Ortalama test edilmiş ve test edilmemiş programlar arasındaki fark nedir?

Soruldu: Indalecia Fedriani | Son Güncelleme: 5 Ocak 2020
Kategori: kişisel finans devlet desteği ve sosyal yardım
4.2/5 (796 Görüntüleme . 20 Oy)
Araçsız - test edilmiş faydalar
Katkıda faydaları: olmayan aşağıdaki - araçları - Test edilen faydalar, ama onlar karşılanması gereken kendi kuralları var - test faydaları aracı olarak aynı şekilde hesaba gelir ve tasarruf yapmayız. Bunlar, genellikle , araçlarla test edilmiş faydalar için gelir olarak göz ardı edilir.

Bunun yanında, hangisi araç test programı değildir?

Anlamak Means - Öte yandan, Sosyal Güvenlik, Medicare, polis koruması ve halk eğitimi üzerine Yetersiz, Refah veya Aid test aracı değildir - test; her gelir düzeyindeki kişilere hizmet ve fayda sağlarlar.

Benzer şekilde, araç test edilmiş bir programı ne tanımlar? Kısa cevap, “ araç testi ” programlarının yalnızca gelirleri (“ araçlar ” olarak da bilinir) yeterince düşük olarak değerlendirilenler için mevcut olmasıdır. Başka bir deyişle, zengin bir kişi, araçlarla test edilmiş faydalara erişemezdi.

Bu bağlamda, test edilmiş fayda örnekleri nelerdir?

Test edilmiş faydalar şunlardır:

  • Gelire Dayalı İş Arayan Ödeneği.
  • Gelire Bağlı İstihdam ve Destek Ödeneği.
  • Gelir desteği.
  • Emeklilik Kredisi.
  • Vergi Kredileri (Çocuk Vergi Kredisi ve Çalışma Vergi Kredisi)
  • Konut Faydası.
  • Konsey Vergi Desteği.
  • Sosyal Fon (Kesin Başlangıç ​​Annelik Hibesi, Cenaze Ödemesi, Soğuk Hava Ödemesi)

Test edilen araçlar ile sosyal sigorta programları arasındaki fark nedir?

Means Karşı Sosyal Güvenlik - Programlar Means Test - Test edilen programlar sadece gelir veya varlık şeklinde çok az kaynaklarla kişilere mevcuttur. Bu riskleri olabildiğince geniş bir şekilde paylaşmak için sosyal sigorta programları , kapsamlarında evrensel olmayı hedeflemektedir.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Araç testi adil mi?

Test edilen faydaların aslında adil olmadığı anlamına gelir. Çok sayıda muhtaç insanın bu tür yardımları kaçırma eğiliminde olduğu uzun zamandır bilinmektedir. Bunları araçlarla test edilmiş faydalara dönüştürmek - son zamanlarda olduğu gibi - oldukça basit bir sahtekarlıktır, insanların katkıda bulundukları ve kazandıkları hakları reddetmek.

Snap, test edilmiş bir fayda mı?

Belirli düşük gelirli birey kategorileri ile sınırlı olan, araçları test edilmiş fayda programlarının çoğundan farklı olarak, SNAP düşük gelirli haneler için geniş ölçüde mevcuttur.

Tüm faydalar test edildi mi?

Onlar vasıta değildir - test, ancak kazanç veya emeklilik ödemeleri şeklinde geliri varsa almak miktarı etkilenebilir. Çoğunlukla bu yardımlar , engelli olmanın veya engelli birine bakmanın ekstra maliyetlerine yardımcı olmayı amaçlar.

Nasıl test ediliyorsun?

Kendinizi ve sosyal yardım ödeme ne miktarda varsa sizin için uygun olabilir destekleyecek kadar mali kaynak varsa bir vasıta Test denetimi bir yoludur. Bir gelir testinde İstihdam ve Sosyal Koruma Dairesi tüm gelir kaynaklarınızı inceler.

Medicaid, test edilmiş bir fayda mıdır?

Araçlar test edilmiş kamu yararları arasında Medicaid , Ek Güvenlik Geliri, Muhtaç Aileler için Geçici Yardım ve Devlet Çocuk Sağlığı Sigortası Programı bulunmaktadır. Medicaid ve Çocuk Sağlık Sigortası Programı (PDF) Muhtaç Aileler için Geçici Yardım. Ek Beslenme Yardım Programı.

Ortalama testi neden kötü?

