Ses bölmesi nedir?

Sordu: Noura Bander | Son Güncelleme: 21 Mart 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.6/5 (87 Görüntüleme . 39 Oy)
Bheard Sound Pod , telefonunuz için müzik, podcast ve konferans aramalarında sesi güçlendiren ve iyileştiren türünün tek örneği bir akustik hoparlördür. Ses bölmesi , rezonans oluşturmak için doğal akustiği kullanır.

Bununla ilgili olarak, ses bölmeleri ne kadar sürer?

Şarj durumda sağladığı sekiz saate kadar ek ile - Ben AirSounds dört saate kadar puan alır 2'nin pil ömrü, test etmek mümkün değildi. Bu, orijinal AirSounds ile hemen hemen aynı, ancak AirPod'lar, tahmini 24 saatlik toplam dinleme süresiyle hala onları eziyor.

Yukarıda, telefonumu ses bölmeme nasıl bağlarım? AirPod'ları Android telefonlara ve tabletlere nasıl bağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. AirPods kasasını açın.
 2. Eşleştirme modunu başlatmak için arka düğmeyi basılı tutun.
 3. Android cihazınızda Ayarlar menüsüne gidin ve Bluetooth'u seçin.
 4. Listede AirPod'ları bulun ve Eşleştir'e basın.

Ek olarak, ses bölmelerinin maliyeti nedir?

Tzumi Sound Mates Hava Bölmeleri

Liste fiyatı: 39,99 $
Fiyat: 29,95 $ & ÜCRETSİZ Kargo. Detaylar
Kazanıyorsun: $10.04 (%25)

AirPod'lar kulağınızdan düşüyor mu?

Airpod'lar düşmeye devam edecek ve muhtemelen bir kanalizasyona düşecek veya çılgın bir yerde kaybolacak. Airpod'lar birbirine bağlı değil ve diğer markaların ürettiği gibi onları kulaklarınızda sıkıca tutan hiçbir şeye sahip değil.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Nakavt AirPod'lar iyi mi?

Ses kalitesine gelince, Apple'ın AirPod'ları kadar iyi ses vermeyecekler. Başarılı olacak, ancak kayda değer bir bas eksikliği olacak. Yıldırım bağlantı noktası yok. Nakavt AirPod'larla birlikte gelen şarj kutusu, bir mikro USB bağlantısı gerektirecektir - Yıldırım kablosu yok.

AirPod'lar neden bu kadar pahalı?

Çoğu tüketici AirPod'ların diğer markalara kıyasla oldukça pahalı olduğu konusunda hemfikir olsa da, çoğu kişi AirPod'lar daha iyi ses kalitesi ve arama yapmak için daha iyi performans sunduğu için yine de satın alıyor. Airpod'lar ayrıca bir kablosuz şarj kutusu ile birlikte gelir. Bazıları Apple'ı Gucci markasıyla karşılaştırdı.

Bir AirPod satın alabilir miyim?

Aslında, yalnızca bir AirPod satın almak tamamen mümkündür. Digital Trends'e göre, tek bir AirPod'u 69 dolara satın alabilirsiniz . Bu tam olarak hiçbir şey değil, ama kesinlikle yeni bir çift için 159 $ veya daha fazla ödemekten daha iyidir.

AirPod'ları Android'de kullanabilir misiniz?

Bir Android cihazla Apple'ın AirPods eşleştirmek zaman Evet, Android Cihazlarda Can Kullanım AirPods (Ama sen 'Bazı özelliklerini kaybedersiniz), onlar sadece bluetooth kulaklık başka çift gibi çalışacağız. Eşleştirme süreci bile aynı.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

AirPod'lardan daha iyi olan nedir?

En iyi AirPods alternatifleri Samsung Galaxy Buds
Kulaklıklar aptX'i desteklemese de, AAC ve ölçeklenebilir Samsung codec bileşeni sağlarlar.

Kablosuz kulaklıklarımı nasıl yeniden eşitlerim?

Her iki kulak tomurcuğunu da kapatın. Onları şarj kutusuna koyun. Doğru olanı çıkarın, kulağınıza koyun, açmak için basın, ardından iki kez basın. Soldakini dışarı çekin ve açın ve şimdi tekrar senkronize edilirler.

