Parçalanmış hindistan cevizi nedir?

Sordu: Kristan Ferrete | Son Güncelleme: 11 Haziran 2020
Kategori: yiyecek ve içecek tatlıları ve fırıncılık
4/5 (297 Görüntüleme . 30 Oy)
Plastik torbalarda veya kutularda satılan şekerli kuşbaşı hindistan cevizi , hindistan cevizinin tatlılarda veya bir bileşen veya garnitür olarak kullanılmak üzere tatlandırılmış, kurutulmuş, rendelenmiş etidir. Taze hindistan cevizinden elde edilen şekersiz hindistancevizi talaşı ile şekerli kuşbaşı hindistan cevizini karıştırmayın.

Aynı şekilde, insanlar, dilimlenmiş ve rendelenmiş hindistancevizi arasındaki farkın ne olduğunu soruyorlar.

Rendelenmiş veya kurutulmuş aksine, pul pul hindistancevizi çok daha büyüktür. Hindistan cevizi uzun, geniş pullar halinde traş edilir. Bu pulları kızartın veya daha fazla lezzet ve doku için bu güzel hindistancevizi keki gibi her türlü tarifte olduğu gibi kullanın.

Ayrıca, hindistan cevizi gevreği yerine ne olabilir? Rendelenmiş Hindistan Cevizi veya Pul yerine VEYA - Enfes olan taze rendelenmiş hindistan cevizi kullanın!. Hindistan cevizi kazıyıcı/rende kullanarak elinizle rendeleyebilirsiniz. VEYA - Hindistan cevizini kıyılmış veya rendelenmiş Brezilya fıstığı ile değiştirin. VEYA - Güzel bir çıtırlık katacak hindistancevizi yerine 1 su bardağı kıyılmış Macadamia fıstığı kullanın.

Benzer şekilde, dilimlenmiş hindistan cevizini nasıl kullanıyorsunuz diye sorulabilir.

Kızarmış, karamelize pullar , en iyi ısırıklardan bazılarını oluşturur. Ya da bu kızarmış hindistancevizi hurma çubukları ve Lamington'dan ilham alan çikolatalı kirazlar gibi meyve çubuklarında kullanın . Veya gerçek Lamingtons yapın, onları çikolataya ve ardından hindistancevizi parçalarına kaplayın. Yulaf ezmesi, gece yulaf ezmesi veya diğer yulaf lapası ile pişirin.

Tatlandırılmış hindistan cevizi ve kurutulmuş hindistan cevizi arasındaki fark nedir?

Güçlü bir hindistan cevizi lezzet ile, oldukça nemli ve çok tatlı yani şekerli hindistan cevizi, taze Hindistan cevizi kurutulur daha önce eklenen şeker yer alır. Şekersiz hindistancevizi sadece kurutulmuş hindistan cevizidir ve tatlandırılmış muadilinden biraz daha kuru ve tadı daha hafiftir.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Dilimlenmiş hindistan cevizini nasıl ölçersiniz?

Rendelenmiş veya pul pul dökülmüş hindistancevizi bir ölçüm kabına hafifçe eklenmeli ve ardından hafifçe bastırılmalıdır. Gerekirse daha fazlasını ekleyin ve üst kısmı düzleştirin.

Rendelenmiş hindistan cevizi yerine rendelenmiş hindistan cevizi koyabilir miyim?

Hindistan cevizi genellikle pul pul veya kıyılmış olarak gelir, ancak aralarındaki fark neredeyse fark edilmez, bu da onları çoğu tarif için esasen birbirinin yerine kullanılabilir hale getirir. Tatlandırılmış hindistancevizi yerine kullanıyorsanız, nemini geri getirmek için kısa bir süre ıslatmanız gerekebilir.

Dövülmüş hindistan cevizi nasıl parçalanır?

Talimatlar
  1. Hindistan cevizini çekiçle açın. Sert dış kabuğu çıkarın.
  2. Taze hindistan cevizi küspesini istediğiniz sonuca göre rendeleyin. İnce parçalar için küçük delikler, tipik rendelenmiş hindistan cevizi için normal büyük delikler kullanın ve cipsler için rende dilimleyiciyi kullanın.
  3. Fırında veya kurutucuda kurutun.

Rendelenmiş hindistan cevizi sizin için iyi mi?

Lif ve MCT'ler açısından zengindir, kalp sağlığının iyileştirilmesi, kilo kaybı ve sindirim dahil olmak üzere bir dizi fayda sağlayabilir . Eğer aşırıya kaçmadan yemek gerektiğini bu nedenle Oysa o, kalori ve doymuş yağ oranı yüksek. Genel olarak, şekersiz hindistan cevizi eti, dengeli bir diyete harika bir katkı sağlar.

Rendelenmiş hindistan cevizi bozulur mu?

Depolama ve Raf Ömrü
Oda sıcaklığında (yaklaşık 70 derece Fahrenheit) saklandığında, bir paket kıyılmış hindistancevizi dört ila altı ay sürebilir. Rendelenmiş hindistan cevizi yaşlandıkça kurur ve sonunda kötüleştiğinde renginde sarı bir renkle kırılgan hale gelir.

