İkinci bir evde hangi masraflar vergiden düşülebilir?

Sordu: Avelino Mascaro | Son Güncelleme: 6 Mart 2020
Kategori: kişisel finans kişisel vergiler
4.4/5 (54 Görüntüleme . 43 Oy)
İpotek faizi maliyetlerinin düşülmesinin yanı sıra, reklam, temizlik, amortisman, sigorta, bakım, onarım, emlak vergileri , kamu hizmetleri ve mülkün kiralanmasıyla ilgili diğer ücretleri de düşebilirsiniz. (Fakat pek çok vergi indirimi gibi bunlar da belirli sınırlamalara tabidir.

Bununla ilgili olarak, ikinci bir eve ne yazabilirsiniz?

Vergi öncesi yıllar 2018 için Mortgage faiz, size birinci ve ikinci Konut ipoteği altına borç $ 1,1 milyon up ödemek ilgi yüzde 100 kapalı yazmak ve edinilen kullanılan veya özellikleri geliştirebilir. (Bu, her evde 1,1 milyon dolar değil, toplam 1,1 milyon dolarlık borçtur.)

Aynı şekilde, ikinci bir evdeki onarımları da yazabilir misiniz? Eğer kişisel kullanım için ikinci bir ev kullandıysanız, IRS iyileştirmeler tüm kesintiler izin vermez. Eğer iş kullanımı için kullandım Ancak, örneğin kiralama için, o zaman bir süre yerine hepsinden aynı anda onları yere değer kaybeden sermaye öğeleri düşebilirsiniz.

İnsanlar ayrıca ikinci bir ev satarken hangi masrafların düşülebileceğini soruyorlar.

Kişisel Second Home Vergi kanunları $ 500,000 kar almaya sizi izin Satış (evli ve ortaklaşa dosyalama eğer; 250.000 $, eğer sizsiniz, tek) vergiden muaf birincil ikamet satışa.

2. evde ipotek faizi düşebilir misiniz?

İpotek Faiz Eğer ikinci bir ev olarak yer kullanırsanız - sadece ilk ev üzerinde ipotek faiz olmak üzere indirebilirler ilgi ipotek - ziyade bir iş özelliği olarak kiraya daha. İkinci evinizin emlak vergilerini de düşebilirsiniz .

30 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

İkinci bir evde vergi ödemekten nasıl kaçınabilirim?

Ancak bundan kaçınmanın birkaç yolu vardır: Depozito hediye edin – ortak mülk sahibi olmayacaksanız, ikinci konutlar için damga vergisi uygulanmaz. Garantör olarak hareket edin – Garantörler mülkün sahibi olarak sınıflandırılmaz. Böylece ek ücretten kurtulmuş olursunuz.

2 ev sahibi olabilir miyim?

İki Mülk Sahibi Olmak – Sermaye Kazançları Vergisi. İnsanlar ülke, devralır özelliğinde bir yer satın olarak iki özelliği sahip olmak, giderek daha yaygın hale geliyor, her özgü bir özellik hareket araya çocukları veya çiftler için ev satın almak. Bununla birlikte, iki mülke sahip olmanın önemli Sermaye Kazançları Vergisi sonuçları vardır.

İkinci bir eve sahip olmanın faydaları nelerdir?

İkinci Bir Ev Sahibi Olmanın Avantajları
 • Uzun Vadeli Karlar.
 • Vergi kesintileri.
 • Kira geliri.
 • Aşinalık.
 • Kolaylık.
 • Emeklilik Başlangıcı.
 • Buluşmalar için Yer.
 • Diğer Tatil Evlerine Erişim.

Kira geliri üzerinden vergi ödemekten nasıl kaçınırım?

İşte en sevdiğim vergi tasarrufu ipuçlarından 10 tanesi:
 1. Tüm masraflarınız için talepte bulunun. Vergi beyannamenizi gönderirken tüm masraflarınızı talep ettiğinizden emin olun.
 2. Kirayı bölüşmek.
 3. Geçersiz dönem giderleri.
 4. Her ev sahibinin bir 'ev ofisi' vardır.
 5. Finansal maliyetler.
 6. İleriye dönük kayıplar.
 7. Sermaye kazançtan kaçınır.
 8. Aşınma ve yıpranma payı.

İkinci ev için faiz talep edebilir miyim?

Evet, kendini işgal olarak sahiplenerek ikinci evin vergi parası boşuna. İkinci evin hayali kira gelir eklenecektir ve yürürlükteki vergi levha başına vergilendirilecek. Ancak, kavramsal kira eve ödünç faiz indirimini izin verilecek.

Kaç tane ikinci eviniz olabilir?

Tierce, bir topluluktaki konutların çoğu tatil evi olarak kabul edilse bile, alıcıların aynı bölgede iki ikinci eve sahip olamayacaklarını söyledi. Bir bölgede birden fazla ikinci eve sahip olan alıcılar, mülklerinin ikincisini bir yatırım evi olarak düşünmek zorunda kalacaklar.

