Peter First Circle duruşmasında konuştuktan sonra Cole'un tepkisi nedir?

Soruldu: Khitam Pramath | Son Güncelleme: 12 Haziran 2020
Kategori: din ve maneviyat islam
4/5 (214 Görüntüleme. 34 Oy)
Peter ilk Circle Hearing'de konuştuktan sonra Cole'un tepkisi nedir ? Cole peter glares ve mümkün olduğunca sefil olarak Peter hayatının geri kalanını yapmak için elinden geleni yapmak için yemin eder. Cole o yaralı kimseye anlamına gelmez olduğunu düşünür. Ağzını kapalı tutsaydı Peter bu durumda olmazdı.

Basitçe, Cole ruhu ayı ilk gördüğünde, ayı Cole'u kızdırır ve ne yapmaya söz verir?

'Cole Edwin söylediğinde onu görürse o ayıyı öldürür Edwin hayvanlarla ne, kendi kendine yaptığı onu uyarır. Daha sonra Cole ayıyı gördüğünde , herkes gibi ondan korkmuş gibi görünmediği için onu kızdırır . Ona bir ders vermek için onu öldürmeye yemin eder .

Aynı şekilde, Cole'a her seferinde bunun son şansı olduğu söylenmesine rağmen tekrar tekrar yönlendirilmekten ne öğreniyor? Sürgün , hapse girmenin tek alternatifidir. Cole , her seferinde bunun onun " son şansı " olduğu söylenerek , tekrar tekrar "gönderilmekten " ne öğreniyor ? Cole yetişkin dönem kova geçen için olduğunu ve her zaman bir daha sahip güvenebilirsiniz öğrenir "son şansı."

Benzer şekilde, işitme çemberinin amacı nedir diye sorabilirsiniz.

Daire Adaleti hapishaneye bir alternatiftir. İyileştirmek içindir, cezalandırmak için değil. “ Çember Adaleti iyileşmeye hazır olanlar içindir. Şimdiki rolleri, toplumun iyiliği için o kişiyi cezalandırmak değil, rehabilite etmektir. Kurban dahil herkes sürecin bir parçasıdır.

Cole, hikayenin başında ailesini nasıl tanımlıyor?

Cole, annesini "korkmuş bir barbie bebek, her zaman iyi görünen ama asla karşı koyma ya da kimseye karşı durma" olarak tanımlıyor . O babası çağırır "bir öfke ile bullheaded tiryakisi." Cole, onun hatalarını başkalarını suçlamak gibi bir alışkanlığı vardır.

33 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Cole, Edwin'i kızdırmak için ne yaptı?

Cole, Edwin'i kızdırmak için ne yaptı ? Cole bilerek bu yüzden, tükürmek Edwin vurmak geri geleceğini havada tükürür.

Cole neden ayıya tükürür?

Cole neden ayıya tükürür ? ayıya ölmeye hazır olduğunu göstermek için.

Cole çemberde kiminle tartışıyor?

Bölüm 6-8, s. 47-73, Çalışma Kılavuzu Soruları
Soru Cevap
1. Cole, Circle'da kiminle tartışıyor? onun babası
3. Peter neyin işleri daha iyi hale getireceğini düşünüyor? Cole'un kafasını parçalamak
4. Gelgit ne zaman gelecek? öğlen
5. Cole, adaya sürgün edilmesinden kimi suçluyor? garvey

Cole barınağında çalıştıktan sonra ne yapar?

Cole barınağı üzerinde çalıştıktan sonra ne yapar ? O da aç ise soğuk tahıl yemek anlamına Garvey ve Edwin anlatan düz çadırında için "yorgun köpek" ve kafalar, olduğunu iddia ediyor.

Cole, ayıya ne yapacağını söylüyor?

Cole, Spirit Bear'a ne yapacağını söylüyor ? Ne Edwin ona anlatıyor? öldüreceğini söylüyor . Edwin hayvanlara ne yaparsan kendine de yaparsın der .

Ruh ayı onu yalnız bıraktığında Cole neden ağladı?

Cole, Spirit Bear onu yalnız bıraktığında neden ağladı ? Onu bitirmek için ayı istediği için Cole ağladı. Cole uzanıp o ayı onu öldüren befor neler hissettiğimi biliyorum istedim çünkü ayı dokundu.

