Şarj yönlendirici nedir?

Soruldu: Kathryn Bellinghausen | Son Güncelleme: 22 Mayıs 2020
Kategori: kişisel finans sağlık sigortası
4.5/5 (906 Görüntüleme . 9 Oy)
Epic Charge Router , Epic EMR platformundaki en sağlam şarj işlevlerinden biridir. Tek başına yeni masraflar oluşturabilir, gereksiz masrafları silebilir ve masraf kayıtlarının herhangi bir maddesini istediği gibi güncelleyebilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, basit ziyaret kodlaması nedir?

Basit Ziyaret Kodlaması – Sistem ilgili belgelere bakar ve teşhis ve sağlayıcıyı tamamlar. belirlenmiş kurallara dayalı kodlama ; yetersiz/belirsiz hesaplar. bilgiler bir Çalışma Kuyruğuna yönlendirilir.

Ayrıca, faturalandırmada DNB ne anlama geliyor? dağıtıldı. Bir ilaç siparişi eczane tarafından doğrulandı ve en az bir doz verildi. DNB . Hesap Durumu Tahsil Edildi/Faturalandırılmadı.

Daha sonra, epik bir Çalışma Kuyruğunun ne olduğu da sorulabilir.

Workqueues Epic Gelir Döngüsü yönetiminin temel taşı olan; iş operasyonlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak için güçlü işlevsellik sağlayabilirler.

Tek fatura ofisi nedir?

Tek Faturalama Ofisi (SBO), Epic'te, Epic'in faturalandırma paketinde bulunan en yüksek düzeyde entegrasyon sunan bir moddur. Kendi kendini ödeme işlevselliği karıştırır ve birleştirilmiş faturalandırma sistemine hem Kararlı Hastanesi Faturalandırma ve Resolute Profesyonel Faturalandırma iş akışları.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Epik şarj yönlendiricisi nedir?

Epic Charge Router , Epic EMR platformundaki en sağlam şarj işlevlerinden biridir. Bu, yeni suçlamalar oluşturmak gereksiz masraf silmek ve onu hoşnut ücretten herhangi bir öğeyi güncelleyebilir. Manuel olarak güncellenen sürece yönlendirici kuruldu maliyet merkezi şarjla kalacak.

Fatura göstergesi nedir?

GÖSTERGE . Bir kuruluşun veya sağlık hizmeti sunumunun bazı bileşenlerinin zaman içinde performansını, süreçlerini ve sonuçlarını ölçmek için kullanılan temel bir klinik değer veya kalite özelliği.

Tıpta epik nedir?

Epic Systems, öncelikle büyük ABD hastaneleri ve sağlık sistemleri tarafından elektronik tıbbi kayıtlara erişmek, düzenlemek, depolamak ve paylaşmak için kullanılan en büyük sağlık bilgi teknolojisi sağlayıcılarından biridir.

Epic faturalandırma sistemi nedir?

Yeni Epic Faturalandırma Sistemine Geçtiğimizde Faturanızda Değişiklikler Yaşarsınız . Epic EHR, ülkedeki en büyük EHR'dir ve hekimimizin ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcılarımızın hastamızın eksiksiz tıbbi kaydına daha fazla görünürlük sağlamasına olanak tanır.

Sağlıkta har nedir?

HAR : Hastane Hesap Kaydı. Epic'teki bir takvim ayı için çalışma ücretleri ile ilişkili hesap numarası. Bir faturada birden fazla HAR olması, ücretlerin bir aydan fazla sürdüğü anlamına gelir.

Epic Resolute PB nedir?

EPIC Resolute , piyasadaki bir numaralı hasta muhasebesi ve yönetimi yazılımıdır ve bunun iyi bir nedeni vardır. Resolute , yatan hasta ve ayakta tedavi prosedürlerinin faturalandırılmasını koordine eder ve tüm hastane personeline faturalandırma, talep ve tahsilat işlemlerini kolaylaştıran araçlar sunar.

