En iyi kablosuz brad nailer nedir?

Soruldu: Giuseppa Pepinghege | Son Güncelleme: 13 Ocak 2020
Kategori: stil ve moda tırnak bakımı
4/5 (168 Görüntüleme . 16 Oy)
5 En İyi Kablosuz Brad Nailers - İncelemeler 2020:
 1. PORTER-CABLE PCC790LA Kablosuz Brad NailerEn İyi Seçim.
 2. BOSTITCH 20V Akülü Brad Çivi Tabancası – İkincisi.
 3. Ryobi P320 Airstrike Kablosuz Brad - Nailer – Para İçin En İyisi .
 4. Makita 18V LXT Pille Çalışan Brad Nailer .
 5. VonHaus 2'si 1 Arada Akülü Brad Nailer ve Zımba Seti.

Bu nedenle, Cordless Brad Nailers iyi mi?

Piller, motorlar ve elektronik cihazlar daha akıllı ve daha enerji verimli hale geldikçe, akülü alet seçenekleri genişlemeye devam ediyor. Bu yedi akülü çivi çakma makinesi bu noktada iyi bir örnektir. Günümüzde, 18 gauge sütyen takmanız gereken her yere bir hava hortumu takmanız veya ağır bir kompresörü sürüklemeniz gerekmez.

İkincisi, daha iyi bir brad nailer veya finişer çivi çakma makinesi nedir? Bir finiş tırnağı ile bir brad çakma makinesi arasındaki temel fark, tırnağın ölçüsüdür. Finiş çivileri , sütyenlerin yalnızca 18 gauge kullandığı 15 veya 16 gauge daha kalın bir çivi kullanır. Terminoloji çok önemli değil. Sonuç olarak, her bir aletin çalıştırmak üzere tasarlandığı bağlantı elemanları için ölçü boyutuna iner.

Sonuç olarak, hangi akülü çivi tabancası en iyisidir?

5 En İyi Akülü Kaplama Çivi Makinesi – İncelemeler:

 1. DEWALT DCN660B 20V Akülü Kaplama Çivi Makinesi – En İyi Seçim.
 2. Hitachi NT1865DMA Lityum-İyon Finish Nailer – İkinci.
 3. PORTER-CABLE PCC792LA Akülü Kaplama Çivi Tabancası – Parasının En İyisi.
 4. BOSTITCH BCN650D1 Akülü Kaplama Çivi Makinesi.
 5. Hitachi NT65GAPR Finish Çivi Tabancası.

Ev kullanımı için en iyi çivi tabancası nedir?

Aşağıda Piyasadaki En İyi Çivi Tabancasını Görüntüleyin.

 • Hitachi NT50AE2.
 • BOSTITCH F21PL Yuvarlak Kafa.
 • WEN 61720 18-Ölçer.
 • DEWALT DWFP12231.
 • NuMax S2-118G2.
 • PORTER-CABLE PCC790LA Akülü Nailer Kiti.
 • Freeman PFR2190 Çerçeveleme Nailer.
 • Makita AF505N.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

18 gauge brad nailer'ı ne için kullanıyorsunuz?

18 - Ölçer Brad Nailer Kullanım Alanları
Ahşap nesneler arasında güçlü bir bağ sağlarken, çirkin bir çivi deliğine macun uygulama ihtiyacını azaltırlar. Çivilerin ince boyutu nedeniyle, brad çivi tabancaları, dar, ince ahşap parçalarını daha büyük ahşap nesnelere tutturmak için mükemmeldir.

Hangi çivi tabancasına ihtiyacım var?

Son işlem çivi çakma makinesi , iç mekan döşeme ve benzeri işler için en iyi çok yönlü çivi çakma makinenizdir. Bu, genellikle 14 ila 16 gauge, 1” ila 2½” çivi olmak üzere daha kısa, daha hafif çiviler kullanır. Bu, pencere ve kapıların, süpürgeliklerin, sandalye korkuluklarının ve benzerlerinin etrafındaki pervazların yanı sıra dolap yapımında kullanılır.

Düzeltmek için ne tür bir çivi tabancasına ihtiyacım var?

Çivi Tabancası Almak veya Kiralamak
Ödeyebileceğinizden, hem 15 kalibrelik bir son çakma makinesi hem de 18 kalibrelik bir çivi çakma makinesi satın alın . İki silah kazanan bir kombinasyon oluşturur. Uzunlukları yaklaşık 1-1/4 inç ila 2-1 / 2 inç arasında değişen 15 ayarlı çiviler , kapı pervazlarını ve diğer ağır döşeme malzemelerini sabitlemek için yeterince güçlüdür.

Elektrikli çivi tabancaları iyi mi?

Elektrikli çivi tabancaları , özellikle kendi kişisel işleriniz için güvenilir bir araç ararken, pnömatik veya yakıtla çalışan seçeneklere harika bir alternatiftir. En iyi elektrikli çivi tabancası , beklediğiniz işler için ihtiyacınız olan gücü sağlayan ve rahatça kullanabileceğiniz bir araçtır.

Pille çalışan çivi tabancası nasıl çalışır?

Pil - Enerjili Şarjlı Nail Guns
Batarya , motoru çalıştıran dönen bir volana güç sağlar. Tetiğe basıldığı sürece, volan hareket halinde kalır, bu da hızlı veya darbeli ateşlemeye izin verir.

Brad Nails ne kadar güçlü?

