UWorld için iyi bir yüzde nedir?

Sordu: Edmund Mahanov | Son Güncelleme: 5 Haziran 2020
Kategori: eğitimde standartlaştırılmış testler
4.4/5 (13.169 Görüntüleme. 38 Oy)
Genellikle kullanıcılarımızın Qbank'tan tam geçiş yoluyla elde edilen doğru cevapların en az %60'ını hedeflemelerini tavsiye ederiz. Ancak UWorld , ürünlerimizdeki belirli bir yüzde puanının gerçek NCLEX Sınavında geçer puanla sonuçlanacağını garanti edemez.

Burada, UWorld Nclex için yüzde kaç iyidir?

%60

Ayrıca, UWorld yüzdesi ne anlama geliyor? Yüzdelik dilim , diğer UWorld NCLEX RN kullanıcılarıyla nasıl karşılaştırdığınızdır. Örneğin, benimki yüzde 94'tür, yani kullanıcıların %94'ünden daha yüksek puan alıyorum. Ben gerekçeler odaklanmak ve yüzdelik yerine malzemeyi bilerek olacaktır.

Ayrıca soru şu ki, UWorld'de yüzde kaç almalıyım?

Genellikle kullanıcılarımızın Qbank'tan tam geçiş yoluyla elde edilen doğru cevapların en az %60'ını hedeflemelerini tavsiye ederiz. Ancak UWorld , ürünlerimizdeki belirli bir yüzde puanının gerçek NCLEX Sınavında geçer puanla sonuçlanacağını garanti edemez.

UWorld puanı önemli mi?

Yüzde puanı bir sürü (o büyük habercisi olabilmekte olsa iki öngörü sınavlar için yapar) önemli değildir, bu aslında cevap anlamak önemli olan ve cevabı ve neden diğer tüm cevaplar yanlış almasının nedeni budur. AÇIKLAMALAR İÇİN Uworld'ü kullanın!!!

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Nclex'i 75 soruda bırakabilir misin?

Ne zaman tutarlı performans gösteren en düzeyine bağlıdır test duracaktır. Bu nedenle, sınava giren bir kişi NCLEX -RN'yi 75 soru , 265 soru veya aradaki herhangi bir sayı ile geçebilir veya başarısız olabilir ; ortalama soru sayısı 119 olsa da, teste girenlerin yaklaşık %14'ü 265'e kadar çıkıyor.

Uworld, Nclex 2019'dan daha mı zor?

Evet, UWorld NCLEX daha zordur. NCLEX'i son 5 kez aldığım için o kadar çok SATA sorusu aldım ki bu sefer onları yanıtlamakta daha az zorlandım, çünkü UWorld yaptım.

Ortalama UWorld puanı nedir?

UWORLD sitesinin kendisi, ilk kez hazırlık yapanlar için %65'in ortalama olduğunu söylüyor.

Kaplan, Nclex'ten daha mı zor?

Kaplan dört günlük kursu faydalıdır ve soruların yardımcı olduğuna inanıyorum, ancak NCLEX için çalışmak için Saunders'ı kullandım. Kaplan'ın beni iyi hazırladığını hissediyorum ama NCLEX Kaplan'dan çok daha kolaydı. Bu stratejileri NCLEX sorularına da uygulayabileceğimi düşünmedim . Ancak içerik incelemesi kesinlikle yardımcı oldu.

UWorld veya Kaplan, Nclex için daha mı iyi?

nclex uworld'ün tek dezavantajı içerik incelemesidir, ancak harika notlar alırsanız, nclex için ihtiyacınız olan her konuya rötuş yapacaksınız ! Qbanks'ı içerik incelemesiyle desteklemek için Hurst'ü Kaplan ve Uworld ile birlikte kullandım. Geçen hafta sınava girdim ve geçtim! Kaplan içerik incelemesi sıkıcı ve yapışmıyor.

Hangisi daha iyi Hurst veya UWorld?

