilen alternatif bir form "Après moi, le déluge" ("Benden sonra, sel").

Ne ile meşgulsün?

“Up” kelimenin tam anlamıyla tercüme edemeyen sinir bozucu küçük phrasal fiiller biridir. Sadece bir şeyler yapmak anlamına gelir. O halde “ Ne yapıyorsun ?” sorusu. sadece " Ne yapıyorsun?" anlamına gelir.

Benden sonra sel ne anlama geliyor?

après moi le déluge
Bu Fransızca ifade, kelimenin tam anlamıyla, " Benden sonra sel " anlamına gelir . Kral Louis XVI ve Pompadour'un de metresi Madame hem Atfedilen, ifade olasılıkla aristokrasinin lüks yaşam yıl sonra Fransa'yı isabet olur zorluklar (ve de gelecek) ifade eder.

Kim dedi apres moi le deluge Bunu neden söyledi?

Kelimenin tam anlamıyla, "benden sonra tufan". Fransız Kralı Louis XV veya metresi Madame de Pompadour'a atfedilir. Bazen après nous le déluge ("bizden sonra, tufan") olarak alıntılanır.

Peşinden gitmek için başka bir kelime nedir?

" gitmek " için alternatif eşanlamlılar:
kovalamak; peşinden; iz; kuyruk; etiket; kovalamak; köpek; izlemek; izlemek; takip et; birlikte etiketleyin; kovalamak.

Birini kırmak ne demek?

birinin umutlarını kırmak. Birinin planlarını yok edin, hayal kırıklığına uğratın veya hayal kırıklığına uğratın. Örneğin, Bu düşüş altın madalya umutlarını kırdı. Bu terim, yalnızca bu deyimde varlığını sürdüren bir kullanım olan "yok etme" anlamında tire kullanır. [

İngilizce'de çizgi ne diyoruz?

Kısa çizgi, bir metin satırının ortasında kayan küçük bir yatay çizgidir (altta değil: bu bir alt çizgidir). Bir tire daha uzun olduğunu ve yaygın bir aralık veya bir duraklama göstermek için kullanılır. (-) ve uzun tire tire en yaygın türleri tr çizgi vardır (-).

tutulmuş ne demek?

İfadesi “dur” birkaç farklı anlamlara gelir. Bir bir soygundur. Paranı bana ver." Bir diğer anlamı ise geciktirmektir. İşe geç bir sürücü “Ben Yoğun trafikte tarafından gerçekleştirildi.”, Patronu söyleyebilir İşe giderken soyuldu Birisi “Kusura bakma patron, bir beklemeye yukarı tarafından gerçekleştirildi.” Diyebilir

geri almak ne demek?

geri al . 1. deyimsel fiil. Bir şeyin geri almak, bu uygunsuz veya kırık olduğu için, onu satın veya nereye ödünç yere iade veya onunla bitirdikten çünkü. Bir şey alırsam ve beğenmezse geri alırım .

anlamı gitti mi?

1: patlatmak. 2: aniden veya gürültülü bir şekilde patlamak veya patlamak. 3: ileri gitmek , dışarı çıkmak veya uzaklaşmak: ayrılmak. 4: düşüşe veya bozulmaya uğramak. 5 : beklenen veya istenen rotayı takip etmek : devam etmek parti iyi gitti .

Yemeksiz gitmenin anlamı nedir?

olmadan git . edatlıfiil. İhtiyacınız olan veya genellikle sahip olduğunuz veya yaptığınız bir şeyi almadan giderseniz , onu almazsınız veya yapmazsınız. Günlerdir yiyecek olmadan gitmek gibi ne olduğunu biliyorlar. [