Minecraft'ta disk 11'in anlamı nedir?

Sordu: Milagro Teybel | Son Güncelleme: 25 Mayıs 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4.6/5 (3.856 Görüntüleme . 20 Oy)
Disk 11 . Disk 11 oyun içi. Bozuk, bozuk bir plak gibi görünüyor. Disk 11 , Minecraft'ın genel olarak hareketli diğer parçalarına kıyasla biraz rahatsız edici bir müzik diskidir .

Aynı şekilde, Minecraft'ta disk 11'i nasıl edinirsiniz?

Minecraft'ta bir müzik diski (C418 - 11 ), bir işçilik masası veya fırın ile yapamayacağınız bir öğedir. Bunun yerine oyunda bu eşyayı bulmanız ve toplamanız gerekiyor. En yaygın olarak, bu tür müzik disklerini bir zindanda bir sandık içinde bulabilirsiniz. İPUCU: Bir sarmaşık, bir iskelet tarafından öldürülürse bir müzik diski düşürür.

Biri de sorabilir, disk 11'in hayatta kalmasını sağlayabilir misin? Şimdi beklemek değiştirildi ve oyunda sunulmuştur disk. 11 artık Survival'da da mevcut. Diğer disklerde olduğu gibi sürüngenler tarafından düşürülür.

Bunun yanında müzik diski 11 neden bozuk?

Müzik diski oyun içi ve dışı aynı disktir . Bu nedenle, oyun içi sürümde müzik diski daha fazla hasarlıdır , çünkü dış diskten daha fazla statik gürültüye sahiptir ve öğe simgesi diskin neredeyse yok edildiğini gösterir.

En iyi Minecraft müzik diski nedir?

(ANKET)

Seçenek oylar
Cıvıldamak 5
Uzak 1
Alışveriş Merkezi 0
melohi 1

30 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Minecraft'ta herobrine gerçek mi?

Herobrine Minecraft'ta yok . Herobrine'ın herhangi bir modifiye edilmemiş istemci veya sunucuda var olmasının olası bir yolu yoktur. Minecraft'ta olduğu iddiaları tamamen yanlıştır. Sahip olabileceği herhangi bir görünüm, yüklü modlardan veya cildi kullanan başka bir oyuncudan kaynaklanıyor.

Herobrine kimdir?

Herobrine , Minecraft'ta bulunan bir söylentili Düşman Çetesidir . Sonsuz spekülasyonun ve Creepypasta'nın merkezidir, bir hayalet, Notch'un ölü kardeşi, işten atılan bir Mojang çalışanı tarafından yürütülen intikam ve bir dizi başkaları gibi kökenleri hakkında açıklamalar üretir.

Disk 11 ritüeli nedir?

Minecraft'ta Disk 11 Ritüeli (Korkunç Minecraft Mücadelesi) neden ASLA YAPMAMALISINIZ | Ateş ve kırmızı taş meşalelerle çevrili bir müzik kutusunda Disk 11'i (ürkütücü sesler içerir) çalar. O bakmazken meşaleler kırılıyor ama başka bir şey olmuyor.

Minecraft'taki korkunç sesler nelerdir?

Ambiyans (veya Legacy Console Edition'daki mağara sesleri ve Java Edition altyazılarına göre ürkütücü gürültü ), oynatıcı yeraltında veya karanlık bir mağaradayken çalabilen çeşitli ürkütücü seslerdir . The Nether ve The End dahil olmak üzere herhangi bir boyutta çalınabilir ve hem tek oyunculu hem de Çok Oyunculu olarak duyulabilir.

Minecraft'ın hangi sürümü herobrine?

Herobrine , Minecraft'ın hiçbir sürümünde mevcut değildir. Herobrine'ın "Canon" u , Brocraft akışının yanı sıra Herobrine hakkında şimdiye kadar yayınlanan ilk resim/hikaye olarak kabul ediliyor. Bu iki etkinlikten sonra yayınlanan her şey, hayran yapımı uyarlamalar/varyasyonlar olarak kabul edilir.

Bir müzik kutusu nasıl yapılır?

Bir müzik kutusu, yer 8 basit tahta ve 3x3 işçiliği ızgarasında 1 elmas yapmak. Ahşap kalaslarla hazırlarken, bu tür meşe, ladin, huş, orman, akasya, veya koyu meşe tahtalar gibi ahşap plakalar, her türlü kullanabilirsiniz. Örneğimizde meşe ağacından bir tahta kullanıyoruz.