Çoğu brad çivi çok ince 18 gauge telden yapılır. Bitirme çivileri tipik olarak 16 ila 10 ölçü aralığındadır ve brad çivilerden çok daha sağlamdır.

Home Depot çivi tabancası kiralıyor mu?

Eğer gücün sonsuz bir kaynak gerekiyorsa, aynı zamanda bizim büyük seçimden bir elektrik veya gaz hava kompresörleri kiralayabilirsiniz. Hava kompresörleri için kaynakçılar için çivi tabancaları itibaren, bir sonraki proje sahibi için gereken her şeyi tedarik etmek için yerel Home Depot store güvenebilirsiniz.

Ne tür bir çivi tabancasına ihtiyacım var?

Görünüşe göre, birkaç farklı çivi tabancası türü vardır ve her birinin kendine özgü kullanımı vardır.
 • Çerçeveleme Nailer. Çerçeveleme çakma makineleri en ağır iş çakma makinesidir ve isimleri buna uygundur.
 • Palm Nailer. Avuç içi çivi çakma makineleri tıpkı mini çivi tabancaları gibidir.
 • çatı ustası.
 • Dış Cephe Kaplamacısı.
 • Çivi Çakmacısı.
 • Brad Nailer.
 • Nailer'ı bitir.
 • Zımba tabancası.

Elektrikli çivi tabancası diye bir şey var mı?

Elektrikli bir tip, hava ile çalışan muadilinden daha az gürültülü çalışır. İktidara gürültülü bir hava kompresörünün bir elektrik çivi tabancası gerek yoktur olduğundan, komşuları yakın rahatsız hakkında endişe zorunda kalmazsınız. Kablolu elektrikli çivi tabancaları , benzer şekilde güçlü bir pnömatik çivi tabancasından ortalama olarak %25 daha az maliyetli olacaktır.

1. düzeltme ve 2. düzeltme çivi tabancası arasındaki fark nedir?

Birinci sabitleme ve ikinci sabitleme çivi tabancaları arasındaki temel fark , ilk sabitleme çivi tabancalarının , ağır hizmet çerçeveleme uygulamaları için daha büyük çiviler kullanan daha güçlü makineler olmasıdır. İkinci sabitleme çivi tabancaları , kapı çerçeveleri, süpürgelik, mobilya ve daha fazlası gibi şantiyede daha hassas bitirme işleri için kullanılır.

En iyi 1. düzeltme çivi tabancası nedir?

Paslode IM360, Dewalt DCN692 ve Hitachi NR90GC2 gibi ilk sabit çivi çakma makineleri, tüm büyük inşaat işleri için mükemmeldir.

Akülü bir çivi tabancası ne kadar uzağa ateş edebilir?

Şarjlı çerçeveleme çivi tabancaları inşaat sektöründe kullanılan ve bir yakıt hücresi 1,200 çivi hakkında sürebilirsin. Dolu bir pil, saniyede iki ila üç çivi olmak üzere 400 çiviye kadar deşarj edebilir . Marangozluk, ahşap işleri, süsleme ve kalıplama için kullanılan akülü çivi tabancaları saatte yaklaşık 400 çivi çekebilir .

Hava kompresörü olmadan çivi tabancası kullanabilir misin?

Akülü, pille çalışan bir çivi çakma makinesi , hava kompresörü veya hortum gerektirmediği için pnömatik bir modelden daha fazla hareket kabiliyeti sunar. Yakıtla çalışan bir çivi çakma makinesi, büyük bağlantı elemanlarını sert malzemelere saplayabilen ağır hizmet işleri için yeterince güçlü olabilir .

Çivi tabancaları tehlikeli midir?

Çivi tabancaları güçlüdür, kullanımı kolaydır ve çivileme görevleri için üretkenliği artırır. Ayrıca her yıl tahmini 37.000 acil servis ziyaretinden sorumludurlar. 1 Ağır çivili tabanca yaralanmaları inşaat işçisi ölümlerine neden oldu. Bildirilen çivi tabancası yaralanmalarının yarısından fazlası el ve parmaklardadır.

Ryobi çivi tabancaları iyi mi?

Ryobi Kablosuz Brad Nailer İnceleme Değeri
Ryobi Cordless Brad Nailer , model numarası P320, sizi 129,00 $ geri getirecek. Benim için bu, piyasadaki diğer kablosuz brad çivi çakma makinelerine kıyasla harika bir değer. Ryobi'nin harika bir pil serisi var ve 4.0 Ah 18V ONE+ pil ile test ettim.

Süpürgelik için brad çivi kullanabilir misin?

Kalıplar Brad çivi veya bir güç nailer kullanılarak tespit edilebilir ancak birden fazla 2 inç olan çivi kullanmak asla. 1 ½ inç çiviler , bir brad power nailer ile süpürgelikleri takmak için mükemmel boyuttadır. Eğer süpürgelik bölme endişe eğer tırnak delikleri Öncesi delin.

Taç kalıplama için brad nailer kullanabilir miyim?

Her ikisi de yaygın olarak süpürgelik, sandalye rayı, kapı ve pencere kasası, taç kalıplama ve kapı çerçeveleri takmak için kullanılır. 15 gauge çivilerin bir avantajı, çivi çakma makinesinin burnunun daha dar alanlara ulaşmasını sağlayan bir açıyla sıralanmalarıdır . Brad çivi çakma makineleri , 2 inç uzunluğa kadar daha küçük 18 kalibreli çiviler kullanır .