Gölge kutusu çiti nedir?

Sordu: Suso Fremaux | Son Güncelleme: 24 Şubat 2020
Kategori: Ev ve bahçe peyzaj
4.4/5 (268 Görüntüleme . 19 Oy)
Gölge kutusu çitler çitin her iki tarafında iyi görünüyor çitin bir tarzı vardır. Gölge kutusunun bir diğer olumlu yanı, havanın çitin içinden akmasına izin vermesidir.

Bu bağlamda, bir gölge kutusu çitinin ötesini görebiliyor musunuz?

Çitinçitin dışına kazıklar ve kazıklar arasına bir tahta var olduğundan, bu bir gölge efekti neden olur. Gölge kutusu çitleri tipik olarak 6 veya 8 fit boyundadır ancak tamamen özel değildir. Eğer düz onlara baktığınızda, 't diğer tarafta görebilirsiniz.

Ayrıca, bir gölgelik çit inşa etmenin maliyeti nedir? Gölge Kutusu Çitinin Maliyeti

Shadowbox Çit Maliyetleri Posta kodu
Temel En iyisi
Shadowbox Fence – Kurulum Maliyeti 550,00 $ - 575,00 $ 700,00 $ - 700,00 $
Shadowbox Çit – Toplam $1375.00 - $1475.00 1825,00 $ - 1985,00 $
Shadowbox Fence – Metrekare Başına Toplam Ortalama Maliyet $14.25 19,05 $

Benzer şekilde, bir gölge kutu çiti neye benziyor?

Gölge kutusu çiti , özel bir gizlilik çiti stilidir. Müteahhitler, doğrudan baktığınızda standart bir daraba veya köpek kulağı çitine benzeyen bir çit oluşturmak için uzun parmaklıklar kullanır. Ancak, parmaklıkları rayın bir tarafına tutturmak yerine, tahtaları değiştirirler.

Bir gölge kutusu çiti için kaç tane gözlüğe ihtiyacım var?

Her birinin genişliğine lata veya tırabzan aralığını ekleyin, ardından ihtiyacınız olan lata veya tırabzan sayısını bulmak için bu sayıyı çitin toplam uzunluğuna bölün. Eğer 5 1/2 inç genişliğinde 6 inçlik slatının kullanıyorsanız ve 1/2 inç bunları aralık eğer Örneğin, bir 200 metrelik çit için bunlardan 400 gerekir.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Gizlilik çitimin maliyeti ne olacak?

Gizlilik Eskrim
4 ila 6 fit uzunluğunda bir mahremiyet çiti , malzemeler de dahil olmak üzere genellikle ayak başına 10 ila 30 $ arasında çalışır. Seçtiğiniz ağaç türüne ve ihtiyacınız yapının türüne bağlı olarak, yükleme 8 $ yürüyerek başına 100 $ kadar aralık mal olabilir.

Kısmi bir çitin maliyeti nedir?

Ortalama olarak , çit kurulum maliyetleri lineer ayak başına 13 ila 25 dolar arasındadır ve çoğu ev sahibi, seçilen çit malzemelerinin türüne bağlı olarak 1.580 ila 3.418 dolar arasında harcama yapar. Çit Kurulum Maliyeti .
Ulusal Ortalama Maliyet 2.711$
Maksimum Maliyet 7.500 dolar
Ortalama aralık 1.580 $ - 3.418 $

İnşa etmek için en ucuz çit nedir?

En ucuz arka bahçe çiti, dönüm başına 1.050 dolar kadar düşük bir maliyeti olan dikenli teldir, burada bölünmüş bir raylı ahşap çit , 1 dönüm için yaklaşık 7.000 dolara mal olur.

Home Depot çit montajı için ne kadar ücret alır?

Eskrim Maliyet Hesaplayıcı
Çit Tipi Lineer ayak başına çit maliyeti Lineer ayak başına işçilik maliyeti
Zincir bağlantı 7 $ $10
Odun 12 dolar 12 dolar
Vinil 17 dolar 7 $
Alüminyum/Çelik 26 $ $10+

Bir çiti değiştirmek için izne ihtiyacınız var mı?

Senin çit aşağıdaki kriterleri karşılaması durumunda Çoğu durumda, bir izni almak gerekmez: eser rutin tamir ve bakım (örneğin, bir çitin üzerine pankartli donen yuruyusler değiştirme) çit 1.5m veya daha az yükseklikte yer almaktadır.

8 metrelik bir çitin maliyeti nedir?

8 Ayak Ahşap Çit Maliyeti
8 metrelik bir ahşap çit inşa etmenin ortalama maliyeti, köpek kulak panelleri ile basınçla işlenmiş çam kullanılarak doğrusal ayak başına 21 ila 30 dolar arasındadır.

Lowes bir çit kurmak için ne kadar ücret alıyor?

