Posta kutusu beyzbol nedir?

Soruldu: Namibya Wingert | Son Güncelleme: 10 Haziran 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem e-postası
4.4/5 (435 Görüntüleme . 40 Oy)
Vandalın ciddi şekilde yaralanması büyük olasılıkla meydana gelecektir.) Posta kutusu beyzbolu veya " posta kutusu ", bir arabadaki bir yolcu tarafından yol kenarındaki posta kutularını devirmek, oymak veya parçalamak için bir beyzbol sopası veya başka nesneler kullanma eylemidir. Skoru beyzbolla aynı tutulan bir oyun olarak oynanabilir veya sadece eğlence için oynanabilir.

Ayrıca, posta kutusu beyzbolu bir suç mu?

Bu bahar bir jüri, Reihel'i suçsuz buldu. Posta servisi, posta kutularını devlet malı olarak kabul ettiğinden, bir tanesini yok etmek federal bir suçtur ve üç yıla kadar hapis ve her bir suçlama için 250.000 ABD Doları para cezası ile cezalandırılır.

Ayrıca Bilin, Posta Kutusunu Yok Etmek Suç mu? Posta kutuları federal mülk olarak kabul edilir ve federal yasalar (Başlık 18, Amerika Birleşik Devletleri Yasası, Bölüm 1705) onları tahrip etmeyi (veya içlerinde bulunan postaları yaralamayı, tahrif etmeyi veya imha etmeyi) suç sayar. İhlal edenler, her bir vandalizm eylemi için 250.000 dolara kadar para cezasına çarptırılabilir veya üç yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Basitçe, posta kutumun parçalanmasını nasıl önleyebilirim?

Koruyucu ahşap veya metal kılıf da posta kutusu örten. 2-by-4 kereste veya inşaat demiri artıkları kullanarak, beyzbol sopasıyla tarafından bir dayak dayanacak olacaktır posta kutusu için bir kafes veya ev inşa. Posta kutunuza ve yazılan sıkıca kasasını takın; Vandallar kolaylıkla kaldırabilirsiniz eğer işe yaramaz.

Posta kutusuna vurmak yasa dışı mı?

Bir ABD posta kutusuna kasten vurmak , federal yasalarla korundukları için federal bir suç teşkil edebilir. Sarhoşken araba kullanmak gibi başka bir suç işlerken buna neden olursanız, kaza sonucu hasar için de suçlanabilirsiniz.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Ev sahibi sigortası posta kutusu hasarını karşılar mı?

Ev sigortanız , evinizde size zarar veren zararları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Birisi posta kutunuza vurursanız, o kapalı kaybı olarak düşünülebilir. Çoğu zaman, bunun gibi bir durumda, bir polis raporu vermeye çalışır ve suçluyu posta kutusunu değiştirmeye zorlarsınız.

Posta kutusuna vurmanın cezası nedir?

Posta kutuları federal yasalarla korunur ve onlara karşı işlenen suçlar ve içerdikleri postalar federal suç olarak kabul edilir. İhlal edenler, her bir vandalizm eylemi için 250.000 dolara kadar para cezasına çarptırılabilir veya üç yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Posta kutusu kurcalama olarak kabul edilen nedir?

Posta kutunuz size ait değil; yasal olarak Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'ne aittir. Bu, posta kutusunu kurcalamanın federal bir suç olduğu anlamına gelir. " Posta kurcalama " geniş bir anlama sahiptir ve posta kutusunu tahrip etmekten birkaç masum broşürü teslim etmeye kadar postaların teslim edilmesini engelleyebilecek her türlü eylemi içerir.

Biri posta kutunuzu kırarsa ne yaparsınız?

Posta kutunuza bir beyzbol sopası, kurşun veya başka bir şekilde zarar verildiyse, derhal kolluk kuvvetleriyle iletişime geçin. Genellikle bu saldırılar münferit olaylar değildir ve bir şüpheli zaten gözaltında olabilir. Mahkemeler, vandalizm davalarında hüküm verirken genellikle tazminat talep eder, ancak geri ödemenin alınması biraz zaman alabilir .

Bir posta kutusunu nasıl güçlendirirsiniz?

Posta kutusu gönderileri kaçınılmaz olarak zamanla eğilmeye ve gevşemeye başlar.
 1. Kayalar, kesilmiş sedir zona ve hatta beton karışımı gibi sert malzemeleri seçin.
 2. Bir seviye kullanarak, direği düz yukarı ve aşağı olacak şekilde hareket ettirin.
 3. Boşlukları doldurmak için direğin yanındaki kama malzemeleri, direğin düz kalmasını sağlar.

Posta kutusundan çalmak federal bir suç mu?

Evet, bir suçla suçlanabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi (USPS) her yıl milyarlarca postayı taşır. USPS federal bir kurum olduğundan, posta hırsızlığı federal bir suç olarak suçlanır. Herhangi bir federal suçtan mahkûmiyet, hatta posta hırsızlığı bile, önemli federal hapis cezası ve para cezalarıyla sonuçlanabilir.

