SS cihazı nedir?

Soruldu: Gados Salon | Son Güncelleme: 13 Nisan 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.6/5 (389 Görüntüleme. 14 Oy)
SS cihazları temel olarak paslanmaz çelik cihazlardır . Ağırlıklı olarak mutfak aletleri firmalarının SS (paslanmaz çelik) matara ve şişe tedarik ettiği tespit edilmiştir. Bu şişeler ve mataralar, ofisler için veya seyahat ederken sıcak veya soğuk su taşımak istediğimizde çok kullanışlıdır.

İnsanlar ayrıca, mutfak aletleri için paslanmaz çelik mi diye soruyorlar.

Ev sahipleri, yirmi yılı aşkın bir süredir paslanmaz çelik aletler ve armatürler kullanıyor. Bu kadar uzun süren bir tasarım trendi neredeyse duyulmamış! Ama, birkaç bahsedilmesi geç paslanmaz çelik yolunda dışarı açık olduğunu itibariyle var olmuştur. Paslanmaz çelik kesinlikle yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor.

Daha sonra soru şu, Whirlpool, monokromatik paslanmaz çelik ile paslanmaz çelik arasındaki fark nedir? Tek renkli paslanmaz çelik olarak sunulan cihazlar, trim, kulplar ve diğer parçalar hariç, SS cihazlarıyla aynı metalden yapılmıştır . Bu parçalar, paslanmaz metalle uyum sağlamak için gri veya gümüş tonlarında renklendirilir, böylece tek renkli bir genel tema oluşturulur.

Ayrıca paslanmaz çelik aletlerin ne olduğu sorulmuştur.

Paslanmaz çelik aletler parmak izi mıknatıslarıdır ve paslanmaz çelik sadece daha az lekelenir, asla leke tutmaz. Boyalı cihazlar için söylenecek çok şey var. Ancak siyah veya koyu renkler de kir ve leke gösterir.

Paslanmaz çelik için en iyi temizleyici nedir?

İşte en iyi paslanmaz çelik temizleyiciler:

 • Genel olarak en iyisi: TriNova Paslanmaz Çelik Temizleyici ve Cila.
 • En iyi mendiller: Weiman Paslanmaz Çelik Temizleme Mendilleri.
 • En iyi aerosol temizleyici: CLR Paslanmaz Çelik Temizleyici.
 • En iyi doğal temizleyici: Therapy Paslanmaz Çelik Temizleyici ve Cila.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Paslanmaz çelikte ne kullanılmamalıdır?

Paslanmaz Çelik Temizlemenin Yapılmaması Gerekenler
Asla çelik yün veya çelik fırça kullanmayın. Paslanmaz çeliğinizin yüzeyini çizecek ve paslanmaya ve lekelenmeye karşı daha duyarlı hale getireceklerdir. Aşındırıcı temizleyiciler yüzeyi çizer ve her zaman kaçınılmalıdır. Çamaşır suyu paslanmaz çeliği lekeleyecek ve zarar verecektir.

Beyaz mutfak aletleri modaya geri mi dönüyor?

Beyaz eşyaların temiz tutulması, baktığınızda bulaşan paslanmaz çelikten çok daha kolaydır. Ayrıca, beyaz bir görünüm her zaman trend çünkü her tarza uyum sağlayabiliyor. Ancak beyazın her zaman kalıcı gücü olacaktır.

En popüler cihaz rengi nedir?

Paslanmaz Çelik , en yaygın cihaz rengi olarak beyazın yerini almasından bu yana yıllardır hayranların favorisi olmuştur. Modern görünüyor ve hemen hemen her dolap rengine ve stiline uyuyor.

Dolap donanımı paslanmaz çelik cihazlarla eşleşmeli mi?

Birçok mutfak dolabı donanım rengi arasında Paslanmaz Çelik en keskin renklerden birine sahiptir. Paslanmaz Çelik , çağdaş ve modern tasarımla en iyi şekilde gider. Sadece Paslanmaz Çelik aletlerin olduğu mutfaklarda çok fazla uyum sağlamaktan kaçınmayı unutmayın. Çok fazla bitiş var!

Paslanmaz çelik aletlerin yerini ne alacak?

Paslanmaz Çeliğe En İyi Renk Alternatifleri
 • Siyah Paslanmaz Çelik Kaplamalar. Bosch Siyah Paslanmaz Çelik Cihaz Mutfak.
 • GE Café Beyaz Kaplama. Yale Appliance'da GE Café Beyaz ve Bakır Aletler Mutfağı.
 • Samsung Tuscan Bronz ve Mat Siyah Kaplamalar. Samsung Tuscan Bronz Cihaz Mutfak.
 • Fisher & Paykel Bitirir.
 • BlueStar Bitirir.
 • La Cornue Bitirir.

