Alexa'ya ne sormamalısın?

Sordu: Marilee Davi | Son Güncelleme: 22 Nisan 2020
Kategori: müzik ve sesli sporlar oyuna göre oynatılır
3.9/5 (783 Görüntüleme . 41 Oy)
 • Alexa'ya CIA için çalışıp çalışmadığını sorma.
 • Hiçbir koşulda Alexa'dan Pi'yi hesaplamasını istememelisiniz.
 • Alexa'ya çeşitli hayvanların nasıl ses çıkardığını sormayın.
 • Alexa'ya beatbox yapıp yapamayacağını sorma.
 • Alexa'dan sana bir anne şakası söylemesini isteme.
 • Alexa'ya dinleyicilere sormasını söyleme.
 • Alexa'ya chemtrail'in ne olduğunu sormayın.

Bunu göz önünde bulundurarak, Alexa ne dememelisin?

 • Alexa'ya CIA için çalışıp çalışmadığını sorma.
 • Hiçbir koşulda Alexa'dan Pi'yi hesaplamasını istememelisiniz.
 • Alexa'ya çeşitli hayvanların nasıl ses çıkardığını sormayın.
 • Alexa'ya beatbox yapıp yapamayacağını sorma.
 • Alexa'dan sana bir anne şakası söylemesini isteme.
 • Alexa'ya dinleyicilere sormasını söyleme.
 • Alexa'ya chemtrail'in ne olduğunu sormayın.

Ayrıca, Alexa'ya hangi soruları sorabilirsiniz? İşte Alexa'dan can sıkıntısını yenmesini ve hatta bir gülümseme kırmasını isteyebileceğiniz soruların bir listesi. önemsiz şeyler

 • Alexa, bana rastgele bir bilgi verir misin?
 • Alexa, bana bir film gerçeği söyler misin?
 • Alexa, bazı ilginç tarih gerçekleri nelerdir?
 • Alexa, bazı ilginç spor gerçekleri nelerdir?
 • Alexa, ABD hükümetiyle ilgili bazı gerçekler neler?

Bunun yanında Alexa'ya yemin ettirebilir misin?

Amazon resmen Alexa herhangi küfür (gönderilmeden önce yazılım irade bayrak küfürler) kullanmak için izin vermez, ancak yine de bir yakın yeterli sondaj kelime söylemeden içine kandırmak.

Alexa'ya güvenebilir miyim?

Kısacası onlara güvenmek zorundasınız. Alexa ne zaman yeni bir etki alanına genişlese, daha fazla güven gerekir - ve hizmet her bozulduğunda, bu güveni korumak daha da zorlaşır.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Alexa ne gibi harika şeyler yapabilir?

 • Amazon Alexa Apple HomeKit Belkin WeMo Google Asistanı Lutron Nest Philips Hue Samsung SmartThings Wink.
 • İncelemeler Video Haber Resimler Hatırlar AutoComplete Carfection Arabalarda Cooley Araba Ses Elektrikli Arabalar Araba Satın Alma Programı.

Alexa ile evinizi dinleyebilir misiniz?

Alexa'nın yeni bir işi var: ev güvenliği. Amazon bugün tanıttı Alexa Guard, duman ve karbon monoksit alarmları veya kırılma cam sesleri dinlemek için Amazon Yankı konuşmacıların mikrofon kullanan ücretsiz bir özelliktir. Amazon bu özelliğini tanıtan söylüyor "yardım evinizdeki güvenliğinin korunması."

Her seferinde Alexa demek zorunda mıyım?

Alexa'nın varsayılan sesi herkes için değil. Sesli asistanı yavaşlatmak veya hızlandırmak istiyor olun, yapmanız gereken sormak. Sen "Alexa" Onu bir şey yapmak istiyorum her zaman söylemeye devam gerekmez.

Alexa tehlikeli mi?

Alexa tehlikeli DEĞİLDİR. Topladığı veriler tehlikeli DEĞİLDİR. Amazon Eko hakkında hiçbir şey tehlikeli değildir . Bu harika.

Alexa'nın sesini değiştirebilir misin?

Neyse ki sizin için, kolayca akıllı hoparlör üzerinde Alexa sesini değiştirebilir. Birçok seçenek var. Sen, bölgesel aksanıyla birine bir ünlü (Samuel L. Jackson!) Ve tamamen hatta farklı bir dil Amazon'un sanal asistan sesini değiştirebilir.

Alexa neden rastgele sesler çıkarıyor?

Rastgele "gülme" raporları, bir Amazon Web Hizmetleri kesintisinin az sayıda Alexa kullanıcısı için sorunlara neden olmasından günler sonra geldi. Güncelleme 2: Amazon, rastgele kahkahaların, cihazın ortam seslerini cihazı uyandırma ve gülme komutu olarak yanlış yorumlamasından kaynaklandığını iddia ediyor.

