En iyi satış sonrası yakıt pompası nedir?

Soruldu: Sendy Sanguña | Son Güncelleme: 3 Ocak 2020
Kategori: otomotiv yol yardımı
4.6/5 (185 Görüntüleme . 19 Oy)
En İyi 10 Satış Sonrası Yakıt Pompası Marka İncelemesi
 • Regülatörlü Holley elektrikli pompa .
 • Airdog Kaldırma Raptor Yakıt Pompası .
 • Custoneparts Satış Sonrası Elektrikli Giriş Yakıt Pompası .
 • MUCO 255LPH Intank Elektrikli Yakıt Pompası .
 • Aeromotive Tank İçi Gizli Yakıt Pompası .
 • Custoneparts Gaz Motorları için Yeni Elektrikli Emme Emme Yakıt Pompası .

Ayrıca bilmek, en iyi yakıt pompası nedir?

Kendin için gör!

 1. Bosch 67896 Elektrikli Yakıt Pompası – En İyi Elektrikli Yakıt Pompası.
 2. Carter P4070 Sıralı Elektrikli Yakıt Pompası – En İyi Sıralı Yakıt Pompası.
 3. Delphi FG0053 Yakıt Pompası – En İyi Satış Sonrası Yakıt Pompaları.
 4. Autobest F4027 Elektrikli Yakıt Pompası – Carb İçin En İyi Elektrikli Yakıt Pompası.
 5. Sierra 18-7350 Yakıt Pompası – ls Takas İçin En İyi Yakıt Pompası.

İkincisi, Bosch yakıt pompaları iyi mi? Bosch: Genellikle kaliteli ve güvenilir, ancak ayrı ayrı yakıt süzgeç satın almak zorunda.

Aynı şekilde, insanlar soruyor, satış sonrası yakıt pompaları ne kadar dayanır?

Yakıt pompaları bazı durumlarda aşırı 200.000 mil son bilinmektedir. 100.000 mil sonra, pompanın arıza civardaki yakıt sisteminde önemli rol değiştiriyorsanız, aynı anda değiştirmek için avantajlı olabilir olasıdır yeterlidir.

Elektrikli yakıt pompamı mekanik hale nasıl dönüştürebilirim?

Yakıt Pompasını Elektriğe Nasıl Çevirirsiniz?

 1. Negatif kabloyu aracınızın aküsünden ayırın ve ardından benzin deposundan gaz kapağını çıkarın.
 2. Deponuzdan gelen yakıt hattını motorunuzun sürücü tarafına monte edilmiş mekanik yakıt pompasına bağlayan hortum kelepçelerini gevşetin.
 3. Elektrikli pompanızı yeni yerine kurun.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Delphi yakıt pompaları nerede yapılır?

Delphi pompası Çin'de üretilmiyor . Carquest'in bazı parçaları, kutularına konan GM, Ford ve Chrysler parçalarıdır. çoğunlukla, gm kamyonları dışında hiçbir şeyde yüksek bir başarısızlık oranına sahip değilsiniz.

Airtex Yakıt Pompaları nerede yapılır?

Olağanüstü Kalite.
Sattığımız her pompayı test ediyoruz. İster bir üretim tesisinde isterse Ohio'daki genel merkezimizde olsun, kutuya koymadan önce test ederiz. Airtex -ASC'nin OE tedarikçisi olan tek satış sonrası yakıt ve su pompası üreticisi olmasının bir nedeni var.

Yakıt pompaları evrensel midir?

Evrensel bir elektrikli yakıt pompası genellikle çerçeveye monte edilebilir ve anahtarı çevirir çevirmez yakıt sistemini basınçlandırmak için ateşleme devrenize bağlanabilir. Eksiksiz bir yakıt sistemi onarımı için elektrikli evrensel elektrikli yakıt pompaları , yakıt basınç düzenleyicileri ve diğer yakıt sistemi parçalarını taşıyoruz.

Yakıt pompalarının kötü gitmesine ne sebep olur?

Yakıt pompası başarısızlığın en önemli sebepleri kirlenme, aşırı ısınmaya ve zaman içinde dışarı giyen yakıt pompasının içinde dişliler vardır. Düşük bir benzin deposuyla çalıştırıldığında, benzin deposundaki yakıt çok daha hızlı ısınır ve yakıt pompasının aşırı ısınmasına veya daha da kötüsü kuru çalışmasına neden olur. Benzin deponuzu mümkün olduğunca düşük bırakmaktan kaçının.

