Lillo Brancato'nun değeri nedir?

Sordu: Lael Hobelheinrich | Son Güncelleme: 12 Haziran 2020
Kategori: haber ve siyaset suçu
4.7/5 (109 Görüntüleme . 21 Oy)
1000$

Ayrıca, Chazz Palminteri'nin değeri nedir?

16 milyon dolar

Ek olarak, Lillo Brancato Jr kaç yaşında? 44 yıl (30 Mart 1976)

Bununla ilgili olarak, Robert De Niro'nun net değeri nedir?

Net Değeri : 300 Milyon Dolar Robert De Niro , hem geçmiş hem de şimdiki çalışmaları için birçok kişi tarafından sevilen bir aktör. Son yıllarda 'Meet the Fockers', 'Meet the Parents', 'The Intern' ve 'Dirty Grandpa' gibi filmlerde rol aldı.

Bronx masalı gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

Gerçek bir hikayeye dayanan : Chazz Palminteri'nin otobiyografik eseri 'A Bronx Tale ' müzikal olarak yeni bir hayat buluyor. Otuz yıldır, Chazz Palminteri hayat hikayesini önce tek kişilik bir oyun olarak, daha sonra bir film olarak ve şimdi bir Broadway müzikali olarak yeniden yaşıyor. “Çünkü onlar arketipler, bu karakterler, baba, oğul.

30 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bronx Hikayesini kim yazdı?

Chazz Palminteri

Al Pacino'nun kaç parası var?

Pacino da oyunculuk Oscar, Emmy ve Tony ödülü kazanmış birkaç oyuncularından biridir. 2020 itibariyle Al Pacino'nun net değeri onu sinema sektöründeki en zengin ve en popüler filmi simgelerinden biri haline yaklaşık 165 $ milyon dolar.

Modern Family'de Shorty'yi kim oynuyor?

Calogero Lorenzo "Chazz" Palminteri

Bir Bronx Masalı nerede gerçekleşti?

1960'larda Bronx'ta geçen film, bir mafya patronu olan Sonny'nin (Palminteri) birini öldürdüğüne tanık olan Calogero "C" Anello adlı bir çocuğa odaklanıyor.

Bir Bronx Masalı ne kadar kazandı?

Bir Bronx Masalı 1.077 sinemada açıldı ve açılış hafta sonu brüt 3.7 milyon dolar oldu. Yurtiçinde 17.3 milyon dolar kazanmaya devam etti.

Bronx Tale'deki gerçek Sonny kimdi?

Birkaç yıl sonra, bunu Robert De Niro'nun yönettiği ve oynadığı ve Palminteri'nin acımasız ama yardımsever bir gangster Sonny olarak oynadığı, sıcak bir şekilde kabul edilen 1993 filmine uyarladı. Şimdi hikaye, 2016'da Broadway'de selam veren ve iki yıl boyunca koşan, sıçrayan, "Jersey Boys" tarzı bir müzikal haline dönüştü.

Joe Pesci emekli mi oldu?

Joe Pesci , "Gone Fishing" ve "Lethal Weapon 4" filmlerinde oynadıktan sonra 1998'de oyunculuktan emekli oldu. Pesci , 2019'da "The Irishman" için emekli oldu.

Will Smith ne kadar zengin?

350 milyon dolar

Will Ferrell'in değeri ne kadar?

2020 itibariyle Will Ferrell'in net değeri 120 milyon dolar. Will film başına yaklaşık 20 milyon dolar kazanıyor. Will Ferrell'in net servetinin kaynağı , filmlerde yönetmenlik, yapımcılık veya oyunculuk yaparak para kazandığı film kariyeridir.

Netflix İrlandalı için ne ödedi?

İrlandalı 57 New York Film Festivali'nde yapıldı ve 27 Kasım 2019 tarihinde başlayan Netflix'te dijital akışı izledi 1 Kasım 2019 tarihinde sınırlı tiyatro açıklaması vardı.
İrlandalı
Bütçe 159 milyon dolar
Gişe 8 milyon dolar

Francis Capra, Frank Capra ile akraba mı?

Yönetmen Frank Capra ile ilgili değil. Ari Graynor ile aynı tarihte doğmuş. Ann Marie Capra'nın oğlu. Soyadı "keçi"nin İtalyanca çevirisidir.

A Bronx Tale'de neden geriye doğru gidiyorlar?

Testten: Bir Bronx Masalı
Yazarın sorusu Yettom. Bu çocuklar her gün küçük sosyal kulüplerinin önündeki sandalyelere arkaya oturdular. Onlar olmasaydı, onlar bir şey kaçırmak korkuyordu çünkü sınıfları Kesme.

Bir Bronx masalı nasıl biter?

C'nin arkadaşları sonunda bir mağazayı ateşe verir, ancak kurban savaşır, arabalarını alevlere gönderir ve ölürler. C, Sonny'ye onu arkadaşlarından uzaklaştırdığı için teşekkür etmeye gider ve Sonny'nin cinayetine tanık olmak için zamanında gelir (Filmin başında Sonny'nin öldürdüğü adamın oğlu tarafından öldürülür).

Lillo Brancato hangi uyrukludur?

Kolombiyalı
Amerikan

Lillo Brancato ne yaptı?

2005 yılında Bronx'ta bir polis memurunun ölümüne neden olan silahlı saldırıdaki rolü nedeniyle hırsızlık girişiminden hüküm giyen eski aktör Lillo Brancato Jr., Cuma günü 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Zaten üç yıldır tutuklu olan Brancato , beş yıl içinde çıkabilir.

Bir Bronx Masalı filminin konusu nedir?

Calogero (Lillo Brancato), sosyal açıdan çalkantılı 1960'larda Bronx sokaklarında büyüdüğünde, mahalle gangsteri Sonny'nin (Chazz Palminteri) kanatları altına alınır. Sonny, çocuğu düz oklu otobüs şoförü babası (Robert De Niro) ile doğrudan çatışma halinde, çete yaşamının yollarına sokar. Ancak Calogero, Afrikalı-Amerikalı sınıf arkadaşı Jane'e (Taral Hicks) aşık olduğunda, tepkiler tüm mahalleyi tehdit eder.