Planya tahtası nedir?

Sordu: Deepa Monteil | Son Güncelleme: 23 Şubat 2020
Kategori: alışveriş kuponu
4.1/5 (54 Görüntüleme . 27 Oy)
Planya Tahtaları , günümüzde balıkçılık endüstrisindeki en kullanışlı ancak yeterince kullanılmayan araçlardan biridir. Planya panoları , genellikle ahşaptan veya köpükten yapılmış düz bir cihazdır (bu malzemeler en iyi şekilde yüzdüğü için); oltalara bağlanırlar ve balıkçının aynı anda birden fazla oltaya sahip olmasına izin verir.

Ayrıca biliyorum, hangi boyutta planya tahtasına ihtiyacım var?

Planya panolarının tipik boyutları arasında altı inç, 10 inç veya 12 inç bulunur.

İkincisi, en iyi planya tahtaları nelerdir? İşte piyasadaki en iyi sıralı planya panolarından bazıları ve her biri ile en iyi şekilde çalışan teknikler:

  • Sarı Kuş Sıralı Planya Panoları. Yellow Bird Inline Planer Boards, büyük bir değer ve fiyat sunar.
  • Kilise Takımı TX-22 Özel Planya Panoları.
  • Off Shore SST Pro Mag Planya Panoları ile Mücadele Edin.
  • Kilise Stern Planers Mücadelesi.

Bu şekilde planer tahtaları ne için kullanılır?

Planer Kurulu nedir? Planya tahtaları , balıkçıların daha fazla alan kaplamasına ve normal balıkçılık yöntemleriyle ulaşamayacakları yerlere ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özellikle trolleme için etkilidirler.

Planya tahtası direği nedir?

Bir Planya Kurulu Direk Sistemi tekneniz içine vida deliklerini delmek nerede çizmek için tabanının kullanılmasının ardından teknede konumlandırılmış tahta istediğiniz yere belirleyin ve takma. Sistem direği en önemli unsurlardan biridir, çünkü direği , tahtayı ve oltayı kontrol etmenizi sağlar.

19 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Dönen bir çubukla trol yapabilir miyim?

Balık koşuyorsa, bırakın koşsun - asla sürüklenmeye karşı sarmayın. Hayır, dönen makaralarla trol yapmak ideal değildir. Ancak, son yıllarda modern olta takımlarında yaptığımız tüm iyileştirmeler sayesinde, eğirme makaraları ve örgülü olta ile açık deniz trolling , gerçekçi bir seçenektir.

Alt fedaileri olan planya tahtalarını kullanabilir misin?

İyi şanslar! Bir başka şey: Eğer 20' daha derine balık suyu gidiş değildir eğer, 1 ons fedailer sadece yeterli olacaktır, birkaç farklı boyutlarda birkaç olması zarar vermez dibine temas vermek için yeterli ağırlık kullanın Eğer bir çubuk tutucuya çubuk planer giyip yerleştirmeden önce, sen hissedebiliyorum söyledi.