Lowe's zincir, kompozit, metal, vinil ve ahşap çitler satıyor. Lowe's'ta mevcut en ucuz seçenek zincir bağlantılı çittir ; kompozit eskrim en pahalı olanıdır. Zincir bağlantılı çitler , 50 fit rulo başına yaklaşık 75 ila 200 $ veya ayak başına 1, 50 ila 4 $ - direkler, raylar, donanım veya işçilik dahil değildir.

Bir çit kurmak ne kadar zor?

Bir çit kurmanın teknik yönleri " zor " değildir, onu yerleştirmek zor iştir. Kocanız genellikle el becerisine sahipse, işi tamamlamak için el emeğini yapmaya istekliyse, özellikle şimdi önceden monte edilmiş eskrim bölümlerini alabileceğiniz bir çit kurabilmelidir.

Ahşap gizlilik çitini nasıl kurarsınız?

ahşap çit direkleri
 1. Adım 1: Çitinizi Planlayın.
 2. Adım 2: Çit Direklerini Ölçün ve Yerleştirin.
 3. Adım 3: Delikler Kazın.
 4. Adım 4: Beton ve Çakıl Ekleyin ve Direkleri Konumlandırın.
 5. Adım 5: Direklere Raylar veya Paneller Ekleyin.
 6. Adım 6: Pickets'ı Raylara Takın.
 7. Adım 7: Yazı Başlıklarını Takın.
 8. Adım 8: Ahşabı Lekeleyin veya İşleyin.

Bir çit için nasıl teklif verirsiniz?

Eskrim İşlerine Nasıl Teklif Verilir?
 1. Mevcut Tüm Bilgileri Toplayın. Bir çit projesi hakkında ne kadar çok bilgiye sahip olursanız, teklifiniz o kadar doğru olur.
 2. Malzeme Maliyetlerini hesaplayın. Doğru bir teklif vermek için, malzeme maliyetinizin tam olarak ne olacağını bulmak çok önemlidir.
 3. Malzemeleri Fiyatlandırın.
 4. Fiyat İşçilik ve Ekipman.
 5. Kar Marjınızı Ekleyin.

Bir çitin üzerindeki kazıklar ne kadar uzakta olmalıdır?

Bir çitli çit, genellikle parmaklıklar arasında 2 ½ ”boşluğa sahiptir.
 • Sağlam bir çit gibi, ilk pikenizi eve veya rayların sonuna takın.
 • Boşluk için bir mastar kullanarak bir sonraki kazıkınızı 2 ½ ”uzaklaştırın.
 • Bir çitin üzerindeki her bir çiti düzleştirmeniz gerekecek.

Pickets arasındaki boşluğu nasıl hesaplarsınız?

Toplam boşluk alanını gözcü sayısı artı bire bölün : 33 bölü 18 eşittir 1.83 (inç). Bu, gözcüler arasındaki (ve gözcüler ile direkler arasındaki) her bir boşluğun kesin genişliğidir.

Çit panoları arasında bir boşluk bırakmalı mısınız?

Sağlam bir mahremiyet çiti inşa ederken, çit panoları ya birbirine sıkıca oturtulur ya da ahşabın ıslak ve kuru havalarda genişlemesine ve büzülmesine izin vermek için 3/8 ila 1/4 inç aralıklarla yerleştirilir. 6-inç kurulu gerçek genişliği 5 1/2 inç olduğu Böylece, 6-inç çit panoları, yaklaşık 3 1/2 inç aralıklı olacaktır.

Ne kadar çite ihtiyacım olduğunu nasıl hesaplayabilirim?

Bahçenizin çevresini fit olarak ölçün ve çit panellerinizin ölçüsüne bölün. Bu kaç panelleri size 'll ihtiyacını belirlemek sağlayacaktır. Önceden kesilmiş çit panellerinin çoğu 6 veya 8 fit uzunluğundadır. Bahçenizin her köşesini işaretleyerek köşe direklerinizi işaretleyin.

8 metrelik bir çit için kaç raya ihtiyacınız var?

Özel kazıklarınızı 'kopyalamak' için kaç tane pano satın almanız gerektiğini hesaplamanız gerekecek. 5' yüksekliğinden daha düşük tüm çitler için direkler arasında en az 2 yatay ray, 5' ila 7' yüksekliğindeki çitler için 3 ve 8' yüksekliğindeki çitler için 4 ray kullanmanız önerilir.

Bir çit direği için kaç torba betona ihtiyacım var?

Ayrıca delik başına 1-1 / 2 torba 4x4 çit direği için doğru. Ayrıca, direk deliğinin derinliğinin, yer üstü direk yüksekliğinin yarısı kadar olması gerektiğini unutmayın. (Örnek: zemin mesaj üzerinde bir 6' , 9 feet toplam yüksekliğe sahip bir yayın kullanımı ve zemin 3 ayaklar için).