Bir yakıt pompasının söndüğünün belirtileri nelerdir?

Genellikle, kötü veya arızalı bir yakıt pompası, sürücüyü olası bir sorun konusunda uyaran aşağıdaki 8 semptomdan bir veya daha fazlasını üretecektir.
 • Yakıt Tankından Gelen Vızıltı Sesi.
 • Başlamada Zorluk.
 • Motor Püskürtme.
 • Yüksek Sıcaklıklarda Durma.
 • Stres Altında Güç Kaybı.
 • Araba Sarsılıyor.
 • Düşük Gaz Kilometresi.
 • Araba Çalışmıyor.

Yeni bir yakıt pompası performansı artırır mı?

Yeni bir yakıt pompası performansı artırır mı? Hayır. Daha büyük enjektörler ve değiştirilmiş yakıt haritası , geniş bant O2 sensörü ile birlikte ilk değişikliklerdir. Modern otomobillere yönelik çoğu yakıt pompasında, yakıt dağıtımının %70'i veya daha fazlası gerekli değildir ve depoya geri dönüştürülür.

Yakıt pompaları ne sıklıkla arızalanır?

Yakıt pompalarının bazı durumlarda 200.000 milden fazla dayandığı bilinmektedir. 100.000 milden sonra, pompanın arızalanması, yakındaki yakıt sisteminin büyük bir parçasını değiştiriyorsanız, aynı anda değiştirmeniz avantajlı olabilir.

Kötü bir yakıt pompasıyla ne kadar süre araba kullanabilirsiniz?

Yakıt pompalarının 200.000 milden fazla dayandığı bile biliniyor. Uzmanlar, 100.000 milden sonra, motorda önemli bir rol oynayan yakındaki bir parçayı değiştirirseniz, yakıt pompanızın arızalanma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor .

Elektrikli yakıt pompaları sürekli çalışıyor mu?

Tanka motor arkasından hiçbir yakıt dönüş hattı mevcuttur. Yakıt pompası , motor çalıştığında sürekli çalışır ve motor çalıştığı ve kontak anahtarı açık olduğu sürece çalışmaya devam eder. Çoğu eski araçta yakıt pompası sabit bir hızda çalışır .

Yakıt pompası ne zaman değiştirilmelidir?

Yakıt pompasını önceden değiştirmek genellikle gereksizdir, ancak araçta benzin deposunun çıkarılmasını içeren başka bir servis yapılıyorsa ve mevcut yakıt pompası 100.000 milden fazla çalışıyorsa, değiştirilmesi para tasarrufu sağlayabilir. ve uzun vadede zaman.

Mekanik yakıt pompamın bozuk olup olmadığını nasıl anlarım?

Diğer belirtiler arasında yakıt basıncının olmaması, gaz pompasının boşalmaması veya kuru karbüratör havalı korna sayılabilir. Bunu sıcak bir günde araba kullanırken de yaşayabilirsiniz. Eğer taze gaz ile depoyu doldurduktan sonra, tekrar tekrar hızlanma sırasında ve daha sonra ölür motor gecikme veya gerizekalı, yakıt köpüren nedeni olabilir.

Mekanik mi yoksa elektrikli yakıt pompası mı daha iyi?

Bunun nedeni, yakıt enjeksiyon sistemlerinin mekanik pompaların üretebileceğinden daha yüksek bir yakıt basıncında daha verimli çalışmasıydı. Genellikle elektrik yakıt pompaları pompa soğutmak için tanktaki yakıt kullanımı ve yakıt düzenli temiz hava sağlamak için yakıt tankında bulunan olduğunu göreceksiniz.

Elektrikli yakıt pompasının yakıt basınç regülatörüne ihtiyacı var mı?

Kol tipi mekanik yakıt pompalarının çoğu bir regülatör gerektirmez ve bazı elektrikli yakıt pompalarında regülatör bile yerleşik olarak bulunur ve bu da harici bir ünite satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu pompalar tipik olarak düşük basınçlı ünitelerdir ve yalnızca karbüratörlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.