Sub Zero buzdolabının garantisi nedir?

Sordu: Oiane Yaffa | Son Güncelleme: 5 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.3/5 (252 Görüntüleme. 11 Oy)
Orijinal kurulum tarihinden itibaren beş yıl boyunca, bu Alt Sıfır ürün garantisi , normal konut kullanımı altında, malzeme veya işçilik açısından kusurlu olduğu kanıtlanan şu parçaların onarımı veya değiştirilmesi için tüm parçaları ve işçiliği kapsar: kompresör, kondenser, evaporatör, kurutucu ve tüm bağlantı boruları.

Ayrıca, bir Sub Zero buzdolabı ne kadar dayanır?

yaklaşık 20 yıl

Aynı şekilde, bir Sub Zero buzdolabının maliyeti nedir? Sub-Zero B1-36U, 7.700 $ , özellikle gürültülüdür, bu da sese duyarlıysanız sorun olabilir. Tüm buzdolaplarına bakıldığında, toplamda en yüksek puanlar, maliyeti 1.500 ila 2.700 dolar arasında olan birkaç Fransız kapılı alt dondurucuya aittir.

Ek olarak, bir Sub Zero buzdolabı buna değer mi?

İyi bir buzdolabı ,,,,, başka hiçbir modelden daha iyisi yok, KitchenAid, Sears, Whirlpool. Sub Zero'lar sadece overpriced. Daha sonra onlar değerinde dolar ama artık değil idi ... onlara ömür boyu garantiye sahiptir ederdim. On yılda iki yeni kompresör ve dört kapı contası.

Sub Zero buzdolabı nasıl çalışır?

Alt - Sıfır da buzdolabında taze havayı sirküle etmek çalışan bir bilgisayar güdümlü hava arıtma sistemine sahiptir. Buzdolabı ve derin dondurucudaki sıcaklık ve nemi kontrol etmek için iki ayrı sızdırmaz soğutma sistemi kullanılmaktadır.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sub Zero kompresörü değiştirmenin maliyeti nedir?

Asıl sorunuzu yanıtlamak için, bir Sub - Zero kompresörün fiyatı modele göre değişir. Bu yanıtın verildiği tarihte, taban fiyat 145$ ile 400$ arasında değişmektedir.

Sub Zero ve normal buzdolapları arasındaki fark nedir?

Sub - Zero , buzdolapları ve dondurucular için ayrı evaporatörler ve kompresörler kullanır. Bu, iki ünite arasında hava paylaşımı olmadığı anlamına gelir. Buzdolapları kendi nemli, soğuk havasını korurken, dondurucu kendi kuru havasını kilitler.

En iyi buzdolabı markası nedir?

En İyi Fransız Kapılı Buzdolabı Markaları
Bu şık ve çok yönlü buzdolapları için alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en iyi markalar Samsung, GE, LG Electronics, Whirlpool, KitchenAid ve Maytag'dır. Ancak en popüler ve en çok satan modeliyle şovu çalan marka ise Whirlpool.

En pahalı buzdolabı nedir?

En Pahalı Buzdolapları
 1. Northland 60SSG-SGX – 14.000 USD. Bu, lüks bir evde olması gereken pahalı buzdolaplarından biridir.
 2. Sub Zero Pro 48 - 15,970 USD. Tamam bekle.
 3. Meneghnini La Cambus - 41.500 USD.
 4. R2-D2 - 3.500 ABD Doları.
 5. Cambus - 20.970 ABD Doları.
 6. Daire Paylaşımı - 7.000 ABD Doları.

Sub Zero buzdolapları enerji verimli mi?

Cevap: Energy Star sertifikalı buzdolapları enery verimliliği için federal asgari standardını karşılayan modellerden daha% 9 daha verimlidir. Tüm Sub - Zero Energy Star nitelikli ürünlerin güncel bir listesi için aşağıdaki siteleri ziyaret edin: Energy Star Onaylı Buzdolapları .

Subzero buzdolabını nasıl sıfırlarsınız?

