Simple Man hangi Shinedown albümünde yer alıyor?

Sorulan: Valera Façanhas | Son Güncelleme: 18 Nisan 2020
Kategori: müzik ve ses alternatif rock
4.3/5 (415 Görüntüleme. 14 Oy)
İçeriden Uçmak

Basitçe öyleyse, Shinedown neden basit adamı kapsıyordu?

Grubun ilk hit parçası Lynyrd Skynyrd klasiği “ Simple Man ”ın bir cover'ıydı , ancak buna aşina olan hayranlar onu yakın zamanda gruptan duymayı planlamamalı. Grup, şarkıyı yapma fikrinin nasıl ortaya çıktığını ve merhum Dimebag Darrell'e bir saygı duruşu olması için yapılan bağlantıdan bahsetti.

Ayrıca Simple Man'in yeniden çevrimini kim yaptı? Herkesin yeni favori country müzisyeni Chris Stapleton, geçtiğimiz hafta Lynyrd Skynyrd'in Simple Man with Kings of Leon'unu coverladı ve aman tanrım bu nasıl bir coverdı.

Ayrıca bilin, Shinedown basit adamı ne zaman kapladı?

2004,

Parıltı yemin eder mi?

Küfür , rock n' roll'da yeni bir şey değil ama Shinedown için öyle. Küfür etmek için küfür etmez; sadece şarkılara koymak için şarkılara koymak istemiyor. Bu yüzden Shinedown kayıtlarında duymadınız. Nedense bu sefer onu çıkarmak zorunda kaldı, o da yaptı.”

20 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Parlamada kim öldü?

şarkıcı Brent Smith

Parıltı nereden geliyor?

Jacksonville, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Shinedown şarkılarını kim yazıyor?

Shinedown şimdiden iki şarkının videosunu yayınladı: “Devil” (ilk single) ve “The Human Radio”. Aslen Jacksonville, Florida'dan Shinedown, 2001 yılında Brent Smith tarafından kuruldu. Grubun solisti ve ana söz yazarıdır ve şarkı sözlerinin çoğunu o yazar.

Parlatıcı isimlerini nasıl aldı?

Frontman Smith, Otis Redding'in “Love Man” şarkısını en sevdiği şarkı olarak gösterdi . Shinedown ismi zararsız bir yorumdan ilham aldı: Smith, dönemin basçısı Stewart'ın evindeki bir tabloya göz atarak, üzerine bir ışık parlasa daha iyi görünebileceğini söyledi.

Shinedown'a ne oldu?

Grup bu dönemde neredeyse dağıldı, ancak Smith Todd'u kovdu ve uyuşturucu kullanımını durdurdu, iç sorunların sona ermesine ve grubun ilerlemesine yardımcı oldu. Şey, Shinedown performans göstermeye ve kaydetmeye devam etti. Aslında, altıncı stüdyo albümlerini 2018'de yayınlamak istiyorlar.

Hangi sanatçılar basit adam şarkı söylüyor?

Lynyrd Skynyrd

Simpleman'ı hangi country şarkıcısı söylüyor?

Lynyrd Skynyrd