Satın almak için en iyi denge aleti nedir?

Sordu: Elwanda Benmoussa | Son Güncelleme: 14 Şubat 2020
Kategori: spor jimnastiği
4.2/5 (221 Görüntüleme . 16 Oy)
Piyasadaki En İyi 5 Denge Kirişi
 • Tumbl Trak'tan Kesitli Zemin Denge Kirişi .
 • Beam Store 8 Ayak Jimnastiği Denge Aleti .
 • Tek Ayak Yükseltici Ayaklı Dolgulu Denge Aleti.
 • Çevik Spor Ayarlanabilir Denge Kirişi .
 • Kiriş Mağazası 30 İnç Ayarlanabilir Denge Kirişleri .

Aynı şekilde bir denge aletinin maliyeti ne kadar diye sorulur.

Kiriş

EVO-Black Balance Beam 407715 Fiyat: $3,855.00 $80 /ay Adet: * Yalnızca tam sayı Elite RA Balance Beam 407440 Fiyat: $4.050.00 $84 /ay Adet: * Yalnızca tam sayı
Seksiyonel Kiriş SB-100 Fiyat: $65,00 Adet: * Sadece tam sayı Köpük Denge Kirişi 406222 Fiyat: 160,00 $ Adet: * Yalnızca tam sayı

Ayrıca, denge aletini nasıl uyguluyorsunuz? Işın Yapmak . Gerekli keresteyi yerel donanım tedarikçinizden satın alın. Denge aletini inşa etmek için altı adet 8 fit (2.44 m) parça 1'e 6 çam kirişe , dört adet 12 inç (61 cm) 2'ye 4 adet ahşap kalas ve dört adet 24 inç (30.5 cm) gerekir. ) 2'ye 4 ahşap kalas parçaları.

Buna göre denge kirişleri ne ile kaplanır?

Kiriş tipik olarak bir ayak üzerinde zeminden yükseltilmiş veya her iki uçta stand küçük, ince bir kiriştir. Denge aleti sadece bayan jimnastikçiler tarafından yapılır. Kirişler genellikle deri benzeri malzemeyle kaplanır ve yalnızca 4 inç genişliğindedir.

Denge aletinin boyutu nedir?

Denge ışını . Bayanlar müsabakalarında kullanılan denge aleti, jimnastik aleti. Bu tahta kiriş uzun, 10 sm (4 inç) genişliğinde 5 metre (16.4 ft) ve zemin 125 cm (4.1 fit) yükseltti.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

I ışını ne kadar?

Çelik I- Kiriş Maliyetleri
Yerel çelik tedarikçinizden bir çelik I- kiriş bulabilirsiniz. Yalnızca bir I- kiriş uzunluğuna ihtiyacınız varsa, büyük bir sevkiyattan arta kalan bir hurda parçasından sizi 6' veya 8' uzunluğunda kesmelerini sağlayabilirsiniz. Bu, $ 'dan herhangi bir yere mal olacak. Pound başına 90 ila 1,25 dolar.

Kiriş dengesini kim icat etti?

Gottfried Wilhelm Leibniz (* 01.07. 1646 Leipzig, † 14.11. 1716 Hanover), analog, merkez kiriş dengesi üzerindeki ağırlıkların bölümünden sadece 0 ve 1 sayılarını kullanan bir hesaplama sistemi çıkardı.

Denge aletinin anlamı nedir?

Denge çubuğunun tanımı . 1: Zeminden yaklaşık 4 fit yükseklikte yatay konumda desteklenen ve jimnastikte dengeyi sağlamak için kullanılan dar bir ahşap kiriş . 2 : Denge aletinin kullanıldığı jimnastik yarışmasında bir olay.

Jimnastik minderi ne kadar?

Paspaslar
6" Köpük Küp Fiyatı: $1,14 XLE Vault Sistemi Fiyatı: $3,449.00 $71 /ay
Swain Hybrid Mat Sistemi Fiyatı: $60.00'dan Başlayan Fiyatlar Katlanır Beceri Yardımcı Mat Satış Fiyatı: 125,00 $ Fiyat: 124,00 $ Tasarrufunuz: 1,00 $
Hazırlık Matı Fiyatı: 160,00 $'dan başlayan fiyatlarla Orijinal Blok: Çoklu Paket DGS-BLOCK6C Fiyat: 349,00 $ Miktar: * Yalnızca tam sayı

Jimnastikte düzensiz çubuklar ne kadar yüksek?

Çubuklar birbirine paraleldir ve farklı yüksekliklerde ayarlanır; alçak çubuk zeminden yaklaşık 5 buçuk fit yüksekte ve yüksek çubuk genellikle 8 fitten daha uzundur. Bu yükseklik ayarlanabilir ve Junior Olimpik jimnastikçiler ve kolej jimnastikçileri genellikle barları farklı yüksekliklerde kullanırlar.

Jimnastikçiler neden yalınayak?