2019'da ikinci konut ipoteği faizi düşülebilir mi?

Bu sınırların ötesine borç faizi 2018-2025 için düşülebilir genellikle olmayan olduğunu. Eğer bir ev özkaynak kredi almak ve bir birinci ya da ikinci konut almak ya da iyileştirmek için gelirleri kullanmak etmezsek, faiz 2018-2025 için düşülebilir olmayan dışarı düzdür. Bu hikaye 5 Şubat 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Vergilerim üzerinden ikinci bir ev satışını nasıl bildirebilirim?

Cevap: İkinci eviniz (bir tatil evi gibi ) kişisel bir sermaye varlığı olarak kabul edilir. Sermaye varlıklarının satışlarını , takaslarını ve diğer tasarruflarını raporlamak için Çizelge D (Form 1040 veya 1040-SR), Sermaye Kazançları ve Kayıpları ve Form 8949, Sermaye Varlıklarının Satışları ve Diğer Elden Çıkarmalarını kullanın.

İkinci bir ev satmanın vergi sonuçları nelerdir?

İkinci evinize bir yıldan fazla sahipseniz, herhangi bir sermaye kazancı, gelirinize bağlı olarak %0, %15 veya %20 olan uzun vadeli sermaye kazançları vergi oranlarına göre vergilendirilecektir . Her durumda, uzun vadeli sermaye kazancı oranları, olağan gelir üzerindeki karşılık gelen marjinal vergi oranlarından daha düşüktür.

Bir ev satmak için giderleri düşebilir misiniz?

satış maliyetleri
Rockville Center, NY'deki Westwood Vergi ve Danışmanlık Başkanı Joshua Zimmelman, “Yasal ücretler, emanet ücretleri, reklam maliyetleri ve emlakçı komisyonları dahil, evin satışıyla ilgili tüm maliyetleri düşebilirsiniz ” diyor. Bu, Thomas J.'ye göre evde sahneleme ücretlerini de içerebilir.

İkinci ev satışında zararı düşebilir misiniz?

Tatil evi olarak kullanılan ikinci bir ev veya devre mülk, kişisel kullanım sermayesi varlığıdır. Satıştan elde edilen bir kazanç raporlanabilir gelirdir, ancak bir kayıp düşülebilir DEĞİLDİR. Eğer tatil ev satılık Emlak İşlemler gelen IRS Formu 1099-S Gelirlerinin alabilirsiniz.

Kiralık bir mülk satarken kapanış maliyetlerini düşebilir misiniz?

Bir kiralık mülk için yalnızca kredi faizi ve emlak vergileri düşülebilir kapanış maliyetleridir . Diğer yerleşim ücretleri ve mal daki esasına göre mülk haline eklemeler satın almak için kapanış maliyetleri.

İkinci bir evde sermaye kazancı vergisini nasıl azaltabilirim?

İkinci evinizi bir yatırım mülkü olarak değerlendirdiyseniz , 1031 takas yoluyla potansiyel olarak sermaye kazancı vergisinden kaçabilirsiniz, ancak bu, nispeten kısa bir sürede yeniden yatırım yapmak anlamına gelir. 1031 takası, satıştan elde ettiğiniz kârın bir banka veya bir unvan şirketi gibi üçüncü bir tarafla yerleştirilmesini içerir.

İkinci evimi kiralamalı mıyım?

Bu uygulamaya çoğu borç veren tarafından bile izin verilmektedir. Ancak, kira geliri 't kredi için hak kazanmak için kullanılabilir. İkinci evinizi periyodik olarak kiralamayı planlıyorsanız, mülkünüz kira geliri tespit edilse bile “yatırım amaçlı gayrimenkul ” yerine “ ikinci ev ” olarak nitelendirilebilir.

Gayrimenkul komisyonları sermaye kazançlarından düşülebilir mi?

Şimdi, mülkünüzü satarken, emlak komisyoncu komisyonlarınız gibi, onu satmakla ilgili bazı harcamalar, sermaye kazançları vergisine karşı bir vergi indirimi olabilir. Ancak bunu iddia etmek için nitelikli bir muhasebeciyle konuşmanız gerekir.

Emlakçı ücretleri vergiden düşülebilir mi?

Bunun nedeni, taşınmayla ilgili hemen hemen her masrafın düşülebilmesidir. Bu, eski evinizi satmanın ve emlakçı komisyonları , yasal ücretler dahil yeni evinizi satın almanın maliyetini içerir, hatta ipotek cezalarınız bile dolar başına vergiden düşülebilir .

Sermaye kazançları için iyileştirmeler olarak ne sayılır?

IRS, eve piyasa değer katan yararlı ömrünü uzatır veya yeni kullanımlara uygun hale getirir bir ev geliştirme gibi bir sermaye iyileştirme tanımlar. Kapı kilitlerini değiştirmek, bir sızıntıyı onarmak veya kırık bir pencereyi onarmak gibi küçük onarım ve bakım işleri, sermaye iyileştirmeleri olarak nitelendirilmez.