BottleRock'a ne getirmeliyim?

Sordu: Vasilev Burkheiser | Son Güncelleme: 13 Şubat 2020
Kategori: seyahat plaj seyahati
4.3/5 (571 Görüntüleme . 35 Oy)
Herkesin Bottlerock'a Getirmesi Gereken 5 Gündelik Ürün
 • Bel Paketi veya El Çantası. Birçok kişinin bel çantası olarak adlandırdığı şey şimdi bel çantası olarak biliniyor.
 • Peşin. 'U sadece önceden bilet satın ve Bottlerock deneyimi için gereken her şeye sahip bekleyebilirsiniz.
 • Plaj havlusu. Konukların tesise sandalye getirmelerine izin verilmez.

Benzer şekilde, BottleRock'a ne getirebilirsiniz?

Boş su şişeleri, boş hidrasyon paketleri, battaniyeler, bas-çek kameralar, GoPro'lar ve güneş kremi (aerosol olmayan) getirebilirsin . Lütfen aşağıda 2019 için yeni çanta politikasına dikkat edin. Dronlar BottleRock tesislerinde veya üzerinde kullanılamaz.

İkincisi, BottleRock'ta şemsiyelere izin var mı? Ve - yağmur ya da güneş - BottleRock'ta şemsiyelere izin VERİLMEZ . Şiddetli bir sağanak, bazı çamurlu tarla alanları için yapabilir. Bu nedenle, uygun ayakkabı getirmek önemlidir.

Ayrıca, BottleRock'ta yemek bedava mı?

Yiyecek ve şarap bir günlük geçişe dahil değildir.

BottleRock çocuk dostu mu?

Ve neyse ki bizim için BottleRock , olabildiğince aile dostu . Çocuklar 6 ve biletlenmiş yetişkin ve yeni bu yıl ücretsiz giriş almak altında, çocuklar festivalin personel ayrılmış aileleri yeniden böylece önemli bir aile iletişim bilgileri kaydedecektir Küçük Rocker bileklik, kendi olsun.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bottlerock'ta yemek ne kadar?

Genel Giriş tek günlük biletleri 159 $ 'dır. O gün tüm sahnelere ve tüm gruplara erişebilir, ünlü şefleri mutfak sahnesinde görebilir ve çeşitli satıcılardan yiyecek , şarap ve bira satın alabilirsiniz.

Bottlerock'ta sigara içebilir misin?

BottleRock Napa Valley bugün (Cuma) Muse'dan Chainsmokers'a ve E-40'a kadar yaklaşık 80 müzikal eylemle başlıyor. Bu tahmin edeceğiniz gibi, etkinliğe içine getirebilir ne kurallar vardır, çok büyük bir festival ve. Yine de BottleRock'ta esrar (ve alkol dışında) kesinlikle yasaktır.

Bottlerock'a sandalye getirebilir misin?

Konukların tesise sandalye getirmelerine izin verilmez. Bottlerock , sandalyelere izin vermek yerine, konukların oturmak için bir plaj havlusu veya battaniye getirmelerine izin verir.

Bottlerock saat kaçta başlıyor ve bitiyor?

22 Mayıs – 24 Mayıs 2020

Tek günlük Bottlerock biletleri ne kadar?

Paak & The Free Nationals ve 70'den fazla ek eylem, 22 - 24 Mayıs tarihleri ​​arasında Napa şehir merkezindeki Napa Valley Expo'da gerçekleştirilecek. Genel kabul geçtiği $ 159 başlar ve VIP geçtiği $ 359 mal oldu.

BottleRock'a bir günlük bilet alabilir misin?

Eğer senin BottleRock 2020 bilet seçtiğini kez kırmızı 'Bilet' butonuna tıklayın. Size 'yeniden alım BottleRock 2020 tek olsun - günlük bilet veya bir hafta sonu geçişte, kendi biletler meşru olacağını bekleyebiliriz.

BottleRock saat kaçta?

22 Mayıs – 24 Mayıs 2020

BottleRock'ta nerede kalmalıyım?

Bottlerock Yakınındaki En İyi Oteller
 • Napa Discovery Inn'i listelerinize kaydedin.
 • Napa River Inn'i ana lokasyon olarak kaydedin.
 • White House - Napa Valley Inn'i listelerinize kaydedin.
 • R INN NAPA'yı ana lokasyon olarak kaydedin.
 • Archer Hotel Napa'yı ana lokasyon olarak kaydedin.
 • The Westin Verasa Napa'yı listelerinize kaydedin.
 • Cloud 9 Village'ı listelerinize kaydedin.

VIP BottleRock biletleri ne kadar?

Anma Günü hafta sonu konseri için üç günlük genel giriş biletleri 359 dolar; standart seviye VIP paketleri 799$'dır; Skydeck erişiminin maliyeti 1.599$ ; ve özel görüntüleme alanları, sanatçı buluşmaları ve özel dinlenme salonu erişimini içeren Platinum deneyimi 4.250$'a mal oluyor .

BottleRock'ta otopark ne kadar?

Festivalin dört mil ötedeki park yeri ve cumartesi gecesi festivalin servisleri için üç saate kadar kuyrukta bekleyen kızgın katılımcılar ile BottleRock'ta park etmek geçen yılın en büyük sorunuydu . Bu yıl, arsa sadece yarım mil uzakta, ancak otoparkın maliyeti 35 dolar ön satış ve kapıda 40 dolar.

BottleRock'ta kaç aşama var?

Etkinlikte Jackson Browne, Train, The Black Crowes, Zac Brown Band, The Shins, Primus, The Avett Brothers, Joan Jett, Cake, Jane's Addiction, The Flaming Lips, Kings of Leon, The Black gibi 60 grubun yer aldığı 3 sahne yer aldı. Keys, Alabama Shakes, The Iron Heart, Ben Harper ve Charlie Musselwhite.

BottleRock 2019 nerede?

Napa Vadisi Fuarı

BottleRock nerede düzenleniyor?

Napa Valley Expo, Napa, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

BottleRock'a nasıl gidilir?

Sonoma'dan BottleRock'a ulaşmanın üç yolu:
 1. Otobüse bin! BottleRock servis otobüsleri 22 Mayıs Cuma günü hareket edecek; 23 Mayıs Cumartesi; 24 Mayıs Pazar, sizi Sonoma'dan festivale götürmek için uygun karşılama saatleri ile.
 2. Bir taksi kullanın veya paylaşım hizmeti kullanın.
 3. Lükse gidin ve özel ulaşım ayarlayın.

Bu yıl BottleRock'ta kimler oynuyor?

Red Hot Chili Peppers, Dave Matthews Band ve Stevie Nicks, 2020'de BottleRock'un kadrosunda yer alacak. Ayrıca Miley Cyrus, Khalid, Anderson da sahne alacak. Paak ve daha fazlası. BottleRock en önemli müzik festivallerinden biri haline geldi.

Bottlerock'u kim takar?

Dave Graham ve ortakları Justin Drago ve Jason Scoggins'in Bottlerock'un dizginlerini ele geçirmesinden bu yana yaklaşık altı yıl geçti, iflas eden ilk yıl olayını topluluğu kucaklayarak ve konukseverlik ve unutulmaz deneyimlere odaklanan bir şirket kültürüyle döndürdü.

Bottlerock 2020 kim oynuyor?

BottleRock 2020 Kadrosu
Napa Valley merkezli festival Bottlerock , 2020 dizisini açıkladı. Red Hot Chili Peppers, Dave Matthews Band ve Stevie Nicks başrolde. Kadronun geri kalanı Miley Cyrus, Khalid, Anderson'dan oluşuyor.