Thompson'ın Su Mührü neyden yapılmıştır?

Sordu: Iustin Cornelles | Son Güncelleme: 24 Nisan 2020
Kategori: hobiler ve ilgi alanları ağaç işleri
4.5/5 (2.891 Görüntüleme. 33 Oy)
Thompson'ın WaterSeal Kereste Yağı
Güçlü koruma ile rengi ve ahşap damarı zenginleştirir. Tek katta besler ve güzelleştirir.

Bununla ilgili olarak, Thompson's Water Seal'deki aktif maddeler nelerdir?

" Thompson'ın Su Mührü , hurda bir ürün satan ustaca pazarlamanın özüdür. TWS'nin ana bileşenleri , denatüre alkol ve parafindir; bunların hiçbiri ahşap üzerinde bir fare patootisine değmez, çok daha fazlası.

Ayrıca, Thompson'ın Su Mührü nedir? Thompson's ® WaterSeal ® Su Geçirmezlik Plus Clear Wood Protector, özel temizleyiciler, ahşap, kumaş ve beton yüzeyler için su yalıtım ürünleri ve ahşap lekesi ve kapatıcıyı bir arada sunan eksiksiz bir Su Yalıtım Lekeleri serisini içeren genişletilmiş marka serisindeki yalnızca bir üründür.

Ayrıca bilmek, Thompson Water Seal yağ mı yoksa su bazlı mı?

Gözenekler tahtaya nüfuz ve su sızmasını engeller mühürleme suretiyle koruma sağlar tabanlı ürün - Thompson'ın ® su ceketinin ® Nüfuz Kereste Yağı bir yağdır. Su püskürtmek yoluyla ahşap korumak için film oluşturan özelliklere sahip bazlı ürünler - Thompson'ın ® su ceketinin ® Su Yalıtım Lekeleri sudur.

Thompsons Water Seal zehirli midir?

Şarkıcı. Modern cilalar, boyalar ve lekeler kürlendiğinde toksik değildir. Bununla birlikte, tavuklar yapıların boyasını basitçe yemezler. Yerdeki veya bir yüzeyden dökülen gevşek maddeleri yerler.

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Thompson's Water Seal'i nasıl imha edebilirim?

KONTEYNER BERTARAF : Üçlü durulama (veya eşdeğeri). Ardından geri dönüşüm veya yenileme teklif edin ya da sıhhi bir depolama sahasında veya eyalet ve yerel makamlar tarafından izin veriliyorsa yakma yoluyla elden çıkarın.

Thompsons mührünün sahibi kim?

Sherwin-Williams Şirketi

Thompson's Water Seal'i Brick'e nasıl uygularsınız?

UYGULAMA ALANLARI Tuğla , harç, taş ve beton üzerinde kullanıma uygundur. Yüzeyi sert kıllı bir fırça ile fırçalayın. Çatlakları doldurun ve gerekirse onarımları yapın. UYGULAMA Tenekeyi iyice çalkalayınız.

Thompson's Water Seal'in kaç katı var?

Thompson'ın WaterSeal Su Yalıtım Lekeleri. Uygulama: Hem Yarı Şeffaf hem de Katı için sadece bir kat tavsiye edilir. Daha fazla renk istenirse ikinci bir kat eklenebilir. İkinci uygulamadan önce ilk katın kurumasını bekleyin (yaklaşık 2 saat).

Güvertenizi mühürledikten sonra yağmur yağarsa ne olur?

Yağmur içinde keten tohumu yağı ya da mineral yağı ile herhangi bir ıslak mühürleyen kaplama zarar verir. Bir kaplama oluşturduğundan, "kuruması" (kuruması) birkaç saat sürer ve bu süre zarfında sızdırmazlık maddesi savunmasızdır. Yüzey dokunmak yeterli kurutulmuş ve yağmur nazik olsaydı, hiç sorun bulabilir.

Thompson Water Seal kaç fit kare kaplar?

Bu, kaç galonluk leke gerektiğini belirler (her galon 400 fit kareye kadar alanı kaplar ).

Thompson Water Seal ahşabı koyulaştırır mı?

Thompson's Water Seal , sekoya, sedir, maun ve diğer yüksek oranda reçineli ahşaplar dahil tüm ahşap türlerini temizler. Birçok temizleyiciler bu ormandan karartmak mümkün olmakla birlikte, Thompson'ın ® su ceketinin ® 3 1 Ahşap Temizleyici aslında onların doğal rengini ve güzelliğini geri yardımcı olur içinde.

