California Pizza Kitchen hangi eyaletlerde?

Sordu: Diagne Sienes | Son Güncelleme: 1 Şubat 2020
Kategori: etkinlikler ve turistik yerler alışveriş merkezleri ve alışveriş merkezleri
4.3/5 (416 Görüntüleme. 14 Oy)
Amerika Birleşik Devletleri içinde 459 California Pizza Mutfağı Mekanları
 • Alabama California Pizza Mutfağı yerleri (5)
 • Arizona California Pizza Mutfağı yerleri (14)
 • California California Pizza Kitchen yerleri (151)
 • Colorado California Pizza Mutfağı yerleri (14)
 • Connecticut California Pizza Mutfağı yerleri (5)

Burada, California Pizza Kitchen başka eyaletlerde mi?

Zincirin 32 ABD eyaletinde ve havaalanları, üniversiteler ve stadyumlar için tasarlanmış geleneksel olmayan 15 California Pizza Kitchen franchise konsepti dahil olmak üzere 10 diğer ülkede 250'den fazla lokasyonu var.

Yukarıda, orijinal California Pizza Kitchen nerede? Beverly Tepeleri

Burada, kaç tane California Pizza Kitchen lokasyonu var?

Dünyada 270'den fazla lokasyon var. 30 eyalet ve 11 ülkeye yayılan California Pizza Kitchen restoranları büyük şehirlerde, banliyölerde, ayrıca havaalanlarında, spor stadyumlarında ve hatta üniversite kampüslerinde kiosklarda bulunabilir.

California Pizza Kitchen kapanıyor mu?

Midtown, New York'taki tek California Pizza Kitchen , 24 Mayıs Cuma günü kapılarını kapatıyor . Alışveriş merkezinin favorisi CPK , Midtown Manhattan'da pizza servisini resmen durduracak.

24 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kaliforniya mutfak stili nedir?

California tarzı mutfak , Meksika mutfağından şık, modern çevre dostuna kadar birçok tarzın birleşimidir. Bir California mutfağını ayıran birkaç şey, yerleşik bir kayıt dışılık ve doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Açık alan ve oturma alanlı adalar California tarzı mutfakların özellikleridir.

California Pizza Kitchen'ın sahibi kimdir?

Golden Gate Başkenti

California Pizza'da ne var?

Bu tek porsiyon pizza , New York tarzı pizza veya geleneksel İtalyan kabuklarını taklit eden ince bir kabukla gelir. En yaygın malzemelerden bazıları enginar kalpleri, avokado ve keçi peyniridir ve birçok California tarzı pizza vejetaryen veya vegan seçenekleriyle gelir.

Kanada'da California Pizza Kitchen var mı?

O taraftarların ve çalışanlar tarafından bilinen veya CPK, - - California Pizza Kitchen Kanada'ya genişlemektedir ve ilk konumu Edmonton olacaktır. Edmonton konumu önümüzdeki aylarda açılacak ve önümüzdeki sekiz yıl içinde eyalette planlanan beş konumdan ilk olacak, bir haber bülteni söyledi.

Nestle, California Pizza Mutfağının Sahibi mi?

Nestle bugün Kraft Foods'un ABD ve Kanada'daki dondurulmuş pizza işini satın almayı kabul ettiğini duyurdu. Satın alma, dondurulmuş pizza ve marketlerde satılan ilgili ürünler için California Pizza Kitchen marka lisansını içeriyor.

CPK'nın açılımı nedir?

CPK , kreatin fosfokinaz adı verilen bir kan testinin kısaltmasıdır. CPK , esas olarak kaslarda bulunan bir enzimdir. Buna kalpteki kaslar da dahildir. Herhangi bir kas yaralanması veya hasarı, CPK'nın kan seviyesinde bir artışa neden olabilir.

Pepsi, California Pizza Mutfağının Sahibi mi?

Restoran zincirinin bir sözcüsü dün yaptığı açıklamada, Pepsico Inc.'in California Pizza Kitchen rahat yemek restoranları zincirini Manhattan merkezli bir yatırım fonuna açıklanmayan bir fiyata satmayı kabul ettiğini söyledi. Çok fazla tantanayla Pepsico , açıklanmayan bir fiyat karşılığında 1992'de zincirde kontrol hissesini satın aldı.

California Pizza Kitchen'da bir pizza ne kadar?

California Pizza Mutfağı Menü Fiyatları
Gıda Fiyat
Orijinal Barbekü Tavuk Pizza $6.49
Mantarlı Biberli Sosisli Pizza $5.99
Hawaii Pizza $5.99
Geleneksel Peynirli Pizza $5.99

San Francisco tarzı pizza nedir?

San Francisco tarzı pizza bir hareket, bir topluluk, bir yemek ve bir mirastır. Güçlü bir kültüre sahip yeni bir yiyeceğe uygulanan Kaliforniya mutfağı ve tarladan sofraya. Her restoranın ortak noktası, hayatın her kesiminden bireyselliği teşvik eden açık fikirliliktir.

California Pizza Kitchen'da iyi olan nedir?

Bir dahaki sefere CPK'ya gittiğinizde, sadece denemelisiniz.
 • Brüksel ve Bacon Gözleme ve Füme Jambon ve İsviçre Gözleme.
 • Ocakta Kavrulmuş Halibut.
 • Kavrulmuş Enginar ve Ispanaklı İnce Kabuklu Pizza.
 • Mahi Mahi Tacos.
 • Anahtar kireç pasta.
 • Dondurma ile tereyağlı kek.
 • S'mores.

California Pizza Kitchen bir franchise mı?

Tüm ABD Lokasyonları Şirkete Aittir, Franchise Değildir
Kendiniz için bir California Pizza Mutfağı satın almak istiyorsanız, onu yurt dışından satın almanız ve halihazırda tam hizmet veren restoran zincirlerine sahip bir şirket işletmeniz gerekir.

Doğu Sahili Pizzası nedir?

Doğu Sahili Pizzası nedir? East Coast pizzası geleneksel olarak New York ve New Haven tarzı pizza olarak düşünülür ve ikisi de birbirine çok benzer. Her ikisi de kömürleşmiş, büyük dilimler ve yüksek kaliteli mozzarella peyniri olan nispeten ince gevrek kabuktan oluşur.

California Pizza Kitchen ne zaman açıldı?

1985

CPK pizzaları kaç inçtir?

California Pizza Kitchen dilim satmaz; daha iyi bir yemek deneyimi. Pizzalar küçük (yaklaşık 10 inç ) veya büyük veya küçük (yaklaşık 8 inç ) turtalar halinde sipariş edilebilir.

CPK'da rezervasyon yapabilir misiniz?

Hayır. CPK rezervasyon kabul etmez .

California Pizza Kitchen'da kendi pizzanızı yapabilir misiniz?

Herhangi menü listesindeki pizza çekin ve Bake Pizza olarak hazırlanmış olabilir. Tüm Take and Bake Pizzalar aksi istenmedikçe elle atılan hamur üzerinde hazırlanır. Ek bir ücret karşılığında Karnabahar Kabuğunda mevcuttur. Crispy Thin Crust'ta mevcut değildir.

Neden bu kadar çok Pizza Hut kapanıyor?

Pizza Hut , ABD genelinde 500 kadar yemek yeme mekanını kapatabilir . Food Business News'e göre, yaklaşık 500 ABD'de yemek yenen Pizza Hut restoranı, rekabet halindeki teslimat ve teslimat siparişleri nedeniyle kapanacak . Kapanışlarla ilgili rapor , işletme müdürü Yum! David Gibbs ile yapılan bir kazanç görüşmesinin ardından geldi!