Dilimlenmiş hindistan cevizi ne kadar sürer?

Rendelenmiş hindistan cevizi, açıldıktan sonra kilerde yaklaşık altı ay dayanır. Buzdolabında sekiz aya, açıldıysa dondurucuda bir yıla kadar dayanabilir. Açılmamış rendelenmiş hindistan cevizi kilerde, buzdolabında veya derin dondurucuda bir yıla kadar dayanır.

Rendelenmiş hindistan cevizi maliyeti ne kadardır?

Amazon'da bulabildiğim en yakın organik muadili, Let's Do Organik Rendelenmiş, Şekersiz Hindistan Cevizi, 8 Onsluk Paketler (12'li Paket), ons başına yaklaşık 0,38 dolar , bu ürün ons başına yaklaşık 0,28 dolar .

Şekerli veya şekersiz hindistan cevizi kullanmalı mıyım?

Şekerli hindistan cevizi genellikle kek ve kurabiye gibi tatlı tariflerde kullanılırken, şekersiz hindistan cevizi genellikle köri ve granola gibi tuzlu tariflerde kullanılır. Tatlandırılmış hindistancevizi gerektiren bir kek, şekersiz hindistancevizi ile yapılırsa hem doku hem de lezzet açısından çok farklı olacaktır .

Kuru hindistan cevizi yerine taze hindistan cevizi kullanabilir miyim?

Evet, taze hindistan cevizi yerine kuru hindistan cevizi kullanılabilir / kullanılabilir . Bununla birlikte, kurutulmuş hindistan cevizinin eksik olduğu şey, taze hindistan cevizinde bulunan tatlılıktır. Bunun için hindistan cevizi sütü tozu veya hindistan cevizi kreması (mağazalarda mevcuttur) eklenir.

Kalan rendelenmiş hindistan cevizi ile ne yapabilirim?

Hindistan cevizi kreması veya sütü yapmaktan arta kalan rendelenmiş hindistan ceviziniz varsa, hemen kızartabilir veya buzdolabında saklayabilir veya daha sonra dondurabilirsiniz. Ben kızartma yapmakta özgür olduğum zaman tahmin asla çünkü hep dondur.

Hindistan cevizi gevreği ne işe yarar?

Aslında hindistan cevizi , sayısız diğer faydaların yanı sıra iyi kolesterolü artırmaya yardımcı olabilir. Bu meyve lifle doludur ve B vitaminleri, C vitamini, E, K, demir, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum, çinko ve kalsiyum gibi besinler sunar.

Kızarmış hindistan cevizinin soğutulması gerekiyor mu?

Yaklaşık 5-7 dakika içinde eşit derecede kızarmış , güzel kahverengi hindistan cevizine sahip olacaksınız. Kalan hindistan cevizini hava geçirmez bir kapta buzdolabında 3-4 hafta taze tutacağı şekilde saklayın.

Hindistan cevizi yağı neyden yapılır?

Hindistan cevizi yağı , yer fıstığının fıstık ezmesi yapmak için kullanılmasıyla aynı şekilde hindistan cevizi etinden yapılan bir yaymadır . Fıstık ezmesi gibi, en sevdiğiniz meyvelerle birlikte içilebilir, smoothie'lere karıştırılabilir, kahveye karıştırılabilir veya doğrudan kavanozdan kaşıkla yutulabilir (en sevdiğimiz yol)!

Bakkalda kuşbaşı hindistan cevizi nerede?

Pişirme koridoru, rendelenmiş hindistancevizi bulmanız gereken yerdir. Muhtemelen fındık ve çikolata parçalarının olduğu yer olacaktır. Bazen rendelenmiş hindistan cevizi doğal gıda reyonundadır, ancak mağazanın toplu bölümüne de bakmak isteyebilirsiniz. Kontrol edilecek son yer donmuş koridor.

Rendelenmiş hindistan cevizinden kurutulmuş hindistan cevizi yapabilir miyim?

Rendelenmiş hindistan cevizini fırın tepsisine dizin. Sayfaya ince bir tabaka yaymalısınız. O kuruma gelen hindistan cevizi önleyecektir olarak kaçının, birbirlerine yapışmadıklarını. Veya, bir kaba ya da ince bir toz elde etmek için bir yiyecek işlemcisi içinde kurutuldu hindistan cevizi eziyet olabilir.

Bir hindistan cevizi torbasında kaç bardak var?

eşdeğer değerler
miktar, gram olarak (g) miktar, ons (oz) olarak
7/8 fincan 55 gr 1,9 oz
1 fincan 60 gr 2,1 oz
2 bardak 120 gr 4,2 oz
4 bardak 240 gr 8,5 oz

7 oz kuşbaşı hindistan cevizi kaç bardaktır?

eşdeğer değerler
miktar, gram olarak (g) miktar, ons (oz) olarak
5/8 fincan 45 gr 1,7 oz
2/3 bardak 50 gram 1.8 oz
3/4 bardak 55 gr 2 oz
7/8 fincan 65 gr 2,3 oz