Dışarıdakiler arasında Sandy'ye ne oldu?

Sordu: Alie Tzaizer | Son Güncelleme: 25 Şubat 2020
Kategori: gençlere ebeveynlik yapan aile ve ilişkiler
4.8/5 (1.446 Görüntüleme. 21 Oy)
SE Hinton'ın romanı The Outsiders'daki Curtis kardeşlerden biri olan Sodapop, kız arkadaşı Sandy'ye aşıktı. Görünüşe göre Sandy hamile kalır ve büyükanne ve büyükbabasıyla birlikte yaşamak için Florida'ya taşınır. Soda ona evlenme teklif eder, ancak Sandy onu geri çevirir (veya ona cevap vermez).

Dahası, Sandy neden dışarıdakileri terk etti?

Ponyboy Sandy ve hamile kaldı ve Florida'ya taşındı olduğunu öğrenir hakkında Sodapop sorar. Ailesi, yaşı nedeniyle Sodapop ile evlenmesine izin vermeyi reddetti, bu yüzden Sandy büyükannesiyle yaşamak için ayrıldı . Sodapop ve Darry işe giderler ve Two-Bit ve Ponyboy Tasty Freeze'de Kola almaya giderler.

Daha sonra soru şu, Sandy'nin Florida'ya gitmesinin gerçek nedeni hakkında ne öğreneceğiz? Sandy başkasından hamile kaldı ve ailesi Soda'yı sevmiyor. Pony ve Darry Soda'yı bulduktan sonra üçü konuşur.

Buna göre Sandy yabancılar filminde miydi?

Sandy , The Outsiders filminde Lynne Hatheway tarafından canlandırıldı, ancak sahneleri silindi.

Sandy dışarıdan nasıl görünüyor?

Fiziksel Görünüm: Sandy'nin omuzlarına kadar gevşek bukleler halinde tutulan açık sarı saçları var. Yumuşak çin mavisi, gülümseyen gözleri var. Sandy pembe yanakları ile oldukça solgun.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sodapop ölür mü?

İşte tam olarak söylenen şey: The Outsiders: The Complete Novel DVD'sindeki özel bir filmde Rob Lowe, SE Hinton'un kendisine yardım etmek için 19. doğum gününden iki hafta önce Soda'nın Vietnam Savaşı'nda öldüğünü söylediğini ortaya koyuyor. Rob Lowe karakterini daha iyi anlıyor.

Sandy dışarıdan hamile mi?

SE Hinton'ın romanı The Outsiders'daki Curtis kardeşlerden biri olan Sodapop, kız arkadaşı Sandy'ye aşıktı. Görünüşe göre Sandy hamile kalır ve büyükanne ve büyükbabasıyla birlikte yaşamak için Florida'ya taşınır.

Dally'i kim öldürür?

Ama polis bunu bilmiyor ve ateş ediyorlar. "Yere düşmeden önce ölmüştü. Ama istediğinin bu olduğunu biliyordum ve her zaman istediğini aldı." Dally polis ateşiyle öldü : polis intihar etti.

Johnny Cade'in tam adı nedir?

Johnny'nin tam adı Johnny Cade'dir ve roman boyunca birçok kez, genellikle Ponyboy tarafından Johnny pastası olarak anılır. Johnny en gençlerden biri olmasına rağmen, romanın sonunda bir grup okul çocuğunu kurtarmak için kendi hayatını kaybettiğinde en büyük kahraman olur.

altın kalmak ne demek?

" Stay Gold ", Robert Frost'un bir şiirine atıfta bulunan The Outsiders adlı film/kitaptaki bir alıntıdan gelir. Bağlamda, " altın kal " kendine karşı dürüst, masum, bozulmamış, kusursuz vb.

Yabancılarda kumlu kaç yaşında?

Kumlu
Yaş 17
Üyelik yağlayıcı
Aile Nene
Aktör/ler

Yabancılarda kim öldü?

Yağlı ve kapüşonlu Dallas Winston, polis tarafından vurulduğunda ölür. Ölümü muhtemelen bir tür intihardır. Johnny öldükten sonra Dally keder ve öfkeyle boğulur.

Sodapop neyi sever?

Hayat adil olsaydı , her şey yolunda giderdi , ancak Sodapop'un başa çıkması gereken adil payından daha fazlası var. Çocukluk atı Mickey Mouse'u seviyor ama satıldı. Rodeoyu sever ama yaralanır ve binmeyi bırakmak zorunda kalır. Evlenmek istediği kız başka bir erkeğe hamile kaldıktan sonra uzaklaşır.

Sodapop kiminle çıkıyor?

Sodapop çıkıyor ve kitabın başında Sandy'ye aşık, porselen mavisi gözlü ve sarı saçlı güzel bir kız, Ponyboy ve Johnny Windrixville'deki kiliseye dönmeden önce, ama döndüklerinde, Pony öğrenmek için şaşırır. ayrıldıklarını.

Sodapop Curtis kaç yaşında?

gazoz Curtis
soda
Doğum günü 8 Ekim
Yaş 16
Üyelik yağlayıcı
Aile Darrel Curtis Ponyboy Curtis

Ponyboy, SOCS'yi neyle tehdit ediyor?

Ponyboy , Socs ona yaklaştığında korkmuyor ve onu kırık bir şişeyle tehdit ediyor çünkü çetedeki diğer insanlara dönüşmeye başladı, Ponyboy asla böyle olmadığında kavga etmeyi seven ve ondan nefret eden gerçek bir yağcı. kavga eder ve asla bir sebep bulamazlar.

Dışarıdan bakıldığında Sandy'nin soyadı ne?

Diğer yağcı kızlar gibi, Sandy de metinde yalnızca erkekler ondan bahsettiğinde görünür. Cherry Valance - Bob'un kız arkadaşı, o Ponyboy'un filmlerde tanıştığı bir Soc amigo kızıdır . Cherry'nin gerçek adı Sherri'dir ama insanlar kızıl saçlarından dolayı ona Kiraz derler.

Kiraz yabancılar için neden önemlidir?

Kiraz , yağcılar için bir casus gibi davranır ve bunu yaparken sadece yağcılara değil, Socs'a da yardım etmek ister. Savaşın bir an önce bitmesini istiyor ve tarafları eşitlemek ve iki rakip grup arasındaki gücü dengelemek için ne gerekiyorsa yapıyor.

Yabancılarda peroksit ne anlama geliyor?

peroksit . Saçı açık renk yapmak veya bakterileri öldürmek için kullanılan sıvı bir kimyasal. beline kadar uzanan peroksit sarısı saçları. Sayfa 71: Kitabı isteksizce bıraktım.

Cherry Valance dışarıdan bakıldığında nasıl görünüyor?

Cherry Valance , Ponyboy ve arkadaşlarının The Outsiders'ın 2. Bölümündeki filmlerde karşılaştıkları iyi giyimli bir kızdır. İyi giyimli ve Ponyboy'un dediği gibi "keskin ve gerçekten iyi görünümlü ". Yaklaşık on altı ya da on yedi yaşında ve uzun kızıl saçları var.