Araç testleri , en temel olanı, herkese eşit veya vergileriyle orantılı olarak yardım eden bir sosyal program ile orantısız bir şekilde yoksullara yardım eden bir yoksulluk programı arasındaki ayrım olan bir dizi gerekçeyle eleştirilmiştir.

Evrensel temel gelir mümkün mü?

Temel gelir , ulusal, bölgesel veya yerel olarak uygulanabilir. Bir kişinin temel ihtiyaçlarını (yoksulluk sınırında veya üzerinde) karşılamaya yetecek koşulsuz gelire bazen tam temel gelir , bu miktardan az ise bazen kısmi gelir denir.

Sosyal Güvenlik aracı test edilmiş bir program mı?

Ve kısaca cevap, Sosyal Güvenlik ve Medicare'in zaten test edilmiş araçlar olduğudur . Nispeten daha yüksek maaş alan emekliler, daha düşük maaş alan emeklilerden daha yüksek faydalar alırlar, bu mantık devam edecek, bu nedenle program muhtemelen test edilemez.

Maluliyet yardımları denenmiş midir?

Engellilik Ödeneği , araçlarla test edilmiş bir ödemedir. Ödeneği alabilmek için toplam değerlendirilen ortalamanızın belirli bir miktarın altında olması gerekir. Aracı olarak saymak ana öğeleri şunlardır: siz veya eşiniz, partneriniz veya cohabitant olabileceği Nakit gelir.

Universal Credit test edilmiş midir?

Evrensel Kredi , düşük gelirli , çalışma çağındaki insanlar için araçlarla test edilmiş bir yardımdır . Mevcut araçlarla test edilmiş altı faydanın yerini alır: Gelire Dayalı İş Arayan Ödeneği. Gelire Bağlı İstihdam ve Destek Ödeneği.

Mali yardım, araçlarla test edilmiş bir fayda mıdır?

Gıda pulları ve çocuk bakım yardımı gibi kamuya açık, maddi açıdan test edilmiş yardımlar , düşük gelirli öğrencilerin okuldayken geçimlerini sağlamalarına geçici olarak yardımcı olabilir ve bazı öğrenciler bu tür destekleri aramıştır. Mali yardım ve kamu yararı programlarının yönetimi tek bir hükümet düzeyine bağlı değildir.

Ortalama testi neden iyidir?

Araçlarının fikir - testi Sosyal Güvenlik faydaları gerçekten programı 1930'ların tasarlanmış nasıl olduğu, ihtiyacı olan insanlara olacak sağlamaktır. Yüksek gelirli bireylere sağlanan faydaları keserek, uzun vadede program parasını kurtarabilir ve varlık rezervinin tükenme tarihini geri alabilir.

Ayni fayda nedir?

Ayni faydalar, çalışanların veya yöneticilerin istihdamlarından elde ettikleri ancak maaş çeklerine veya ücretlerine dahil edilmeyen faydalardır. Bunlara bazen 'ayrıcalıklar' veya 'yan faydalar' denir. Şirket arabaları, işveren tarafından ödenen özel sağlık sigortası ve ucuz veya ücretsiz krediler gibi şeyleri içerir.

Ortağım taşınırsa faydaları kaybeder miyim?

Eşim ile ilerliyorum - Ben faydaları kaybedecek? Sen yapabilir. Eşiniz vergisi üst oranını kazanır Benzer şekilde, sen Çocuk Yardımı alma hakkı olmayacaktır. Her biriniz yeni ailesine bir önceki ilişkisinden çocukları getirirse, yalnızca bir alt çocuk parası amaçlı büyüğü olarak sayabilir.

Gelir testli fayda nedir?

Gelir testi : Ne kadar kazanmanıza izin verilir
Tüm çalışma çağındaki ana yardımlar gelir testine tabidir - yani ne kadar kazandığınıza göre test edilir . Hak kazanabileceğiniz bazı ek ödemeler ve ödenekler gelir testine tabi değildir (örneğin, Çocuk Engellilik Ödeneği) – bunu aşağıda açıklıyoruz.

Aşağıdakilerden hangisi araçları test edilmiş programlara örnektir?

Sadece fakir ve düşük- gelir kişilere faydalar sağlayan test yardım programları - Örneğin, gıda pulları, toplu konut, Medicaid ve Yoksul Aileler İçin Geçici Yardım araçlardır.

Test edilmiş refah için ne kadar para harcanıyor?

2016 yılında araç - o yıl içinde nakit, gıda ve barınma üzerinde test refah harcamaları $ 351 milyar geldi.