Cerner Discern Analytics nedir?

Sordu: Laurel Eiglsperger | Son Güncelleme: 28 Nisan 2020
Kategori: tıbbi sağlık beyin ve sinir sistemi bozuklukları
4.5/5 (1.711 Görüntüleme. 39 Oy)
Ayırt Analiz 2.0 (DA2)
DA2, raporları tasarlamak, görüntülemek ve planlamak için başka bir Cerner analitik platformudur. PowerInsight gibi, Cerner Millennium veritabanındaki verilerin yerini tam olarak belirlemek için kullanışlı bir araçtır - DA2, kullanıma hazır etki alanları ve bir dizi boyut ve ölçü ile birlikte gelir.

Ayrıca Cerner PowerInsight nedir?

PowerInsight Kurumsal Veri Ambarı, stratejik karar vermeyi kolaylaştırmak için klinik, yönetimsel, operasyonel ve finansal verileri birleştiren, yapılandırılmış, kurumsal çapta bir veri ambarıdır .

Yukarıda, Cerner hangi programlama dilini kullanıyor? CCL. Cerner Komut Dili anlamına gelir . Cerner Discern Explorer çözümünde ifade edilen Cerner Corporation dördüncü nesil programlama dilidir .

Ayrıca bilmek için, Cerner'da raporları nasıl çalıştırıyorsunuz?

Discern Raporlama Portalı, raporları çalıştırmak için kullanılır. Raporlama Portalına birden fazla yöntem kullanılarak erişilebilir: • Discern Raporlama Portalı'nı açmak için Powerchart /SurgiNet/FirstNet araç çubuğunuzdaki açılır menüye tıklayın. Uygulama Çubuğundan çalışıyorsanız, İlk Kez Kurulum: Simgeyi Uygulama Çubuğuna Ekleme bölümüne gidin.

Cerner XR raporlaması nedir?

Cerner Millennium® Clinical Reporting XR yazılımıyla birlikte Rimage sistemi, kağıt ve elektronik tıbbi kayıtları hızlı bir şekilde şifreli bir diske dönüştürerek, doğru ve güvenli bilgiler sunarak hastalar için anlamlı kullanım gereksinimlerini karşılar.

20 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Cerner bir veritabanı mı?

Cerner Health Facts ® , SBMI tarafından yerel olarak barındırılan bir veri tabanıdır. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 600'den fazla katılımcı Cerner müşteri hastanesinden ve kliniğinden kimliksizleştirilmiş EHR verilerini içerir ve 68 milyondan fazla benzersiz hastayı temsil eder.

Cerner bir EHR veya EMR mi?

Cerner EMR Yazılımı. Cerner elektronik tıbbi kaydı ( EMR ), kapsamlı bir dizi yetenek sağlayan entegre bir veritabanıdır. Cerner , sağlık uzmanlarının hem akut hem de ayakta tedavi ortamında hasta sağlık bilgilerini elektronik olarak depolamasına, yakalamasına ve erişmesine izin vermek için oluşturdu.

Cerner PowerChart nedir?

Cerner'ın PowerChart'ı , hastanelerde ve ayakta tedavi tesislerinde klinisyenlere hizmet veren ve çok varlıklı elektronik tıbbi kayıtlar oluşturmalarına yardımcı olan hibrit bir Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) çözümüdür.

CCL komut dosyası nedir?

Cerner CCL (Cerner Komut Dili), Cerner Discern Explorer çözümünde ifade edilen Cerner Corporation dördüncü nesil programlama dilidir. CCL , Yapılandırılmış Sorgu Dili'nden (SQL) sonra modellenmiştir .

Cerner, EMR'lerinde ne tür bir veritabanı türü kullanıyor?

Tüm Cerner uygulamaları ve modülleri , Cerner Millennium veritabanında depolanan verilere dayanır ve bunları hızlı, güvenilir, güvenli ve yüksek düzeyde kullanılabilir hale getirmek için büyük çaba gösterilir. Akılda Eğer CERNER sorgulamak ve altyapı bu kritik parçası üzerinde işinizin bir etkisini en aza indirmek için deneyin sefere bu tutmak önemlidir.

Cerner Millenium sistemi nedir?

Cerner Millennium , küçük ve orta ölçekli tıbbi uygulamalar için uygun bir Java ve bulut tabanlı otomatik kütüphane çözümüdür. Çözüm, davranışsal sağlık hizmetleri sunan hastanelerin yanı sıra bağımsız davranışsal sağlık sağlayıcıları için tasarlanmıştır.

Cerner avansı nedir?

Cerner Advance ve Lights On Network verilerini, benimseme, verimlilik ve diğer kurumsal hedefler açısından en büyük fırsata sahip belirli sağlayıcıları proaktif olarak hedeflemek için kullanın. Her sağlayıcının benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş koçluk sağlayın.

Cerner bir SaaS mı?

Cerner , yakın gelecekte bir hizmet olarak yazılım ( SaaS ) platformu sunmayı planlıyor. Platform, modernize edilmiş bir Cerner Millenium çözümü olarak hizmet verecek. Shafer, dağıtıma yönelik SaaS yaklaşımının gelişmiş EHR işlevselliğinin daha hızlı benimsenmesine yardımcı olacağını söyledi.

Cerner hangi yazılımı kullanıyor?

Cerner EHR platformu Millennium®, hasta bakımına ve hem akut yatan hasta hem de ayakta tedavi ortamlarında bakımın verildiği noktaya kurumsal çapta bir bakış açısını destekler.

Cerner'de ne kadar kazanıyorsun?

Ortalama Cerner Şirketi Maaşı. Cerner Corporation, çalışanlarına yılda ortalama 66.296 dolar ödüyor. Cerner Corporation'daki maaşlar yılda ortalama 46.723 ila 102.942 dolar arasında değişmektedir.

Cerner'de DTA nedir?

Discrete Task Assay ( DTA ) – Elektronik sağlık kaydında benzersiz bir tarih öğesi. Etki Alanı – Ayrı bir veritabanına sahip bir Cerner çözümleri ortamı.

Cerner danışmanı ne iş yapar?

Uzun Vadeli Cerner Destek Ortağınız
Personelinizi ve projelerinizi desteklemek için uzman uygulama ve uygulama kaynakları. Klinik evlat edinme hizmetleri, kullanıcıların kendi tam kapasite ile verimli sistemi kullanıyorsanız ve ürün ile memnun emin olmak için.

Mpage nedir?

MPages , müşterilerin Cerner PowerChart, FirstNet, INet ve SurgiNet içinden düzenleyici veya çizelge düzeyinde Cerner Millennium verilerinin özelleştirilmiş görünümlerini oluşturmalarını sağlayan Web tabanlı bir platformdur.

Cerner bulut tabanlı mı?

Cerner , yeni ve geliştirilmiş bulut tabanlı sağlık platformuyla, yenilikçi yöntemleri iş akışlarına verimli bir şekilde entegre etmenin önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyor. Platforma gömülü olarak, hastaneler arasında verilerin birlikte çalışabilirliğini artırmak için araç takımları, gösterge tabloları ve analitikler yer alacaktır.

Cerner nerede?

Kansas Şehri

ayırt etme uzmanı nedir?

Discern , bu mimariye sıkı bir şekilde entegre edilmiş, olay odaklı, uzman bir sistemdir. Uyarı oluşturma, testler sipariş etme ve sonuçları girme gibi çeşitli eylemleri gerçekleştirebilir. 100'den fazla kurum, bakım süreçlerini otomatikleştirmek için Discern'i kullanıyor.