Hurst , gerçek NCLEX sınavının sahip olduğu hastalık türlerine odaklanmama yardımcı oldu. Uworld , içinizdeki eleştirel düşünceyi sağlamlaştırır. Uworld'ün soruları aynı ve bazen NCLEX sınavının kendisinden bile daha zor.

UWorld öz değerlendirme ne kadar sürer?

Bazı sınava girenlerin, gerçek sınavın uzunluğunu tahmin etmek için bir NBME uygulama sınavını (5 saat) bir UWORLD kendi kendine değerlendirmenin 4 bölümünden 2'sini (2 saat) birleştirdiğine dikkat edilmelidir.

UWorld'de puanınız ve medyan puanınız ne anlama geliyor?

Sıralama, sistemin 48'inci genel medyanla karşılaştırıldığında performans açısından nereye düştüğünüzü size söylemesinin bir yoludur. 48 kendi çalışma malzemesi olarak Uworld kullanan tüm öğrenciler için skorların kümülasyonu olduğunu. 33. sırada, şu anda medyan rütbenin altındasınız.

UWorld, Nclex'i geçmeye yardımcı olur mu?

UWorld hepsini kapsıyor, kendinizi öldürmeyin çünkü UWORLD'ü yapmak yeterli bir iş. Test gününde iyi olacaksın, NCLEX'in ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksın . Okulunuzda/ATI sınavlarınızda kesinlikle NCLEX'ten daha zor sınavlar geçirdiniz . Sen, UWORLD ile iyi olmak tüm soruları ve gerekçeler yapacağız.

Günde kaç tane Nclex sorusu yapmalıyım?

Ama NCLEX başarının anahtarı içeriği okuyan değil, soruları cevaplıyor. Çalışmanızda daha önce öğrendiğiniz içeriği gözden geçirmeniz gereken bir zaman olacaktır. Ancak şimdilik amaç, mümkün olduğunca çok soru çözmek. Örneğin: 3500 soru /28 gün = günde en az 125 soru .

UWorld'ü nasıl kullanıyorsunuz?

UWorld NCLEX'i Kullanmanın En İyi Yolu. Benim tavsiyem: TUTOR modunu kullanın . Bölümü geçene kadar KULLANILMAMIŞ ve makul sayıda soruyu seçerek, her konu alanındaki tüm soruları yönetilebilir parçalar halinde yanıtlayın. Bir bölümdeki tüm soruları tamamladıktan sonra geri dönün ve YANLIŞ üzerinden çalışın.

UWorld'de kümülatif puan ne anlama geliyor?

Kümülatif puan genellikle SİZİN ortalama puanınızdır . Ortalama puan ise UWorld'de sınava giren nüfusun ortalamasıdır.

Nclex'i geçip geçmediğimi nasıl anlarım?

Aldığınız soru sayısına veya size sorulan soru türlerine göre geçip geçmediğinizi anlamanın gizli bir yolu yoktur. Bir dikkat dağıtıcı bulun. En az 48 saat bekleyeceğinizi biliyorsunuz (en erken sonuçlara Hızlı Sonuçlar seçeneğinden ulaşılabilir).

Pearson VUE hilesi 2020 doğru mu?

Evet, Pearson Vue numarası işe yarıyor!
Evet, yıllardır, resmi sonuçlar işlenip yayınlanmadan önce yüz binlerce insan bu yöntemi kullanma şansına sahip oldu.

58. persentil ne demek?

Test puanınız 58. yüzdelik dilimdeyse , tüm sınav katılımcılarının yüzde 58'inden daha iyi puan almışsınız demektir . Aynı zamanda yüzde 42'nin sizinle aynı veya daha iyi puan aldığı anlamına gelir . Yüzdelik , sonucunuzun diğerlerine kıyasla ne kadar yaygın olduğunu göstermenin bir yoludur.

80. yüzdelik dilim UWorld'de ne anlama geliyor?

Eğer sorular yapıyor insanlar daha iyi% 80'inden yapıyoruz demektir 80 persentil, altındadır. Veya, yarısından fazlasını doğru alıyorsunuz.