Duvarlar için en iyi siyah boya hangisidir?

Sordu: Breixo Tomazio | Son Güncelleme: 21 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe iç dekorasyonu
4.8/5 (157 Görüntüleme . 10 Oy)
En İyi 9 Siyah Boya Rengi
 • 01 / 09. En İyi Doymuş Siyah : Sherwin-Williams Tricorn Black SW 6258.
 • 02 of 09. En İyi Açık Siyah : Farrow ve Top Off- Siyah No.
 • 03 of 09. En İyi Koyu Siyah : Benjamin Moore Jet Siyahı 2120-10.
 • 04 of 09. En İyi Lacivert Siyah : Ladin En İyi Ev Yükseltilmiş Siyah SPR-C16.
 • En İyi Gri Siyah : Behr Beluga 770F-7.
 • 06/09.
 • 07/09.
 • 08/09.

Bunu göz önünde bulundurarak, doğru siyah boyayı nasıl seçerim?

Duvarlar, dolaplar veya iç/dış kapılar için doğru siyahları seçmek söz konusu olduğunda, alanınızdaki alt tonlara bakın. Örneğin, sıcak meşe zeminleriniz varsa, Benjamin Moore Ferforje gibi tabanında biraz kahverengi/gri olan bir siyah seçin .

Ayrıca, iç kapılar için en iyi siyah boya hangisidir? Bana göre Sherwin Williams'ın Tricorn Black'i kapılar ve duvarlar için en mükemmel siyah boya rengidir.

Ayrıca, siyah bir duvar nasıl boyanır?

Duvarlarınızı siyaha boyamayı düşündüğünüzde, öncelikle hangi yüzeyleri boyayacağınızı seçmek önemlidir. Bu, duvarlarınız veya döşeme veya kapılar gibi diğer öğeler olabilir. 1) Sağ Yüzeyleri Siyah Boyayın

 1. Bir aksan boyayın.
 2. Odadaki en yüksek duvarı boyayın.
 3. Tüm koridorunuzu veya toz odanızı siyaha boyayın.

Siyah boya hangi renklerle gider?

İlk önce siyahı daha cesur ve çok yönlü yapan bazı renklere göz atacağız. Siyah veya Beyaz ile Eşleştirilebilecek En İyi 18 Renk

 • Turkuaz. Galeride görüntüleyin.
 • Kırmızı. HOMEDIT'e abone olun.
 • Kızarmak. Galeride görüntüleyin.
 • Karahindiba. Galeride görüntüleyin.
 • Gümüş.
 • Kireç.
 • Kraliyet.
 • Fuşya.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Siyah sıcak mı soğuk mu?

Sıcak renkler canlı ve enerjiktir ve uzayda ilerleme eğilimindedir. Soğuk renkler sakin bir izlenim verir ve yatıştırıcı bir izlenim yaratır. Beyaz , siyah ve gri nötr olarak kabul edilir.

İç kapıları siyaha boyamalı mıyım?

SİYAH GERİ DÖNDÜ ve yeni tarafsız olarak kabul ediliyor. Birçoğunuzun son zamanlarda siyah trendi gördüğünü biliyorum ve siyah kapılar istisna değil. İç siyah kapılar , her tarzdaki evde ve çoğu boya ve zemin rengiyle iyi görünür. Siyah kapılar herhangi bir alanı yükseltecek ve biraz daha şık hale getirecek.

Tricorn siyahı ne renktir?

Tricorn Black SW 6258 - Nötr Boya Rengi - Sherwin -Williams.

Black Jack ne renk?

Black Jack , yumuşak, az parlak bir siyahtır . Bu renk , düz yüzeyli poliüretan katı tonlu bir toz boyadır.

Kaç tane siyah renk var?

105 Siyah Renk Çeşitleri .

Siyah popüler bir renk mi?

- 2005 altı puanlık - gümüş ise ve “Ancak, zaman gösterir onu artıyor üzerinde siyahın popülerlik inceleyerek: siyah Avrupa'da üst rengi ise DuPont'un basın açıklamasına göre, beyaz Kuzey Amerika'da en popüler renk olduğunu beyazların popülaritesi geçmişte yaklaşık iki puan düştü

Ön kapının içi ve dışı aynı renk mi olmalı?

