Pasta kasası ne için kullanılır?

Sordu: Merrilee Oneca | Son Güncelleme: 27 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.5/5 (123 Görüntüleme . 44 Oy)
Bazen pasta dolabı, pasta kasası dolabı veya pasta sandığı olarak adlandırılan pasta kasası , genellikle turtaları saklamak için kullanılan bir mobilya parçasıdır. Geçmişte, bazı insanlar et, çabuk bozulan yiyecekler ve diğer eşyaları da pasta kasalarının içinde saklardı . Bugün pasta kasaları daha çok çarşafları ve hatta çocuk oyuncaklarını saklamak için kullanılıyor .

Bununla ilgili olarak, bir pasta kasası üzerindeki çekmece ne için kullanılıyordu?

Pasta kasaları , her türden yiyeceği tutmak için kullanılan dolaplardı ve delikli teneke paneller, böcekleri ve diğer zararlıları dışarıda tutarken havanın içeride dolaşmasına izin verdi.

Ayrıca, eski bir pasta kasasını nasıl geri yüklersiniz? Antika Pasta Kasası Nasıl Geri Yüklenir

  1. Pasta kasasını temizleyin ve inceleyin.
  2. Dolabı, çekmeceleri ve kapıları, ağır bir zımpara kağıdı kullanarak ve ince bir taneye kadar çalışarak iyice zımparalayın.
  3. Bu zor alanlara ticari bir boya sökücü uygulayın.
  4. Çekmecelerdeki kırlangıç ​​kuyruğu bağlantılarını çürüme veya hasar belirtileri açısından inceleyin.

Bunu göz önünde bulundurarak, pasta kasası neye benziyor?

Mutfak kasası olarak da adlandırılan pasta kasasının tanımlanması kolaydır. Genellikle delikli teneke panellere sahip iki kapılı dikdörtgen bir dolaptır. Ülkenin diğer tüm bölgelerinde dolap olarak bilinir. Bir şeker sandığı, ayaklarda büyük bir saklama sandığına benziyor .

Hoosier masası nedir?

Bir Hoosier dolabı (" Hoosier " olarak da bilinir), bir iş istasyonu olarak da hizmet veren bir tür dolap veya bağımsız mutfak dolabıdır. Çoğu evde yerleşik mutfak dolabı bulunmadığından, 20. yüzyılın ilk birkaç on yılında popülerdi.

4 İlgili Soru Yanıtı Bulundu