AirPods'un en son modeli nedir?

Sorulan: Anara Mallikarjun | Son Güncelleme: 22 Ocak 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.1/5 (206 Görüntüleme. 22 Oy)
AirPods Pro, AirPods ailesine üstün sesle Aktif Gürültü Önleme özelliğini getiriyor. Cupertino, California — Apple bugün, AirPods ailesinin heyecan verici bir üyesi olan ve tamamen yeni hafif, kulak içi tasarımında Aktif Gürültü Engelleme ve üstün, etkileyici ses sunan AirPods Pro'yu duyurdu.

Aynı şekilde, insanlar AirPods 2 çıkıyor mu diye soruyorlar.

Kabataslak rapor AirPods 2 AirPods 2 29 Mart'ta çıkacak Elma söylenti sitesi Applesfera bugün iddiaların dışarı Mart 29. kabataslak raporu başlatıldıktan satın sunulacak öneriyor. Rapor, Apple'ın planlarına aşina bir kaynağa atıfta bulunuyor ve orijinal AirPod'ların önümüzdeki ay AirPods 2 ile değiştirileceğini söylüyor.

Benzer şekilde, AirPods 1 ve Airpods 2 arasındaki fark nedir? AirPods 2 , Apple'ın yeni H1 yongasını kullanırken, orijinalinde bir W1 yongası var. Her ikisi de AirPods'un Apple cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde eşleşmesini sağlıyor ancak Apple, AirPods 2'nin 1,5 kata kadar daha hızlı bağlanabileceğini, daha kararlı bir kablosuz bağlantı sağlayabileceğini ve aktif cihazlar arasında iki kata kadar daha hızlı geçiş yapabileceğini iddia ediyor.

Peki AirPods 3 çıkıyor mu?

AirPods Pro 28 Ekim 2019'da duyuruldu ve hemen ön siparişe açıldı. 30 Ekim'de mağazalarda görünecekler.

AirPods'un kaç sürümü var?

2

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

iPhone 11 AirPods ile mi geliyor?

Ancak iPhone 11, AirPods ile gelmiyor . Bunun yerine, iPhone 11 , Apple'a göre kutuda bir yıldırım konektörü bulunan yepyeni bir şarj cihazı ve EarPods ile birlikte geliyor . AirPod'ların ek bir ücret karşılığında ayrıca satın alınması gerekir.

AirPods 2 su geçirmez mi?

AirPod'lar suya dayanıklı değildir, ancak ikinci nesil modelde Apple, devre kartına su geçirmez bir kaplama eklemiştir.

Bir Airpod satın alabilir misin?

Evet, yapabilirsin
Eğer 't düzenli AirPods birini bulabilirseniz, Apple 69 $ için bir yenisini sipariş izin vermez. Şirket ayrıca size 59 $ için durum şarj yerine AirPods satacak. Apple ayrıca 2019 kablosuz şarj çantasını 79 dolara satıyor.

Apple siyah AirPod'ları piyasaya sürüyor mu?

Apple , Ekim 2018'de büyük bir basın etkinliği düzenledi ancak AirPods 2 ortaya çıkmadı. Apple AirPods ilk olarak 13 Aralık 2016'da satışa çıktı ve şu anda 159 £ fiyatla perakende satış yapıyor. Yeni AirPod'ların beyaz ve siyah (yeni) renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor ve 159 $ / 159 £ 'dan 200 $' a (muhtemelen 199 £) mal oldu.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

Black Friday'de AirPod'lar ne kadar?

Sınırlı bir süre için Amazon, kablosuz kulaklıkları Kara Cuma fiyatına geri getirdi. 2019 Apple AirPod'ları şarj kutusuyla birlikte 129 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu 30 dolarlık bir indirim ve kulaklıklar için bulduğumuz en düşük fiyat . Amazon'da ayrıca kablosuz şarj kutusu olan AirPod'lar 169 dolara satılıyor.

Apple AirPods 2 ne zaman çıktı?

Apple , 20 Mart 2019'da 2. nesil AirPod'ları duyurdu. Bunlar, eller serbest "Hey Siri", Bluetooth 5 bağlantısını destekleyen bir H1 işlemci içerir ve Apple , %50 daha fazla konuşma süresi ve daha hızlı cihaz bağlantı süreleri talep eder.