Bu senin favorin ve seçmesi uzun zaman aldı. En sevdiğiniz renk olarak, bu paleti içeride de kullanıyorsunuz, bu durumda, ön kapınızın içini dış renkle aynı şekilde boyamak kesinlikle güzel. Evinizdeki kapıların geri kalanının beyaz olması önemli değil.

Kapılarımı hangi renge boyamalı ve döşemeliyim?

Beyaz iç kapılar için her zaman standart olmuştur, çoğu durumda kaplamaya uyacak şekilde boyanmıştır, ancak iç kapıları farklı bir renge boyamanın eğlenceli bir yanı vardır.

Duvarları siyaha boyamalı mıyım?

Bu nedenle, çok fazla şeyin olup bittiği bir oda için hava kararmak gerçekten iyi bir fikirdir. Bu oda hissediyorum sıcak ve rahat kılar - yanlış - Odadaki ışık ve küçük düşükse, bunu büyük hissettirmek için beyaz boya bu tamamen anlayış yoktur! Küçük karanlık odayı koyu bir renge boyayarak kucaklayın.

Bir duvarı boyamak için en zor renk nedir?

Çalışması En Zor Boya Renkleri
 • Kırmızı. Kırmızı zordur çünkü duvar alanı için yapılmamış birçok ton vardır.
 • Boz kahverengi. Taupe kolay bir renk gibi görünebilir, sadece beyazdan uzak bir gölge, ancak diğer şeylerle eşleştirildiğinde zor olabilir.
 • Mavi. Çok parlak seçerseniz, mavi baskın bir renk olabilir.
 • Gri.

Siyah vurgulu bir duvara hangi renkler gider?

Modern bir görünüm için, siyah vurgulu duvarınızı beyaz, fildişi veya krem ​​renkli duvarlarla eşleştirmekten korkmayın - daha açık ton, siyahın odaya baskın gelmesini önlemek için yeterli parlaklık sağlayacaktır. Gideceğiniz görünüme bağlı olarak, gök mavisi veya güvercin grisi gibi başka bir soluk gölge seçebilirsiniz.

Siyah duvarlar kötü bir fikir mi?

Siyah duvarlar kötü bir ün kazanma eğilimindedir: Çok karanlıklar , çok eziciler, hoş karşılanmıyorlar. Şikayetlerin listesi uzayıp gidiyor. Ve evet yanlış yapıldığında, bir uzay olumsuz topraklarına siyah kutu istikamet değiştirmesini boyalı, ama doğru kişinin elinde siyah boya gerçekten büyülü bir şey haline bir boşluk dönüştürebilir.

Siyah duvarları boyamak zor mu?

Evet yapabilirsin!
Siyah boyayı (veya herhangi bir koyu rengi) boyamak aslında oldukça kolaydır. Siyah odanızı aydınlık ve aydınlık bir odaya dönüştürmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli.

siyah kapı ne demek?

Siyah Kapı
Siyah bir ön kapı koruyucu, sağlam bir enerji yaratır. Bu güçlü enerjiyi sadece kapıya bakarak hissedebilirsiniz. Siyah renk zarafet ve dinginlik getirir ve güçlü bir kalkan görevi görür. Doğu veya Güneydoğu'ya bakan bir ön kapı için siyahı da seçebilirsiniz.

Bir odayı ne zaman koyu renge boyamalısınız?

Koyu renkler geri çekilir. Odadaki orta renge bir karanlık boyalı zaman, renk aslında oldukça yaygın bir husustur ki, duvarları getirerek daha oda bakmak büyük yapacaktır. 5. Tamamen renkle ilgili bir odaya sahip olmak için duvarları yoğun tonlara boyamak zorunda değilsiniz.

Siyah oda nedir?

Kara oda , devlet yetkilileri tarafından gizli dinleme ve iletişim gözetimi yapmak için kullanılan bir iletişim merkezinin (örneğin bir postane) parçasıdır. Tipik olarak, tüm mektuplar veya iletişimler, alıcıya iletilmeden önce siyah odadan geçer.

Tricorn Black gerçek bir siyah mı?

Sherwin-Williams üç gerçek siyah renk sunar : Black Magic, Caviar ve Jordan'ın "kesinlikle en siyah siyahımız , gerçekten zengin , derin mükemmel bir siyah " olduğunu söylediği Tricorn Black . Jordan, daha az cesur “ siyahlar çok, çok karanlık ” ama tam olarak siyah griler ve kömürler değil, diyor.