AirPod davamı kaybedersem ne olur?

Soruldu: Elicia Grazioli | Son Güncelleme: 2 Nisan 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.4/5 (264 Görüntüleme . 43 Oy)
Eksik bir AirPod'u veya kılıfı değiştirin
Hala 't Davasını Şarj sizin airpod veya bulabilirseniz şey zarar görmüşse veya, seri numarası ve ürün değiştirme ardından Kişi Apple Destek olsun. Ardından, değiştirme işleminizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin. Ayrıca AirPod fiyatlandırma ve hizmet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca şunu da bilin ki AirPod kasamı kaybedersem ne yapmalıyım?

Senin AirPods veya Kılıfı Şarj kazara hasar varsa, bir dışı garanti ücret karşılığında hasarlı öğeyi yerini alabilir. Bir airpod veya Şarj Kılıfı kaybedersek, belirli bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir.

Ayrıca bir AirPod kılıfı satın alabilir misiniz? Sol veya sağ AirPod veya Şarj Kutusu için bir yedek satın alabilirsiniz . Değiştireceğiniz kişi yeni olacaktır .

Aynen öyle, kaybolan AirPod kasamı nasıl bulabilirim?

Adım 1: iPhone'umu Bul uygulamasını açın ve listeden AirPod'lara dokunun. 2. Adım: Gri bir nokta gösteriyorlarsa bu, çevrimdışı oldukları anlamına gelir. Ancak yine de haritadaki son konumu görebileceksiniz . Bilinen son konumlarına gitmek için Araba düğmesine dokunabilirsiniz.

Yedek AirPod kılıfı ne kadar?

Bir AirPods Pro kulaklığını kaybederseniz, Apple yenisi için 89 ABD doları veya yanlış yerleştirilmiş bir kılıfı değiştirmek için 99 ABD doları ücret alır. Karşılaştırma için, değiştirmeye veya bir airpod, düzenli durum için 59 $ ve kablosuz şarj durumu için $ 69 onarmak için $ 69 maliyeti.

12 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Çalınan AirPod'lar kullanılabilir mi?

Evet.! Komple set çalınırsa, kolayca kullanılabilir. Airpods Case'de , başkalarının Airpods ile bağlantı kurmasını sağlayan bir çift düğmesi var. Bir kez çalındığında ve telefonunuzun kapsama alanı dışına çıktığında başkaları tarafından kolayca kullanılabilir .

Yalnızca AirPod kasasını takip edebilir misiniz?

Senin AirPods AirPod Durumunda değil birbirleriyle ayrılır, yalnızca herhangi bir anda harita üzerinde bir AirPod konumu görür. Bir AirPod'u bulmak için haritayı ve/veya sesi kullanın. Bulunan kez AirPod kutusuna koyun. Ardından Find My'ın haritasını yenileyin ve diğer eksik AirPod'u bulun .

AirPod'ları kılıf olmadan şarj edebilir misiniz?

Ardından kablonun diğer ucunu bir USB şarj cihazına veya bağlantı noktasına takın. Birlikte veya içinde senin AirPods olmadan davanızı şarj edebilirsiniz.

AirPods kasasını bulabilir misin?

Kişilermişiz 'durumunda yeniden, sen AirPods ve evde AirPods Vaka bir yere kaybetmek eğer öyleyse, sen' şans yeniden değilken, AirPods ses çıkarması olmaz. Bluetooth bağlantısı My AirPods bul için gereklidir çünkü AirPods davayı izlemek için de bir yolu yoktur, bu yüzden kayıp bir vaka bulmak için bir seçenek bulunmamaktadır.

AirPod'lar bu durumda ses çalacak mı?

Her AirPod'da çok yüksek bir bip sesi çalmak için “ Ses Çal ” düğmesine dokunun. Bu, AirPod'ları yakınlarda bir yerde kaybettiyseniz bulmanıza yardımcı olur. iPhone'lar her zaman çevrimiçiyken (kapatılmadıkları sürece), AirPod'lar iPhone veya iPad'inize bağlıdır ve kılıflarındayken iletişim kurmazlar .

Sadece AirPods kasasını satın alabilir miyim?

Bir airpod veya ücretlendirme davayı kaybederseniz, bir ücret karşılığında kayıp öğeyi yerini alabilir. Apple ayrıca, bir AirPod'u kaybederseniz tek bir AirPod'u değiştirmek için 69 dolar ve Apple'ın yeni kablosuz kulaklıkları ilk piyasaya sürdüğünde büyük bir tartışma olan kayıp bir şarj durumu için aynı fiyat.

Yeni bir AirPod şarj çantasını nasıl edinebilirim?

Yedek AirPod'larınızı veya şarj kutunuzu kurun
  1. Her iki AirPod'u da şarj çantanıza koyun.
  2. Kapağı açın ve durum ışığını kontrol edin. Kehribar rengi yanıp sönmelidir.
  3. Kasanın arkasındaki kurulum düğmesini birkaç saniye basılı tutun.
  4. iPhone'unuzda Ana ekrana gidin.
  5. AirPod'larınız içerideyken kılıfı açın ve iPhone'unuzun yanında tutun.
  6. Bağlan'a ve ardından Bitti'ye dokunun.

AirPod davamı kaybedersem ne olur?

Eksik bir AirPod'u veya kılıfı değiştirin
Hala 't Davasını Şarj sizin airpod veya bulabilirseniz şey zarar görmüşse veya, seri numarası ve ürün değiştirme ardından Kişi Apple Destek olsun. Ardından , değiştirme işleminizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin. Ayrıca AirPod fiyatlandırma ve hizmet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.