kusurlu eş anlamlısı nedir?

Sordu: Stephine Mah | Son Güncelleme: 29 Haziran 2020
Kategori: stil ve moda vücut sanatı
4.4/5 (85 Görüntüleme . 17 Oy)
kusurlu . Eşanlamlılar : kötü, kusurlu, bozuk, bozuk, tahrif edilmiş, kusurlu, eksik, deforme, yanılabilir, kusurlu, eksik, aşağı, yetersiz, gölgeli, yetersiz, sapık, fakir, harap, yetersiz, kısa, şımarık, değersiz.

Kusursuz kusurlu için bir kelime nedir?

freemartin bitmemiş birbirleri için yapılmış tamamen mırıldanma kısmen reddet kırık sessiz lalasyon yıpranma özü kusurlu kusurlu kusurlu hasta şeytanı durduruyor.

İkincisi, kısaltılmak ne demektir? kısaltılmış . Bir kitabın bir kısaltılmış versiyonu kısaltılmış halidir: Bu parçalar kesim olmuştur veya ihmal çünkü tamamlanmadı bu. Bazen bir şeyin tamamını okumak için zamanınız olur, ancak diğer zamanlarda olmaz. Zamandan tasarruf etmeniz gerektiğinde, bir kitabın kısaltılmış versiyonuna bakmanız gerekebilir.

Ayrıca eksik eş anlamlısı ne?

eksik . Eşanlamlılar : kötü, kusurlu, bozuk, bozuk, tahrif edilmiş, kusurlu, eksik, deforme olmuş, yanılabilir, kusurlu, kusurlu, aşağı, yetersiz, gölgeli, yetersiz, sapık, fakir, harap, yetersiz, kısa, şımarık, değersiz.

kusur kelimesinin Eş anlamı nedir?

eşanlamlılar . kusur, kusur, kusur, kusur, eksiklik, zayıflık, zayıf nokta, zayıf nokta, yetersizlik, eksiklik, sınırlama, başarısız, zaaf. eksiklik, yetersizlik, eksiklik, istek, ihmal. takılma, bükülme, şekil bozukluğu, leke, çatlak, çatlak, kırılma, yırtılma, yarılma, çizik, talaş, kırık, nokta.

33 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kusursuz kusurlu bir oksimoron mu?

Birisi sizin “ mükemmel kusurlu ” olduğunuzu söylediğinde ne anlama gelir? “ Mükemmel kusur ” ifadesi bir oksimorondur . Bir oksimoron , zıt anlamları olan veya birbiriyle çelişen kelimelerin birleşiminden oluşan bir ifadedir . Örneğin “acımasız nezaket” ifadesi bir tezattır .

güzel kusurlu ne demek?

Aynı zamanda kusur, güzellik sebebi anlamına gelebilir. Aynı zamanda kusur, güzellik sebebi anlamına gelebilir.

Kusursuzluktan kastınız nedir?

Bir kimsedeki veya bir şeydeki kusur, sahip oldukları bir kusur, zayıflık veya istenmeyen bir özelliktir. Bir şeydeki kusur , görünümünü bozabilecek küçük bir işaret veya hasarlı alandır.

Kusursuz kusurlu bir iltifat mıdır?

Mükemmel kusurlu ” benim için basit bir anlamı olan güzel bir iltifat : Sen olduğun sürece her yönden mükemmelsin ve başka biri olmaya çalışma. Belki de bizi birbirimiz için bu kadar mükemmel yapan kusurlarımızdır.

Nasıl mükemmel değil diyorsunuz?

Kusurlu bir şeyin kusurları, hataları veya sorunları vardır. Kusurlu, mükemmelin zıttıdır. Kusurlu anlamına gelen Latince kelime imperfectus gelen “eksik ". Eğer Fransızca eksik bilgiye sahip ise, Paris'te bir kahve sipariş ama garson ile sohbet edip mümkün olabilir.

wabi sabi sanatı nedir?

Geleneksel Japon estetiğinde wabi - sabi (??), geçiciliğin ve kusurluluğun kabulüne odaklanan bir dünya görüşüdür. Estetik bazen "kusurlu, süreksiz ve eksik" güzelliklerden biri olarak tanımlanır.

