birini asmak ne demek?

Sordu: Nakor Dijk | Son Güncelleme: 31 Mayıs 2020
Kategori: spor tırmanışı
4.3/5 (507 Görüntüleme . 13 Oy)
bir kişiyi asın . Bir insanı asmak , boynuna bir ip bağlayarak ve havada asılı kalması için ayaklarının altındaki desteği alarak öldürmek demektir . Hang bu anlama sahip olduğunda, geçmiş zaman ve geçmiş ortaç asılır. Gidip kendini astı.

Ayrıca asmak ne demek argo?

takıl, vakit geçir

Ayrıca, asmak istiyorum ne anlama geliyor? Bu ve benzeri aile Size takılmak istiyorum ya arkadaşlar, aile vb zaman geçirmekti bunu anlamı takılmak ya da arkadaşlarınızla vakit geçirmek istiyorum bunu anlamı

Aynı şekilde, çok asılıyım ne anlama geliyor?

yani kişinin başına gelenlerin onları çok fazla etkilemesine izin vermeyeceği ya da genellikle kötü haberlerle uğraşırken söylenebilir. yani kişinin başına gelenlerin onları çok fazla etkilemesine izin vermeyeceği ya da genellikle kötü haberlerle uğraşırken söylenebilir.

asılmak ne demek?

büyük bir penise sahip olmak. Aynı zamanda, (örneğin, "bir at gibi asılı"), "[belirli bir hayvan] gibi asılı" "de asılı". Şaşırtıcı bir şekilde, o kısa adam asıldı . Aynı anlama gelen daha fazla kelime gör: penis.

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Hanf ne demek

Hanf İsminin Anlamı . Almanca: kenevir yetiştiricisi veya satıcısı için metonimik meslek adı, Orta Yüksek Almanca hanf .

Birini asılı bırakmak ne demektir?

birini asılı bırakmak . kararınız veya cevap bekliyor birisini tutmak için: Ben burs var olsun veya olmasın kolej söyle bekliyor, sol asılı idi.

takılalım ne demek?

"Birlikte Takıl" genellikle (ama arkadaş olarak, romantik değil) platonik birlikte vakit geçirmek demektir. " Haydi takılalım " genellikle "birlikte" kelimesi eklenmeden kullanılır. Bazı insanlar bu ifadeyi, ilgilendikleri birinden randevu deme baskısı olmadan onlarla vakit geçirmesini istemek için kullanır.

Rahatlamak için kullanılan argo kelime nedir?

bang – chill – chillax – chillaxx – chill out – cojelo con sakin ol – cool – cool down – cool (birinin) jetleri – dekompres – diş ipi – takılma – takılmak – hasta – geri tepme – tekmelemek – lamba – aydınlanmak – somun – marine – maks – yumuşak – dikildi – dikildi – kaynatıldı – sakin ol – gülleri koklamak için zaman ayırın –

Bir erkek takılmak istediğinde ne anlama gelir?

Bu, adamın seninle bir şey yaptığı anlamına geliyor , ama çıktığını kabul etmek istediğinden bile emin değil. Çoğunlukla adam o daha çok sever başka bir kızın geri almak olabilir veya takılmak kızla onu tasvip ediyorum adamlar endişeli olup olmadığını kullandı.

asılı ne demek argo?

sıfat. Asmanın tanımı , bir karar üzerinde anlaşamayan, ertelenen veya duygusal bir sorunu olan veya bir şey hakkında bloke edemeyen bir jüriyi ifade eder veya argo terimlerle asılmış, aynı zamanda büyük bir penisi olan bir erkeğe atıfta bulunur.

Asmak, akşamdan kalma anlamına mı geliyor?

Kendini hasta veya akşamdan kalma hissettiğinde kendini tanımlamak için kullanılır. Dün gece çok içtim, asılıyorum.

Orada asılı anlamına mı geliyor?

(birisi) orada asılı duruyor . " Orada kal " ifadesi , zor olsa bile bir şeyden vazgeçmemek anlamına gelir . Başka bir deyişle, "Vazgeçme!" anlamına gelir . Videoyla orada: Bu onları teşvik için birini söyleyebilir.

Asmak fiil mi yoksa sıfat mı?

sıfat asılarak cezalandırılabilir, hak eden veya ölüme neden olan: asılarak suç; asılı bir suç. asılarak ölüme yol açmaya meyilli: asılan bir jüri. askıya alındı; sarkık; sarkan : sarkan uçurum.

Birine oraya asılmasını nasıl söylersin?

Tanımı 'orada bekle / dayan'
Orada asılı birilerine söylemek veya orada tutunmaya varsa, bir şeyler yapmaya çalışıyor tutmak için onları teşvik ediyor ve onu zor olsa bile vazgeçmek değil. Orada takılın ve neyin başarılabileceğini asla bilemezsiniz. Collins!

Orada kal demenin başka bir yolu nedir?

orada asmak için benzer kelimeler :
Abide (fiil) (fiil) kabul katlanmak (fiil) sert asmak

Orada takılmaktan başka ne söyleyebilirsin?

Orada takılmak için eş anlamlılara mı ihtiyacınız var? Bunun yerine kullanabileceğiniz eş anlamlılar sözlüğümüzdeki benzer kelimelerin bir listesi burada.
  1. İyi bir mizahla zor veya nahoş bir duruma katlanmak.
  2. Güçlü iradeli veya cesur kalmak, özellikle baskı veya sıkıntı yaşarken.
  3. Hayır'ı cevap olarak kabul etmeyin.
  4. Teslim olmak, katlanmak.

Konuşmanın hangi kısmı asılı?

asmak
konuşmanın bölümü: geçişli fiil
bükülmeler: asılı, asılı, asılı
tanım 1: yukarıdaki bir noktadan askıya almak için. Mutfağa yeni perdeleri asmışlar. Parti için kağıt fenerleri asalım. eşanlamlılar: benzer sözcükleri askıya al: dangle, drape, hook, loop up, lop

Orada asılı olan deyim nereden geliyor?

orada asılın kelimesinin kökeni
Bu ifade argodur ve insanlar bunu zor bir dönemden geçen birini cesaretlendirmek için kullanırlar. Bu ifade , 1970'lerde deyimi taşıyan popüler bir afiş nedeniyle popüler hale geldi. Posterde, bambu direğe asılı duran ve orada kalmaya kararlı görünen bir Siyam kedisi vardı .

Arkadaşlarla takılmanın anlamı nedir?

gayri resmi. B1. bir yerde veya biriyle çok zaman geçirmek: Dün gece arkadaşlarımla takılıyordum .

Asılmayı kim icat etti?

Orijinal yöntemleri kimin icat ettiği hakkında hiçbir fikrim yok, ancak uzun damla, 1872'de William Marwood tarafından boğulma için kırık bir boynun yerini alarak tanıtıldı. Vikipedi'ye göre, Homer tarafından bir idam şekli olarak asma kaydedildi, bu yüzden şüphesiz eskidir.

Bir kadın takılmak istediğinde ne anlama gelir?

Peki, bir kızın takılmak istemesi ne anlama gelir ? Seninle yalnız takılmak istiyorsa o özellikle sizi seviyor Muhtemelen anlamına gelecektir. Ayrıca sana o da sizin ve onun diğer arkadaşlarıyla takılmak istiyorsa daha muhtemel olacaktır arkadaşını gördüğünü olabilir.