Ruh Ayısına Dokunmak'ın 27. bölümünde ne oluyor?

Ruh Ayısına Dokunmak'ın 27. Bölümünde , Peter ve Cole'un ilişkisi değişmeye başlar. Peter, Cole'un kabinde uyumasına izin verir, ancak yine de kapıyı açık bırakarak ve eşyalarına saygısızlık ederek onu cezalandırmaya çalışır. Peter ayrıca açıkça bunun arkadaş oldukları anlamına gelmediğini söylediğinde bunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

Cole'un değişmeye başladığının ilk işareti nedir?

Cole, "Touching Spirit Bear" boyunca çok değişiyor . Kontrole hasret öfkeli bir çocuk olarak başlar . Hatalarından dolayı herkesi suçluyor. O, kurbanı Peter'ı kanlı bir şekilde döven, yürüyen bir öfke bombasıydı. Hatalı olduğunu kabul etmek yerine sonuçlarıyla yüzleşirken Peter'ı suçlar.

Çember adaletinin faydaları nelerdir?

Hem mağdurlara hem de suçlulara, adaletin yerine getirildiğine dair geleneksel ceza adaletinden daha fazla tatmin sağlar, Suç mağdurlarının travma sonrası stres semptomlarını ve ilgili maliyetleri azaltır ve. Suç mağdurlarının suçlularına karşı şiddetli intikam alma arzusunu azaltır.

Çember adaletinin süreci nedir?

Onarıcı Adaletin veya romanda atıfta bulunulan şekliyle Daire Adaletinin amacı, suçluların eylemlerinin sorumluluğunu almalarını sağlamak, yaptıklarını anlamak, onlara kendilerini kurtarma fırsatı vermek ve daha fazla sorundan kaçınmaktır.

Tarihte adalet çemberi nedir?

Circle Justice , Ben Mikealsen'in "Touching Spirit Bear" adlı romanında tasvir edilen, normal ceza yollarının aksine şifa arayan, Kanada menşeli bir Kızılderili adalet biçimidir. Çoğunlukla Minnesota ve diğer bazı orta batı eyaletlerinde uygulanmaktadır.

Ruh Ayısına Dokunmak'ta hangi nesne ateşten sağ kurtulur?

oow (Garvey'in Cole'a hediye ettiği yün battaniye) yangından sağ kurtulur . Onu kıyıda, zarar görmemiş bir şekilde otururken bulur. Buna şaşırıyor çünkü onu ateşe attığını hatırlıyor. Isınmak için etrafına sarar ve kıyafetlerini alır.

Ruh ayının saldırısı Cole'a neden mantıklı gelmiyor?

Spirit Bear'ın saldırısı Cole'a neden mantıklı gelmiyor ? Peter ve ayının kanıyla aynı renkte olduğunu biliyor. Cole , adada uğraştığı şeye bir hapishane hücresinin tercih edileceğini düşünüyor.

Çember Adaleti bugün kullanılıyor mu?

ABD'nin ana akım ceza adaletinde çevrelerin ilk kullanımı 1996'da Minnesota'daydı. Süreç şimdi Kuzey Amerika boyunca ve her iki çocuk ve yetişkin suçluların için dünyanın diğer bölgelerinde ve suçların ve ayarları çeşitli kullanılmaktadır.

Ruh Ayısına Dokunmak'ta tüy neyi simgeliyor?

Ruh Ayısına Dokunmak'ta , Çember Adaleti toplantılarında kullanılan tüy , saygı ve sorumluluğu simgelemektedir .

Ruh Ayısına Dokunma'daki işitme çemberinin amacı nedir?

Ruh Ayısına Dokunmak'ta , Kızılderili Adalet Çemberi , Cole Mathews için alternatif bir adalet biçimi sağlar. Bu sistemde amaç , kişinin bütününe odaklanarak onu iyileştirmek ve böylece suçun tekrarlanma olasılığını son derece düşük tutmaktır.

Onarıcı adalet kavramı ne anlama gelmektedir?

Onarıcı adalet, suçu yasaları çiğnemekten daha fazlası olarak görür - ayrıca insanlara, ilişkilere ve topluma zarar verir. Daha resmi bir tanım şudur: Onarıcı Adalet , suç davranışının neden olduğu zararın onarılmasını vurgulayan bir adalet teorisidir.