Raising Arizona ne zaman yapıldı?

Sordu: Kinza Speicher | Son Güncelleme: 24 Ocak 2020
Kategori: filmler suç ve gizem filmleri
4.8/5 (186 Görüntüleme . 29 Oy)
100 Gülme listesi ve Bravo'nun "En Komik 100 Film" listesinde 45. sırada. Raising Arizona, 13 Mart 1987'de Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürüldü.

Ayrıca soru şu ki, Raising Arizona'yı kim yaptı?

Arizona'yı büyütmek. Raising Arizona, Joel Coen tarafından yönetilen, Ethan Coen tarafından üretilen ve Joel ve Ethan tarafından yazılan 1987 Amerikan suç komedi filmidir. Nicolas Cage, eski bir mahkum olan HI "Hi" McDunnough rolünde ve Holly Hunter , eski bir polis memuru ve Hi'nin karısı Edwina "Ed" McDunnough rolünde.

Daha sonra soru şu: Raising Arizona komik mi? Müthiş orijinal, eksantrik bir vidalı komedi olan Raising Arizona , Coens'in en disiplinli filmi olmayabilir, ancak en eğlencelilerinden biri.

İnsanlar ayrıca, Raising Arizona'da HI'nın ne anlama geldiğini soruyorlar.

, Yodeling başlayın burada o zaman test durdu neden tüm nedenleri yüzünden: Twentieth Century Fox Film Şirketi. Karakter isimleri "Benim adım HI

Raising Arizona nerede gerçekleşiyor?

Arizona'yı Yükseltmek | 1987 Joel ve Ethan Coen, evet, Arizona'da, Phoenix ve banliyösü Scottsdale'de yapılmış , küçük mükerrer HI McDunnough'un (Nicolas Cage) bir dizi soygun için hapse girip çıktığı bu zekice yaratıcı fiziksel komedi ile gerçekten dikkat çekti. uzun süredir acı çeken bir bakkalda.

12 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Arizona gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

Granite Mountain Hotshots'ın gerçek hikayesine dayanan bir film olan 'Only the Brave' Josh Brolin, Miles Teller ve Jeff Bridges'i canlandırıyor. Ekim'de sinemalarda görün. Gerçek bir Arizona hikayesine dayanan en son filmin Ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Raising Arizona Hulu'da mı?

Raising Arizona Online Yayınını İzle | Hulu (Ücretsiz Deneme)

Netflix'te Raising Arizona var mı?

Rent Raising Arizona (1987) DVD ve Blu-ray - DVD Netflix'te .

Arizona Raising'in konusu nedir?

Bir Looney Tune'un bu tarafında korkunç gerçekler, döngüsel davranış kalıpları ve şiddete dönüşen bir dizi derin düşünceli rüyada anlatılan Raising Arizona , ideal Amerikan ailesini elde etme arzusunu sorgulayan bir film.

Raising Arizona'daki motorcu kim?

Leonard Smalls acımasız bir ödül avcısı ve 1987 yapımı Raising Arizona filmindeki ana düşmandır. O da Slag ve Kern'i canlandıran Randall "Tex" Cobb tarafından tasvir edilir.

Raising Arizona'da bebekleri kim oynadı?

TJ Kuhn, 1987 yapımı Raising Arizona filminde Nicolas Cage tarafından kaçırılan bebek Nathan Jr'ı canlandırdığında henüz bir yaşındaydı.