Standart süreç Zymex ne için kullanılır?

Sordu: Anica Tardio | Son Güncelleme: 24 Şubat 2020
Kategori: tıbbi sağlık sindirim bozuklukları
4.9/5 (505 Görüntüleme. 43 Oy)
Standard Process'ten Zymex , bağırsak yolunda sağlıklı bir pH aralığını destekleyen bir diyet takviyesidir. Profesyonel kalitede ürünler, saflık ve etki açısından en katı standartlara uyar ve mevcut en yüksek dereceli bileşenleri kullanır.

Buna uygun olarak, Zymex 2 ne yapar?

Zymex II , sağlıklı gastrointestinal (GI) işlevi desteklemek için sindirim enzimleri içerir. Bu son derece karmaşık kombinasyonlar, vücudun sağlıklı dengesini ve zindeliğini destekleyen trofik etkileri tetiklemek için tasarlanmış çeşitli unsurlar içerir.

Daha sonra soru şu ki, Betacol ne için kullanılır? Betacol ® karaciğer sağlığını desteklemeye yönelik bir ektir.

Ayrıca, Zymex ne için kullanılır?

Zymex , bağırsak yolunda sağlıklı bir pH aralığını destekler. Eğitimli sağlık uzmanları, kapsamlı beslenme tedavisi ve bilinçli tedavi sağlamak için gerekli beceri ve eğitime sahiptir. Size en yakın sağlayıcıyı bulmak için Standart Süreç web sitesini kullanın.

Pelin kompleksi ne yapar?

Pelin, iştahsızlık, mide rahatsızlığı, safra kesesi hastalığı ve bağırsak spazmları gibi çeşitli sindirim sorunları için kullanılır. Pelin ayrıca ateş, karaciğer hastalığı, depresyon, kas ağrısı, hafıza kaybı ve solucan enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır; cinsel isteği artırmak; tonik olarak; ve terlemeyi teşvik etmek için.

14 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Xymex nedir?

Xymex Drops, şişkinliği ve kolik ağrısını gideren bir pediatrik sindirim müstahzarıdır. Her türlü hazımsızlık. Karın gazlı şişkinliği. Grip ve kolik.

Cataplex b ne için kullanılır?

Cataplex B , fiziksel ve sinir sistemi sağlığını destekler. Eğitimli sağlık uzmanları, kapsamlı beslenme tedavisi ve bilinçli tedavi sağlamak için gerekli beceri ve eğitime sahiptir. Size en yakın sağlayıcıyı bulmak için Standart Süreç web sitesini kullanın.

Thymex ne için kullanılır?

Timus özütü, insan yapımı veya ineklerin bezlerinden üretilebilen bir kimyasaldır. Kekik özütü, tekrarlayan solunum yolu enfeksiyonları, soğuk algınlığı, grip, H1N1 “domuz” gribi, hepatit B, hepatit C, Epstein-Barr virüsü (EBV), mononükleoz, herpes ve zona, sinüzit ve AIDS/HIV gibi bulaşıcı hastalıklar için kullanılır .

Zypan'ın yan etkileri nelerdir?

Yan Etkiler . İshal, karın ağrısı/krampları veya mide bulantısı oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse veya kötüleşirse, derhal doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz.

Bamya Pepsin e3 ne için kullanılır?

Standard Process'ten Bamya Pepsin E3 , bağırsak ve bağırsak fonksiyonlarını destekleyen bir besin takviyesidir. Profesyonel kalitede ürünler, saflık ve etki açısından en katı standartlara uyar ve mevcut en yüksek dereceli bileşenleri kullanır.

Zypan vücut için ne yapar?

Zypan nedir? Zypan , proteinlerin sindirimini ve emilimini desteklemek için pankreatin ile kombinasyon halinde proteolitik enzimler içerir. Yağ asitleri, pankreatini kaplamak için Zypan'a dahil edilir ve sindirim sisteminin doğru bölgesinde sindirilmesine yardımcı olur.

af Betafood ne için kullanılır?

AF Betafood – Doktorlar tarafından 1951'den beri kullanılmaktadır Pancar yaprağı suyu konsantresinden yapılan bu gıda ürünü, zengin bir betain kaynağıdır. Betaine, yağların taşınmasını ve kullanımını teşvik eder. AF Betafood safrayı etkili bir şekilde inceltir , böylece safra kanalından daha kolay geçer ve böylece işlevi iyileştirir.

Livaplex ne için kullanılır?

Standard Process'den Livaplex , karaciğer için tam bir gıda multivitaminidir. sağlıklı karaciğer ve safra kesesi işlevini desteklemek için temel bileşenler sağlar.

Cholacol ne için kullanılır?

Ne için? Cholacol , safra kesesi desteği için de kullanılabilir . Bu bileşenler yağların parçalanmasına yardımcı olduğu için, zayıf işleyen safra kesesinin bir sonucu olarak gaz ve şişkinlik hissini azaltmaya da yardımcı olabilirler. Cholacol ayrıca safra kesesini kasılmaları arttırması ve safrayı tekrar salmaya başlaması için uyarır.

Betafood nedir?

Betafood , sindirimi ve bağırsak fonksiyonunu desteklemek için pancar içerir.* Karaciğerin doğal detoksifikasyon süreçlerini desteklemek için metil donörleri sağlar. Karaciğer ve kardiyovasküler sağlık için doğal olarak oluşan betain içerir. Diyet yağlarının normal işlenmesini destekler.