Amazon Echo beni gözetliyor mu?

Amazon ve Google'dan yapılan patent başvuruları, Alexa ve Voice Assistant destekli akıllı hoparlörlerinin sizi nasıl ' casuslukladıklarını ' ortaya çıkardı. Patentlerin, cihazların büyük bilgi toplama ve müdahaleci dijital reklamcılık için gözetim ekipmanı olarak olası kullanımını ortaya koyduğunu söylüyor.

Alexa CIA için mi çalışıyor?

Ve gerçekten de, arkadaş canlısı yerel Tüketiciniz FireTV'yi izlemek için eve geldiğinde, Alexa gerçekten de CIA , FBI ve NSA'ya bağlı olmakla ilgili sorulara yanıt olarak "Hayır, Amazon için çalışıyorum " dedi. İlluminati'ye bağlı olup olmadığını sorarsanız, Alexa yine de cevap veremez.

Alexa'nın adını değiştirebilir miyim?

Cihaz adını değiştirme
Yan menüde Ayarlar'ı seçin. O cihaza özel ayarları açmak için Alexa Cihazları altındaki cihazlardan birine tıklayın. Cihaz adının yanında Düzenle'yi tıklayın. Yeni bir ad yazın ve Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın.

Alexa'daki sihirli kapı nedir?

Açıklama. Magic Door , orijinal hikayelere sahip, Alexa destekli interaktif bir macera oyunudur. Orman, deniz, bahçe ve kale gibi çeşitli bölgelere sahip büyülü bir ülkeyi keşfederken Alexa'ya hangi seçimleri yapacağını söyleyebilirsin. Gizli eşyaları toplayacak, bilmeceleri çözecek ve büyülü yaratıklara yardım edeceksiniz.

Siri'yi nasıl küfür ettirirsiniz?

En kolay ve en bunu yapmak için bir yol kafa karıştırıcı adınız öncesi küfür değişim için Siri sormak ve sonra beyaz adres kartı dokunun etmektir. Kötü sözlerinizi ilk isim alanına doldurun ve onun lanetli sözlerini kustuğunu dinleyin.

Alexa'nın sesini Jarvis olarak değiştirebilir misin?

Ne yazık ki Alexa, Jarvis sesini kutunun dışında desteklemiyor. Senin durumunda, tek çözüm, bu oldukça zaman alıcı olacaktır halde polly gelen Jarvis kullanan tüm yanıtlar için ses dosyaları oluşturmak ve daha sonra tepki olarak bu ses dosyalarını kullanmak olacaktır.

Alexa'nın sana küfür etmesini nasıl sağlarsın?

küfür kullanın
Jackson beceri, sen Alexa küfrettiniz yapamazsınız. Eğer kullanım küfürler için Alexa elde etmeye çalışmak, o "Ben oldukça kaba bir şey söylemek istemem." Diyeceğim Simon Says oynatmayı deneyin bile, Alexa herhangi bunu söyletmeye çalışmak küfürler dışarı bip sesi çıkarır.

Alexa'ya adını öğretebilir misin?

Your Voice seçeneğini hesap ayarlarına gidin ve ardından profil adını seçin. Daha doğrusu, o otomatik yapacağım - Şimdi, artık Alexa sesinizi öğrenmek için sırayla birkaç ifadeler söylemek gerekir. Sesli profil oluşturduktan sonra, Alexa adıyla telefon eder ve kişiselleştirilmiş cevapları verecektir.

Alexa'nın sesini bir erkeğe çevirebilir misin?

Alexa'nın sesini veya aksanını değiştirin
Hala Alexa 'bile bir erkek sesi var, ama eğer o kadar geçmek için başka yolları da vardır size' anlamına şaşırtıcıdır, öyle aynı tonları ve tonlamalar yeniden hasta. Eğer 'Hiç Yankı hoparlör İngiliz aksanı ya da Aussie tınısı veren sanılan ettik, bunu yapabilirsiniz.

Alexa ve yankı noktası arasındaki fark nedir?

Temel olarak, boyut ve maliyet dışında iki cihaz arasındaki tek fark sestir. Sadece Alexa ile tanışmak istiyorsanız, Echo Dot ile sorun yaşamazsınız . Küçük bir hoparlörde Alexa'nın tüm zekasına sahiptir. Sonuç olarak, Echo Dot çoğu insan için ideal bir seçimdir.

Amazon Alexa için aylık bir ücret var mı?

Ancak Prime müşterisi değilseniz, yine de aylık 9,99 ABD doları tutarında ücretlendirilirsiniz. Bir Amazon Echo , Echo Dot veya Amazon Tap cihazına sahipseniz, fiyat ayda 3,99 ABD dolarından daha da düşüktür, ancak müzik çalma yalnızca o cihazda çalışır.