Plastik bir posta kutusunun maliyeti nedir?

Plastik ya da pahalı olmayan bir metal [8] yapılmış Letter boyutlu posta kutuları $ 11 $ 50 a mal ve herhangi bir ev geliştirme mağazasında bulunabilir. Pirinç veya bronzdan yapılmış veya nikel [9] ile bitmiş posta kutularını Duvara monte $ 100- $ 300 dan mal olabilir.

Saldırıya uğramış bir posta kutusunu nasıl bildirebilirim?

Bölgenizdeki posta kutusu vandalizm veya posta hırsızlığı hakkında bilgi varsa, lütfen yerel Postane ™ ya da en Posta Teftiş Servisi bildirin 1-800-ASK-USPS (1-800-275-8777).

Posta kutumun güvenliğini nasıl sağlarım?

Bu 8 Basit Adımla Posta Kutunuzu Hırsızlardan Koruyun
 1. Güvenli postanızı düzenli olarak kontrol edin.
 2. Uzaklaşıyorsanız, posta dağıtımını durdurarak güvenliğinizi artırın.
 3. Postanızı gözden uzak tutun ve önemsiz postaları parçalamayı unutmayın.
 4. Yerel postanenizi ziyaret edin ve kendinize Etiket 33'ü alın.
 5. Herhangi bir hırsızlık olayını bildirdiğinizden emin olun.
 6. Posta kutunuzu iyi durumda tutun.

En iyi posta kutusu gönderisi nedir?

Posta Kutusu Yazılarında En Çok Satanlar
 • #1.
 • Mail Boss 7121, Siyah Yer İçi Montaj Direği, 43 x 4 x 4 inç, Posta Kutusuyla Kullanım için.
 • Cebelitarık Posta Kutuları Landover Alüminyum Siyah, Posta Kutusu Postası, LP000B00.
 • Cebelitarık Posta Kutuları Brighton Galvanizli Çelik Siyah, Evrensel Posta Kutusu Postası, BP000B01.

Kendi posta kutumu oluşturabilir miyim?

Kaldırım Kenarı Posta Kutuları
Kendi posta kutunuzu kurarsanız veya ısmarlama bir tane satın alırsanız, PMG standartlarını karşılaması gerekir. Yerel postmaster posta kutusu planları veya onay için ısmarlama kutusunu göster. Kendi posta kutunuzu oluşturmak için çizimler ve ölçümler almak için US Postal Service Engineering'e yazın.

Posta kutusundaki siyah bant ne anlama geliyor?

En yaygın teori, siyah bandın hırsızlar tarafından hedefleri "işaretlemek", muhtemelen evdeki köpekleri tanımlamak veya köpek çemberlerine vurmak için kullanılmasıdır. Diğerleri bildirildi kolayca soygun için hedeflenen ev, bantlanmış olduğunu açıkladılar.

Posta kutumu vandalizmden nasıl korurum?

Posta kutusu vandalizmi eskisinden çok daha yaygın hale geldi. Postanızı Vandalizm ve Hırsızlığa Karşı Güvende Tutun
 1. Her Zaman Hırsızlığı Bildirin.
 2. Posta Kutunuzu İyi Şekilde Tutun.
 3. Etiket 33'ü alın.
 4. Posta Kutunuzu Yeniden Konumlandırın.
 5. Metal Posta Kutusu alın.
 6. Kameraları yükleyin.

Yeni bir posta kutusu gönderisini nasıl yüklerim?

 1. SONRAKİ BİR POSTA KUTUSU NASIL KURULUR.
 2. KAZAN DELİK. USPS gereksinimleri, bir posta kutusunun sokak seviyesinden 45 inçten daha uzun olamayacağını belirtir.
 3. POSTA KUTUSU POST EKLE.
 4. BETON DÖKÜN.
 5. BETON YAPILMASINA İZİN VERİN.
 6. ÜRETİCİ TALİMATLARINA GÖRE POSTA KUTUSUNA EKLEYİN.
 7. SOKAK NUMARALARI EKLE.
 8. GİYDİRİN.

Suç suçlamaları nelerdir?

Cürümler genellikle toplum tarafından ciddi şekilde görüntülenebilir ve bu tür cinayet, tecavüz, hırsızlık, adam kaçırma ya kundaklama gibi suçları içerir suçtur. Bununla birlikte, suçlar , cezanın suçun ciddiyetine uyması için çeşitli şekillerde cezalandırılabilir.

Posta kutumun sahibi postane mi?

Posta Kutunuzun Sahibi Kim? Ev sahipleri, konut posta kutusunu satın alıp bakımını yapsalar bile, posta kutusunun USPS'ye (Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi ) ait olduğunu ve onun tarafından kontrol edildiğini bilmelidirler. Bu, posta kutusunun herhangi bir şekilde kurcalanmasının federal bir suç olduğu anlamına gelir.