Disk 13'ü nasıl edinebilirim?

Minecraft yılında bir müzik diski (C418 - 13) Bir işçiliği masa veya fırın ile yapamaz bir öğedir. Bunun yerine oyunda bu eşyayı bulmanız ve toplamanız gerekiyor. En yaygın olarak, bu tür müzik disklerini bir zindanda bir sandık içinde bulabilirsiniz . İPUCU: Bir sarmaşık, bir iskelet tarafından öldürülürse bir müzik diski düşürür.

Bozuk bir CD'yi onarabilir misin?

Ne yazık ki, bir CD'yi kalıcı olarak onarmanın bir yolu yoktur. Bir kez bozulduğunda , CD orijinal durumuna geri getirilemez ve CD'nin CD çalarda döndüğü yüksek hız nedeniyle CD tamamen kırılma riskiyle karşı karşıya kalacaktır . CD'yi hafifçe düzleştirin ve çatlağın kenarlarını hizalayın.

Minecraft'ta kaç disk var?

Müzik Diskleri, bir Jukebox'ta çalınabilen nadir öğelerdir. Bir Zindan Sandığı içinde bir müzik diski bulma şansınız 110'da 1'dir. Şu anda toplanacak 12 disk var , ancak bunlar işlenemez.

Minecraft'taki tüm müzik disklerini nasıl edinirsiniz?

Minecraft yılında bir müzik diski (C418 - stal) Bir işçiliği masa veya fırın ile yapamaz bir öğedir. Bunun yerine oyunda bu eşyayı bulmanız ve toplamanız gerekiyor. En yaygın olarak, bu tür müzik disklerini bir zindanda bir sandık içinde bulabilirsiniz. İPUCU: Bir sarmaşık, bir iskelet tarafından öldürülürse bir müzik diski düşürür.

Bir sarmaşık vurmak için bir iskeleti nasıl elde edersiniz?

Bunu yapmanın bir yolu, bir sarmaşığı demir kılıçla iki kez vurmak ve sonra bir iskelet bulana kadar etrafta koşmak. Oradan, iskelet (umarım) sarmaşıklara çarpana kadar ikisinin etrafında daireler çizin .

Creeper'lar hangi müzik disklerini düşürür?

Creeper'lar artık biraz daha kısa (1.8 yerine 1.7 blok boyunda). Creeper'ların artık boş sesleri var. Creepers artık iskeletler tarafından öldürüldüğünde müzik diskleri düşürüyor.

Bir müzik CD'si cıvıltısını nasıl yaparsınız?

Minecraft yılında bir müzik diski (C418 - cıvıltı) Bir işçiliği masa veya fırın ile yapamaz bir öğedir. Bunun yerine oyunda bu eşyayı bulmanız ve toplamanız gerekiyor. En yaygın olarak, bu tür müzik disklerini bir zindanda bir sandık içinde bulabilirsiniz. İPUCU: Bir sarmaşık, bir iskelet tarafından öldürülürse bir müzik diski düşürür.

Minecraft'a müzik diskleri ne zaman eklendi?

Minecraft'ın Alpha geliştirmesine müzik diskleri eklendi . Beta 1.8'de daha fazla müzik diski eklendi . Özel parçaları çalmak için bir müzik kutusuna yerleştirilebilirler.

Minecraft'ı nereden satın alabilirim?

iOS cihazlar için Minecraft'ı App Store'dan, Android cihazlarda Google Play'den, Kindle Fire'dan Amazon'dan veya Windows telefonlar için Microsoft Store'dan satın alabilirsiniz. Minecraft : Windows 10 Edition, Microsoft Store'dan satın alınabilir .

Minecraft'ta zindanları nasıl bulurum?

Zindanlar yeraltında ortaya çıksalar da, yer üstünden görülebilirler. Yosunlu parke taşı veya şüpheli açıklıklar için derin vadilerin duvarlarını kontrol edin. Bir çöl biyomundaysanız, kumda bir zindanın boyutuna uyan herhangi bir çöküntü olup olmadığına dikkat edin - biri yüzeyin hemen altında olabilir.

Minecraft'ta yapışkan pistonları nasıl yaparsınız?

Yapışkan bir piston yapmak için 3x3 işçiliği ızgarasına 1 balçık ve 1 piston yerleştirin. Yapışkan bir piston yaparken slimeball ve pistonun aşağıdaki görseldeki gibi tam olarak yerleştirilmesi önemlidir. İlk sıradaki ikinci kutuda 1 slimeball olmalıdır.