AirPods Pro değer mi?

AirPods : Çağrılar ve podcast'ler için daha ucuz seçenek
AirPods Pro çok daha iyi ve kesinlikle daha yüksek fiyata değer . AirPod'ların kulağınızda bir sızdırmazlık oluşturacak uçları yoktur ve bu, daha az ses kalitesi, daha fazla dış gürültü anlamına gelir ve daha kolay düşebilirler.

AirPods 4 olacak mı?

Apple Biz bu Eylül ayında görünmesini bekliyoruz 2020 yılında AirPods Pro Lite kargoya dair söylentiler de vardır Mart 2020 yılında başlatabilecek Elma 2020 StudioPods (Aşırı Kulak AirPods) için planlanan kulaklık birden fazla yeni bir dizi var gibi görünüyor veya Ekim 2020.

AirPods fiyatı düşecek mi?

Apple AirPods , Amazon'daki tüm zamanların en düşük fiyatıyla eşleşerek 129 dolara düştü . Stokta bulunan ve gönderilmeye hazır olan Amazon, Şarj Kılıflı Apple AirPod'larda , Kara Cuma'da bulunan tüm zamanların en düşük fiyatıyla eşleşen 30 dolarlık bir fiyat düşüşü yayınladı.

AirPod'lar tehlikeli midir?

AirPods Pro veya diğer Bluetooth kulaklıkların tehlikeli olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Radyo frekansı (RF) radyasyonunun insanlarda beyin kanserine veya kanserli olmayan beyin tümörlerine neden olabileceğine dair gerçekten hiçbir kanıt yok.

AirPods 3'ün fiyatı ne kadar olacak?

AirPods 3: Fiyat
Şu anda, yalnızca Lightning bağlantı noktası kasasına sahip en yeni AirPod'lar 159 $ 'a satılıyor . Yeni kablosuz şarj kutusunun eklenmesi fiyatı 199$'a yükseltecek.

AirPod'larda ticaret yapabilir misiniz?

Elma Eski AirPods için para vermeyecek, ancak birkaç sitelerde yaklaşık 50 $ onları ticaret yapabilirsiniz ve hesabınızdan kaldırmak ve temizleyin kez daha fazla para için kendi bunları satabilirsiniz. Birden fazla 50 $ için AirPods satmak istiyorsanız eBay, LetGo veya facebook Marketplace almak gerekir.

AirPods Gürültü Önleyici mi?

AirPods Pro, Apple'ın ilk gürültü önleyici kablosuz kulaklığıdır. AirPod'lar (hem orijinal sürüm hem de Apple'ın 2019 Baharında piyasaya sürdüğü biraz güncellenmiş sürüm iki) gürültü önleyici özelliklere sahip değildir.

AirPod'ları nasıl temizlersiniz?

Senin EarPods temizleyin
Yumuşak, kuru, tüy bırakmayan bir bez kullanın. Açıklıklara sıvı girmemesine dikkat edin. Kuru bir pamuklu çubukla hafifçe mikrofon ve hoparlör kafesleri temizleyin. Temiz , kuru, yumuşak kıllı bir fırça ile ağlardaki kalıntıları temizleyin .

Apple hala AirPods 1 satıyor mu?

Apple , yalnızca 79 $ karşılığında ayrı olarak satın alabileceğiniz kablosuz şarj kutusunda orijinal birinci nesil AirPod'larınızı kullanmayı kolaylaştırır. Hem yeni AirPods ve kablosuz şarj dava 20 Mart itibariyle çevrimiçi satın alınabilir ve bunlar Apple başına, mağazalarda gelecek hafta olacak.

Çalınan AirPod'lar kullanılabilir mi?

Evet.! Komple set çalınırsa, kolayca kullanılabilir. Airpods Case'de , başkalarının Airpods ile bağlantı kurmasını sağlayan bir çift düğmesi var. Bir kez çalındığında ve telefonunuzun kapsama alanı dışına çıktığında başkaları tarafından kolayca kullanılabilir .