The Gymternet'e göre çoraplar "bir aparat üzerinde (bir tür tebeşir gibi) daha iyi bir tutuş sağlar", terli ayakların kaymasını önler ve " jimnastikçilerin zeminde dönmesine yardımcı olur". Diğerleri yardımına Sole Etki Çorap gibi çorap güçlü darbe rutinleri bazı sporcuların ayak tabanı üzerinde olabilir emer giyerler.

Bir denge aleti ne kadar ağırdır?

8 FT UZUN, 4 ” uzun denge çubuğumuz, KAYMAZ, suni süet bir dış yüzeye sahip ağır sınıf 140 kg/m3 (kalın yoğunluklu) EVA KÖPÜK'ten MÜHENDİSLİKTİR; CARTEKERLER, EL YAYLARI, SÖKMELER ve daha fazlasını yapmak için mükemmel yumuşaklık ve sıkılık dengesi .

Denge terazisi nasıl yapılır?

adımlar
 1. 2 küçük kağıt bardakta delik açmak için bir delgeç kullanın. Her bardağa 2 delik açın.
 2. Her biri yaklaşık 1 fit (0.30 m) uzunluğunda 2 parça sicim kesin. Her türlü sicim işe yarar, ancak kalın, güçlü bir sicim teraziyi daha dayanıklı hale getirecektir.
 3. İpin uçlarını bardaklardaki deliklerden bağlayın.

Erkek jimnastikçiler için bir denge aleti ne kadar geniştir?

Uluslararası Jimnastik Federasyonu, denge aletinin evrensel boyutlarını belirler ; 4 inç genişliğinde ve 16 fit, 5 inç uzunluğundadırlar ve yerden 4 fit yüksekte otururlar, bir bacakla desteklenirler veya her iki uçta dururlar.

Bir denge aletini nasıl yeniden kurarsınız?

Denge Kirişini Kurtarmak İçin Temel Talimatlar:
 1. Eski, aşınmış örtü ve kiriş ayaklarını çıkarın.
 2. Köpüğü değiştiriyorsanız, verilen çapraz bağlantı köpüğünü kirişin üstüne yapıştırın.
 3. Süet, ince yüzü yukarı bakacak şekilde açın.
 4. Yapışkan talimatlarını izleyerek, izlenen dikdörtgene ve kiriş üst kısmına püskürtün.

Bilimde kullanılan üçlü ışın dengesi nedir?

Üçlü ışın dengesi , kütleyi çok hassas bir şekilde ölçmek için kullanılan bir araçtır. Cihazın +/- 0.05 gram okuma hatası vardır. Adı, en büyük boyut olan orta kiriş , orta boy olan uzak kiriş ve en küçük boyut olan ön kiriş dahil olmak üzere üç kirişi ifade eder.

Destek kirişi nasıl yapılır?

Destek Kirişleri Nasıl Yapılır
 1. Destek kirişinin gerekli olduğu uzunluğu ölçün.
 2. Testere atlarını kurun.
 3. Destek kirişi için iki levhadan 1/4 inç daha kısa 8 fitlik kontrplak şeritleri kesin.
 4. Levhaların uçlarının ve kenarlarının aynı hizada olduğundan emin olun Kontrplak, kiriş için levhaların ortasından dışarı çıkmamalıdır.

Kirişin standart boyutu nedir?

Standart kiriş boyutu , genellikle konut binalarının çoğunda kullanılan 9 "x12" dir.

Terazi terazisi neyi ölçer?

Bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan bir nesnenin kütlesini, kuvvet uygulamasını, gerilimini ve direncini ölçmek için kullanılan bir tartı cihazını tanımlamak için mekanik bir terazi veya terazi kullanılır. Mekanik ölçek türleri arasında yaylı teraziler , asılı teraziler , üçlü kirişli teraziler ve kuvvet ölçerler bulunur.

Düzensiz çubuklar nelerden yapılmıştır?

Düzensiz çubuklar veya asimetrik çubuklar artistik bir jimnastik aletidir. Bir çelik çerçeve yapılmıştır. Çubuklar ahşap kaplama, veya daha nadir olarak ahşap fiberglastan yapılır. Jimnastik puanlamasında etkinliğin İngilizce kısaltması UB veya AB'dir ve aparat ve olay genellikle basitçe " barlar " olarak adlandırılır.

Yeni başlayanlar için bir jimnastikçi nasıl çizilir?

İşte nasıl!
 1. Adım 1: Bir kafa çizin. Güzel bir oval çizerek başlayın.
 2. Adım 2: Biraz saç çizin.
 3. Adım 3: Birkaç göz çizin.
 4. Adım 4: Bir burun çizin.
 5. Adım 5: Bir ağız çizin.
 6. Adım 6: Birkaç kol çizin.
 7. Adım 7: Bir gövde çizin.
 8. Adım 8: Birkaç bacak çizin.