Hangi renk mutfak aletleri trend?

Mutfak aletlerindeki en yeni trend, mutfak dekorunuzun tasarımcı görünümünü güçlendirmeye yardımcı olabilecek birinci sınıf yüzeylerdir. İşte dikkate alınması gereken dört tane.
 • Siyah Paslanmaz. Paslanmaz çeliğin şık görünümünü seviyorsunuz, ancak biraz daha benzersiz bir şey mi istiyorsunuz?
 • Paslanmaz çelik.
 • Siyah Arduvaz.
 • Arduvaz.

2020'de hangi renk cihazlar var?

Yeşil, 2020'nin mutfak rengidir ve parlak chartreuse dolaplar modern bir tarza sahiptir. Yeşili sevmiyorsanız, mavi dolaplar da işe yarayacaktır. Beyaz dolap klasiktir ve muhtemelen asla modası geçmeyecektir, ancak bu sizin tek seçeneğiniz değildir.

Meşe dolaplar Stil 2019'da Geri mi Dönüyor?

Bağbozumu derigueur olduğunda 2019 için, muhtemelen mutfak dolapları için meşe ahşap bir dönüş göreceksiniz ve ev sahibi zaman geçmişin gerçek ahşap geri dönün. Meşe , nötr rengi ve tasarım çok yönlülüğü ile ince bir zarafetin dokusuna ve görünümüne sahiptir.

Paslanmaz çeliğin dezavantajları nelerdir?

Paslanmaz çelik , ateşe ve ısıya karşı direnç gösterebilir ve yüksek sıcaklıklarda ölçeklenmeye direnmesine ve gücünü korumasına izin verir. Ana dezavantaj , paslanmaz çelik cihazların diğer cihaz türlerine göre daha pahalı olmasıdır.

2019 stilinde hangi renk cihazlar var?

Tasarım Trendi 2019 : Beyaz Mutfak Aletleri . Paslanmaz çelik aletler yıllardır yeni ve güncellenmiş mutfaklarda standart olmuştur. Ancak geçen yıl, yeni bir cihaz rengi tutuluyor. Beyaz mutfak aletleri yeni bir güncelleme ve sevdiğimiz bir görünüm.

Paslanmaz çelik aletler mi yoksa beyaz mı almalıyım?

Beyaz eşyayı sevmeniz için pek çok neden var. Parlak, canlı ve temiz görünümlüdürler. Bana göre paslanmaz çelik her zaman biraz soğuk ve ticari görünmekle kalmadı, aynı zamanda gülünç derecede temizlenmesi de zor oldu. Beyaz eşyalar parmak izi almıyor.

Paslanmaz çelik aletler neden bu kadar popüler?

Bakterilerin yanı sıra lekelere ve korozyona karşı direnci, paslanmaz çeliği mutfak aletleri için popüler bir seçim haline getirir. Paslanmaz gidiş maliyeti diğer paslanmaz çelik aletleri ile eşleşti zaman paslanmaz çelik aletleri en iyi şekilde görünmesine bulmak pek mutfak sakinleri için de eklenmektedir.

Mutfak aletleri için en iyi renk nedir?

En İyi Çalışır
Beyaz veya açık cabinetry mutfaklar beyaz aletleri ile iyi bakmak. Ayrıca çok fazla doğal ışık almayan veya kompakt mutfaklarda da çalışır. Mermer veya beyaz kuvars gibi hafif tezgahlarınız varsa beyaz eşyaları düşünün, böylece tüm yüzeyleriniz kusursuz bir görünüm için birbirine karışır.

Çizgisiz paslanmaz çelik aletleri nasıl elde edersiniz?

Sirke + Zeytinyağı
 1. Temiz bir sprey şişesine beyaz sirke ekleyin.
 2. Paslanmaz çelik cihazınızı püskürtün.
 3. Mikrofiber bir bezle silerek temizleyin.
 4. Temizledikten sonra bezinizi az miktarda zeytinyağına batırın.
 5. Bezi tahıl yönünde hareket ettirin.

Paslanmaz çelik ve beyaz eşyaları karıştırabilir miyim?

Aksi takdirde boyanmış bir mutfaktaki cihazlarda farklı paslanmaz çelik kaplamalar kullanmakta yanlış bir şey yok. Beyaz nötrdür, ancak gümüş de öyle.

Siyah paslanmaz çelik aletler almalı mıyım?

Artıları: Siyah paslanmazın leke ve parmak izi gösterme olasılığı normal paslanmaz çelik kaplamaya göre daha azdır. Siyah paslanmaz çelik aletler , mutfak dekoru ve tasarımında sıcak yeni trend. Mutfağınızı geleneksel paslanmaz çelik kalabalığından ayıracaklar .