Kusursuz bir şekilde mükemmel mi yoksa tamamen kusurlu mu?

Mükemmel kusurlu ” benim için basit bir anlamı olan güzel bir iltifat: SEN olduğun sürece her yönden mükemmelsin ve başka biri olmaya çalışma. Küçük kusurlar onun güzelliğine güzellik katar. “ Kusursuz mükemmellik ” aslında hepimizin gerçekte ne olduğumuzdur (veya kendimizi ne sandığımız).

Eksik cümle nedir?

eksik - cümle . İsim. (çoğul tamamlanmamış cümleler ) (dilbilgisi) Tam bir düşüncenin yalnızca bir kısmını aktarıyor gibi görünen, düşünceyi tamamlamak için dilbilgisi açısından gerekli olan bazı bileşenlerden yoksun bir sözcük grubu.

Eksik ve Tamamlanmamış arasındaki fark nedir?

INCOMPLETE (adj)""bütün için gerekli olan bir şeyin eksik olması (gelecekte tamamlanabileceğini veya tamamlanabileceğini ima eder). TAMAMLANMAMIŞ (adj)""tamamlanması planlanmış ancak tamamlanmamış bir şey (belki de asla olmayacağını ima eder). 1.

parçalanmak ne demek?

sıfat. parçalara indirgenmiştir. ayrı parçalara bölünmüş gibi var olan veya işleyen; dağınık; parçalanmış: parçalanmış bir kişilik; parçalanmış bir toplum.

Eksiklik bir kelime midir?

sıfat. tamamlanmamış; bir kısmı eksik. Futbol. (ileri pas) tamamlanmadı; bir alıcı tarafından yakalanmaz.

bitmemiş nedir?

Bitmemiş tanımı. : bitmedi: a : sonlandırılmadı veya istenen son duruma getirilmedi. b: kaba bir durumda olmak: cilasız. c : Tezgahtan çıktıktan sonra başka hiçbir işleme (ağartma, boyama gibi) tabi tutulmamış.

Eksik bir kelime mi?

Tamamlanmamış anlamına gelen kelime eksiktir. Http://www.thefreedictionary.com/ tamamlanmamış (adj) öğesini henüz tamamlanmamış olarak tanımlamasına rağmen: Ör: tamamlanmamış bir oyun . bir sıfat olarak tamamlanmamış kullanımı çok nadirdir.

inat kelimesinin Eş anlamı nedir?

Eşanlamlılar : pislik, kediciklik, pislik, kindarlık, zehir, kötülük, pislik, kaltaklık, pislik, kötü niyetlilik. incitmek, yaralamak, incitmek, ezmek, gücendirmek, kin (fiil) duygularını incitmek.

Antonym'nin tanımı nedir?

Zıt Anlamların Tanımı
Zıt anlamlı , başka bir kelimenin zıttı anlamına gelen bir kelimedir. Örneğin, 'sıcak' kelimesinin zıt anlamlısı 'soğuk' olabilir. Zıt anlamlı 'kelimesi için kök kelime' 'anlamına gelen 'adı karşıtı, tersi karşı 'anlamına gelen '' veya '' ve' onym' kelimelerinden olan'. Eş anlamlılar ve zıt anlamlılar tam tersidir.

Hukukta kısaltılmış ne anlama gelmektedir?

Abridge Hukuku ve Hukuki Tanımı . Genel anlamda “ abridgeterimi kısa kesmek anlamına gelir . Hukuki bağlamda, terim genellikle, oy hakkının kısaltılması gibi bir kişinin mevcut bazı haklarının alınmasını veya kısıtlanmasını açıklamak için kullanılır; veya bir yöneticinin hak ve yükümlülüklerini kısaltmak .

Sesli kitaplarda kısaltılmış ne anlama geliyor?

Fark kitabın uzunluğudur. Kısaltılmış sesli kitap, kitabın kısaltılmış bir versiyonudur. Kitabın ana fikrini anlayacaksınız, sadece tüm küçük ayrıntılar değil! Kısaltılmış bir sesli kitap, kitabın tüm orijinal içeriğini içerir - tüm kit ve caboodle!