fransızca tt ne demek

Sordu: Darshan Babkeev | Son Güncelleme: 30 Ocak 2020
Kategori: gençlere ebeveynlik yapan aile ve ilişkiler
4.1/5 (314 Görüntüleme. 15 Oy)
tlm: tout le monde: herkes. tjs: toujours (her zaman) tt : tout (hepsi, her şey) c tt : c'est tout (hepsi bu kadar) vrt: vraiment (gerçekten)

Bu bağlamda, çeviride tt ne anlama geliyor?

hedef metin

Yukarıda, Fransızca'da Jpp ne anlama geliyor? JPP J'en Peux Plus için standları (Fransızca: Ben Fazla Yapabilirsiniz)

Bu nedenle, Fransızca'da KTF ne anlama geliyor?

2. Bilgi Bu, bir mesajın başında geldiğinde, “hey!” demenin çok resmi olmayan bir yolu olan Coucou! anlamına gelir . aileye ve arkadaşlara. Fransız selamlarını tazeleyenler için, mesajın başında bunu fark etmek çocuk oyuncağı olacaktır.

Fransızca'da LOL nedir?

Fransızca : hahaha, héhéhé, hihihi, hohoho; ayrıca MDR Ayrıca, İngilizce olmayan birçok dilde olduğu gibi, gülmeyi belirtmek için evrenselleştirilmiş " LOL " kullanır. Ancak Fransa da daha keyifli bir kısaltma vardır: LOL Fransız eşdeğer "mort de rire" veya anlamına MDR olduğu "kahkaha ölüyor."

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Porto Riko'da Titi ne anlama geliyor?

Ayrıca, tia ve titi (daha çok 80'lerde olduğu gibi) dude(tío) gibi ama kızlar için anlamına gelir . seviye 1. adolfojp. Yerli ( Porto Riko )

Mesajlaşmada GTG nedir?

"good to go"nun kısaltması. Ağırlıklı olarak bilgisayar tabanlı konuşmalarda kullanılır (anlık mesajlaşma, e-posta, yazılı mesajlaşma vb.) Tebrikler gtg . Aynı anlama sahip daha fazla kelime gör: kısaltmalar (liste).

MDR'nin açılımı nedir?

MDR'nin Anlamı
MDR , "Mort De Rire (Fransızcada LOL)" anlamına gelir. Artık biliyorsunuz - MDR , "Mort De Rire (Fransızcada LOL)" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! MDR'nin anlamı nedir?

Metinde ++ ne anlama geliyor?

“Kabul ediyorum” “Biliyorum, değil mi?” “Aynı” Çoğunlukla bir şeye katılıyorsanız. Diğer olası anlamlar: Kentsel Sözlük: ++

Metinde CV nedir?

CV " Özgeçmiş , özgeçmiş" anlamına gelir Artık biliyorsunuz - CV " Özgeçmiş , özgeçmiş" anlamına gelir - bize teşekkür etmeyin. YW! CV ne anlama geliyor? CV , CV tanımının verildiği yukarıda açıklanan bir kısaltma, kısaltma veya argo kelimedir.

Fransızca'da P ne demek?:

P 'baştankara Fransızca ( ‘az şey’ anlamına gelir) ‘petit’ yazılı bir yoludur. “ P 'tit” gayri resmidir ve çoğu insanın kelimeyi nasıl telaffuz ettiğini gösterir.

WSH'nin anlamı nedir?

Garip Şeyler Oluyor

Fransızca BB nedir?

BB . [ˌbiːˈbiː] isim kısaltması. (İngiltere) (= Boys' Brigade) mouvement de garçons.

Mesajlaşmada biz ne anlama geliyor?

biz "İş" anlamına gelir

Fransızca'da Halkla İlişkiler ne demek?:

Fransızca terim veya deyim: pr (kısaltma) Biyomedikal araştırmalarla ilgili bir hizmet sözleşmesinden alınan bu cümlede " Pr "nin ne anlama geldiğini bilmiyorum: Le prestataire en confie la réalisation à Pr xxx, qui déclare agir en qualité d'investigateur Principal diriger ve surveiller cette recherche'ye bakın. Jeanne Zang.

Fransızca'da MRC ne demek?:

[ˌ?m?ːʳˈsiː] isim kısaltması. (İngiltere) (= Tıbbi Araştırma Konseyi) conseil de la recherche médicale.

Fransızca nasıl gülersin?

Fransızca gülmek
Fransızca'da insanlar sadece çevrimiçi olarak “hahah” yazma eğilimindedir. Bu, “haha” için çok fazla bir eşdeğer değil, “mort de rire” için argo, kelimenin tam anlamıyla “kahkahadan öldü”. Sanırım bunun İngilizce'deki “LOL” kelimesinin karşılığı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Fransızlar haha ​​nasıl der?

ha ha ha !
Fransızca " Hahaha "nın nasıl söylendiğini merak ediyor musunuz? " Hahaha " , Ha ha ha ! Fransızca ve eminim daha önce birçok kez duymuşsunuzdur. La mignonitude'un Fransızca'da "Şirinlik" anlamına geldiğini ve "K-pop"un da La K-pop olduğunu bilmek güzel.