Kurumsal ve profesyonel iddialar arasındaki fark nedir?

Profesyonel talepler için CMS-1500 kullanılırken, kurumsal talepler için UB-04 kullanılır. Kurumsal talepler genellikle hastaneler, yatan hasta tesisleri ve vasıflı bakım tesisleri tarafından sunulur. Ev ve Topluma Dayalı Hizmetlerin (HCBS) büyük çoğunluğu, kağıt üzerinde faturalandırılıyorsa, CMS-1500 kullanılarak faturalandırılır.

Epic'te Charge Capture nedir?

Ücret yakalama , doktorlar ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından hizmetleri için ödeme almaları için kullanılan bir süreçtir. En basit haliyle, ücret yakalama , doktorların hizmetleriyle ilgili bilgileri kaydettiği ve daha sonra geri ödeme için farklı ödeme yapanlara ve sigorta şirketlerine gönderildiği süreçtir.

Epik bir şablon nasıl oluştururum?

Epic için bir şablon oluşturmak için:
 1. Genel kenar çubuğundaki + simgesini tıklayın.
 2. Epic Sayı Türünü seçip seçemeyeceğinizi kontrol edin.
 3. Sayı Türü'nde Epic'e sahip değilseniz, Şablonlar deposu projesinde Proje ayarlarına gidin ve Sayı türleri'ni seçin.
 4. Eylemler'i tıklayın.

Çalışma Kuyruğu nedir?

Work Queue , kümelerden, bulutlardan ve ızgaralardan çekilen binlerce makineyi kapsayan büyük ana-işçi uygulamaları oluşturmaya yönelik bir çerçevedir. Work Queue uygulamaları, kullanıcıların görevleri tanımlamasına, kuyruğa göndermesine ve tamamlanmasını beklemesine olanak tanıyan basit bir API kullanılarak C, Perl veya Python'da yazılır.

Farklı epik modüller nelerdir?

Epik Modül Türleri
 • ASAP - Acil Servis.
 • Beacon – Tıbbi Onkoloji.
 • Cadence – Hasta Randevularının Planlanması ve Takibi.
 • Cupid – Kardiyoloji.
 • EpicCare Ayakta/Yatan Hasta: Klinik Dokümantasyon, Sipariş Girişi, E-Reçete Yazma.
 • Kaleydoskop – Oftalmoloji.

Destanda Dar ne anlama geliyor?

Hayır, bir apt için hastayı kontrol etmek için DAR'ınıza (hiperuzay araç çubuğundaki Dept Appts düğmesi) gidin.

Epic modülleri nelerdir?

Epic Systems Modülleri EpicCare Gezici, Hiperuzay, Epic OpTime, Cadence
 • EpicCare Gezici. EpicCare Ambulatory, Epic System'in ana ve en büyük bileşenlerinden biridir.
 • Epik İşaret Onkolojisi.
 • Epik Beher.
 • Epik Kadans.
 • Her Yerde Epik Bakım.
 • Epik Aşk Tanrısı.
 • Epik Sağlıklı Gezegen.
 • Epik Lucy.

Destanda Har ne anlama geliyor?

Hastane Hesap Kayıtları

epik nerede bulunur

Başlangıçta merkezi Wisconsin, Madison'da bulunan Epic, merkezini 2005 yılında Wisconsin, Verona banliyösünde bulunan ve 2019 itibariyle 10.000 kişiyi istihdam ettiği büyük bir kampüse taşıdı.

Epic'in diş modülü var mı?

Epic Dental (Bilgelik)
Wisdom , EpicCare Ambulatory EHR ile tamamen entegre olan bir Epic dental kayıt modülüdür . OCHIN Wisdom , eksiksiz zamanlama, faturalandırma, sağlayıcı ve hasta ana dosyalarını ve hastaya yönelik hizmetleri entegre etmek için tasarlanmıştır.