Fanabla İtalyanca ne anlama geliyor?

Sordu: Ibtissam Varandas | Son Güncelleme: 17 Şubat 2020
Kategori: güzel sanatlar operası
4.9/5 (3.759 Görüntüleme . 41 Oy)
BİR FANABLA : 'cehenneme git'
Tamam, açıkçası İtalyanca değil. “Va fa Napoli”nin kısaltmasıdır – Napoli'ye gidin – bu ya güneşin şehri üzerinde hasta bir yanık ya da büyük bir iltifattır: “Napoli'yi görün ve öl” dedikleri gibi.

Sonuç olarak, Fongool İtalyanca'da ne anlama geliyor?

Ancak fongool (aynı zamanda fangool), burada göründüğü gibi insanları tanımlayan bir kelime değildir. İtalyan küfürünün Amerikanlaştırılmış bir versiyonudur. Bu kelimenin tam anlamıyla “bir kıçından bunu gidip” anlamına ve İngiliz ifade lanet size benzer.

Aynı şekilde, İtalyanca'da goomba nedir? Argo Bir refakatçi veya ortak, özellikle patron, koruyucu veya danışman olarak görev yapan eski bir arkadaş. Etimoloji: Muhtemelen İtalyan karşılaştırmasının, vaftiz babasının Ortaçağ Latin karşılaştırmasından değiştirilmesi. Goombah (bazen Goomba ), bir İtalyan -Amerikalıyı tanımlamak için kullanılan New York bölgesi için bölgesel bir argo terimdir.

Ayrıca, bazı İtalyanca küfürler nelerdir?

İşte en iyi İtalyanca Yeminli Sözlerim:

  • Alla pecorina – Kelimenin tam anlamıyla “koyun stili” olarak tercüme edilir, ancak “köpek stili” anlamına gelir.
  • Bafangu chooch – F*$% kendi ahmak.
  • Brutto figlio di puttana piç - Çirkin orospu çocuğu.
  • Cagacazzo - Topal aptal.
  • Che nedeniyle palle!

Stugot nedir?

Stugots , kelimenin tam anlamıyla "benim horozum" anlamına gelen İtalyan kaba argo ifadesi "sto cazzo"nun Napolice telaffuzunun İngilizce yazımına bir çevirisidir ve C'nin G'ye dönüştürülmesi, bayağılık katmanına bir başka kabalık katmanı ekler.

9 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

butana ne demek?

Butana (Arapça: ???????) Sudan'da bir bölgedir. Butana adı, Butana cinsi sığır, Butana koyunu, Butana keçisi vb. gibi bölgeden gelen birçok şeye uygulanır. Tarihsel olarak, Alodia'nın ve daha sonra Sinnar'ın Funj Sultanlığı'nın bir parçasıydı.

mamaluke italyanca ne demek

Mamaluke İtalyanca bir kelimedir, aslında aptalca, aptalca, aptalca veya aptalca bir şey yapan biri için İtalyanca bir argo kelimedir. (Ya da aptal, aptal, aptal veya aptaldır.) Mamaluke neredeyse her zaman erkekleri hedef alan bir kelimedir, yani İtalyan -Amerikan ikna edici erkekleri.

İtalyanca'da Fanuc nedir?

finocchio (çoğul finocchi veya finocchios) Tabanında soğan benzeri bir yapıya sahip olan ve sebze olarak kullanılan bir rezene çeşidi; Floransa rezene (Foeniculum vulgare var. azoricum). alıntılar? Eşanlamlı: Floransa rezene. (aşağılayıcı, argo) Bir erkek eşcinsel.

Vafanapoli ne anlama geliyor?

Vafanculo demenin daha 'kibar' bir yolu, İtalyan müstehcenliği "git bunu kıçından yap" anlamına geliyor. Vafanapoli araçlar anlamıyla iması Napoli herkes kıçından yaptığı olmak üzere "Napoli'ye gitmek".