Kontrol Merkezi panelinizde yanıp sönen bir "Servis" ışığı görüyorsanız, kondansatörünüzü kontrol edin ve pislikleri temizleyin. Ardından, "Ünite Açma/Kapama" düğmesine basarak sıcaklık sensörünüzde bir test yapın ve ardından buzdolabını yeniden başlatmak için düğmeye tekrar basın.

2019'un en iyi buzdolabı markası nedir?

2019'un en iyi buzdolapları
 • Genel olarak en iyisi: Frigidaire Gallery FG4H2272UF. Genel olarak en iyisi: Frigidaire (Fotoğraf: Frigidaire)
 • Kenmore Elite 72483. 2019'un en iyi buzdolapları: Kenmore Elite 72483 (Fotoğraf: Kenmore Elite)
 • LG LSXS26366S.
 • Samsung RF28JBEDBSG.
 • LG LFXS30796D.
 • LG LMXS30776S.
 • Haier HRF15N3AGS.

Kullanılmış bir buzdolabının değeri nedir?

Fiyat Aralığınızı Belirleyin
75$'dan 750$'a ve daha fazlasına kadar her yerde harcayabilirsiniz; her şey ne aradığınıza bağlı. On yıllık bir bej buzdolabı , kesinlikle bir yıllık paslanmaz çelik modelin sizi geri getireceğinin çok azına mal olacak.

Sub Zero buzdolabını nasıl hareket ettirirsiniz?

Cevap:
 1. Sub-Zero'yu hareket halindeyken yan yatıracaksanız, ünitenin ön tarafına bakıyorsanız sol tarafı kullanın.
 2. Sızdırmaz sistem ve diğer bileşenlerin yerleşimi nedeniyle, ünite yan yatırılacaksa sol tarafı kullanın.
 3. Sub-Zero'lar istenirse arka yüzleri aşağı bakacak şekilde de hareket ettirilebilir.

Alt sıfır ne diyor?

ON BİN YUMURTTAN FAYDALANAN HASTALIĞIN ELDE EDİLMEZ GÜCÜNE İNANIN!

Üst düzey buzdolapları buna değer mi?

Kişisel Remodel içinde Bitiş Mutfak Aletleri - Nedenleri High düşünün için. Bütçeniz izin veriyorsa, lüks aletleri maliyet değer olabilir. Evinize değer katabilir, yemek hazırlamayı daha hızlı ve kolay hale getirebilir, evinize estetik güzellik katabilirler. Uzun Ömür Beklentisi - Çoğu lüks cihaz , dayanacak şekilde üretilmiştir.

Hangisi daha iyi Thermador veya Sub Zero?

Sub - Zero , manyetik sebzelikler ve havayı buzdolabından uzak tutan bir tasarımla hala daha iyi inşa edilmiştir. Thermador çok havalı ve ben kutuları ve daha esnek depolamayı seviyorum. Ancak Sub - Zero hala bir seçim ancak yeni Thermador özellikle ağır promosyonu ile aradaki farkı kapatmış ve dikkate değer.

Ankastre buzdolapları neden bu kadar pahalı?

Ankastre Buzdolapları Çok Yüksek Maliyetli Çünkü Üst Düzey Bir Cihazdır. Kalıcı dolap yerleşik olarak Buzdolapları kendi üst uç cihazın çünkü çok maliyetli. Bu %100 doğru olsa da, aynı zamanda fiyatının yarısından daha az olan üst düzey bağımsız buzdolaplarıdır .

Fransız kapı mı yoksa yan yana buzdolabı mı daha iyi?

Tanım olarak bir Fransız kapısı , bir alt dondurucu ile yan yana bir üst kısımdır. Bu tarz, buzdolabı için yan yana olmaktan daha iyidir, çünkü yiyeceklerin, rafların ve daha keskin çekmecelerin çoğuyla göz hizasında olacaksınız. Buzdolabına erişim çok daha kolay olacak ve yan yana olanın aksine tam genişlikte olacak.

En güvenilir buzdolabı markası hangisidir?

Sonuçlara göre, Whirlpool, buzdolapları için en güvenilir marka ve genel olarak en çok tavsiye edilen beyaz eşya markası olarak kabul edildi.