Yağ bazlı güverte lekesi su bazlıdan daha mı iyi?

İyi bir ahşap zemin kaplaması leke nüfuz o kadar iyi performans ve sürer. Doğası gereği, yağ bazlı güverte lekelerini uygulamak su bazlı boyalara göre daha kolaydır. Yağ lekeleri normalde su bazlı lekelerden daha doğal görünür . Ahşabın güzelliğini, daha fazla ahşabın ortaya çıkmasına izin vererek arttırırlar.

Ahşap için en iyi su sızdırmazlık maddesi nedir?

Şubat 2020'de En İyi Dış Mekan Ahşap Sızdırmazlık Maddeleri
Ahşap mühürleyen
1 Thompsons WaterSeal Editörün Seçimi Fiyatı kontrol et
2 Thompsons WaterSeal Ahşap Koruyucu Fiyatı kontrol et
3 Yağmurluk Mühürleyen Fiyatı kontrol et
4 Agra Life Kereste-Mühür Fiyatı kontrol et

Thompson'ın Su Mührü iyi mi?

Thompson's ® WaterSeal ® satın almak için çok ucuz bir üründür ve kapsama alanı olağanüstüdür. Thompson's ® WaterSeal ® hiçbir UV koruması sağlamadığı için maalesef “ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz” sözü burada da geçerlidir. – 2 yıl sonra tüm güverte siyah küfle kaplandı.

Thompson's Water Seal'i ıslak ahşap üzerinde kullanabilir misiniz?

Thompson'ın ® su ceketinin ® Su Yalıtım Lekeleri sadece leke uygulamaya başlayın yaklaşık iki saat beklemek zorunda, ahşap nemli uygulanabilir. Diğer ürünlerimizden bazıları, güverte kaplaması uygulamadan önce ahşabın 48 saat kurumasını gerektirir.

Thompson's Water Seal'i hangi sıcaklıkta uygularsınız?

Uygulama sırasında hem yüzey hem de hava sıcaklıklarının 50°F'nin üzerinde olduğundan ve uygulamadan sonra 48 saat boyunca 40°F'nin üzerinde kaldığından emin olun. Uygulamadan sonraki 24 saat içinde yağmur bekleniyorsa ürünü uygulamayın. Sıçrama testini gerçekleştirin. Mühürlenecek yüzeyin çeşitli bölümlerine su serpin.

Thompsons Water Seal üzerine püskürtülebilir mi?

Cevap: Thompson Water Seal üreticisi, ürünlerini Chapin Premier püskürtücümüz gibi pirinç çubuklu plastik bir püskürtücü ile kullanmanızı tavsiye etti. İçindeki mühürlerden herhangi birini aşındırması konusunda herhangi bir endişe yoktur.

Tuğla mühürlemek için en iyi ürün nedir?

Şubat 2020'de En İyi Tuğla ve Duvar Mühürleyen
ÜRÜN ADI BOY DAYALI
SX5000 Silan-Siloksan Yapıştırıcı (Editörün Seçimi) 5 Galon çözücü
A-Tech Duvarcılık ve Tuğla Mühürleyen (Editörün Seçimi) 5 Galon Suçlu
CHIMNEYRX Baca Su İtici 1 Galon Suçlu
Eco Advance Su Yalıtıcı 16 oz (Sıvı Konsantre) Suçlu

Ahşabı nasıl hava koşullarına dayanıklı hale getirirsiniz?

Ahşabınızı gelecek yıllar için su geçirmez hale getirmenin üç kesin yolu vardır.
  1. Elle ovuşturulan güzel ve koruyucu bir yüzey oluşturmak için keten tohumu veya Tung yağı kullanın.
  2. Ahşabı poliüretan, vernik veya cila ile kaplayın.
  3. Leke önleyici bir kombinasyonla ahşabı aynı anda bitirin ve su geçirmez.

Home Depot Thompsons Water Seal satıyor mu?

Yalnızca bugün, 23 Mayıs, yerel Home Depot mağazanıza gidin ve bu Thompson's WaterSeal 1 Galon Şeffaf Su Yalıtım Ahşap Koruyucusunu sadece 9,97 $ (düzenli olarak 14 $+) karşılığında puanlayın. Bu deste, çitler, dış mekan mobilyaları ve dış ahşap ve su geçirmez kaplama da rezistler küf ve UV hasarı üzerinde kullanılabilir.