En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar hangileridir?

Bir bakışta en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar:
 • En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar: Amazon Echo Buds.
 • Bütçeniz için en iyi gerçek kablosuz kulaklık: 1Daha Şık.
 • En uygun gerçek kablosuz kulaklık: Jabra Elite 75t.
 • En iyi gürültü önleyici gerçek kablosuz kulaklık: Sony WF-1000XM3.

En iyi Bluetooth kulaklıklar nelerdir?

 • Sennheiser CX Sport kablosuz kulaklık.
 • OnePlus Bullets Kablosuz 2.
 • SoundMAGIC E11BT.
 • Jaybird Tarah Pro.
 • Jaybird X4 Kablosuz Bluetooth Kulaklık.
 • X'i yener.
 • Bose QuietControl 30. Kulak üstü kulaklıklar kadar iyi kulak içi gürültü engelleme.
 • Beats PowerBeats 3. Fitness odaklı kulak içi kulaklar W1 tedavisini alır.

Ses bölmeleri birlikte nasıl çalışır?

Önce onları eşleştirin - Bluetooth'u Cihaz KAPALI bırakarak birbirleriyle eşleştirin. Birbirinize bağlandıktan sonra cihazla eşleştirdikten sonra, cihazda Bluetooth'u açın ve BİR kulak tomurcuğuna çift tıklayın.

İki ses bölmesini aynı anda nasıl bağlarsınız?

Her ikisini de KAPALI konuma getirin. HER İKİ CİHAZI TELEFONUNUZDAN ÇIKARIN. İkisine de aynı anda güç verin . GÜÇ Açık yazdığında, her birinin alt kısmına AYNI ZAMANDA çift ​​tıklayın, bu ikisini eşleştirecektir.

AirPod'ların maliyeti nedir?

Şarj Kılıflı Apple AirPods (En Son Model)
Liste fiyatı: $159.00
Fiyat: $139,00 & ÜCRETSİZ Kargo. Detaylar
Kazanıyorsun: 20,00$ (%13)

Ses arkadaşları değer mi?

Ses oldukça iyi (ama bassı, aşağıya bakın). Ses açısından: oldukça baslar. Bluetooth bağlantısı sivilceli olabilir, ancak zamanın %90'ında sorun yok, ancak kesintiler ve atlamalar olduğunda bu oldukça can sıkıcı bir durum. Videolarla (özellikle YouTube) ses senkronizasyonu iyi değil.

Ses arkadaşımı nasıl açarım?

"Güç açık" uyarısını duyana ve mavi ışıkların yanıp söndüğünü görene kadar her iki kulakiçi kulaklıktaki çok işlevli düğmeyi birkaç saniye basılı tutun. 3. Eşleştirmeye başlamak için Sol Kulaklıkta "Sol Kanal" ve Sağ Kulaklıkta "Sağ Kanal" komutlarını duyacaksınız.

Soundpod'lar iyi mi?

Maliyet göz önüne alındığında, ses kalitesi şaşırtıcı derecede iyi . AirPod'lar açıkça daha iyi ses veriyor, ancak bunlarla 30 ila 40 dolarlık ucuz bir çift kablolu kulaklıkla elde ettiğinizle aynı dinamik aralık ve netliği elde edersiniz. Ancak arama yaparken mikrofon kalitesi oldukça düşüktü.

AirPod'lar EarPod'lardan daha mı iyi?

"Ses kalitesi hakkında konuşalım: Elma AirPods neredeyse aynı bileşenlere sahip söylüyor beri EarPods gibi, onlar benzemeli Onlar yapmak büyük fark AirPods nedeniyle büyük olasılıkla onların kablolu karşıtları, daha güçlü bas üretir olmasıdır.. sırtlarında açılıyor.

AirPod'lar Çin'de mi üretiliyor?

Apple, iPhone'a kablolarla bağlı olan geleneksel EarPod'larını uzun süredir Vietnam'dan tedarik ediyor. Ancak, şimdiye kadar, AirPods tedarikçiler Inventec, Luxshare-BİT ve Goertek tarafından Çin'de yapılmıştır.