911'i aradığınızda arama nereye gidiyor?

Sordu: Shanti Marinis | Son Güncelleme: 28 Mart 2020
Kategori: otomotiv yol yardımı
4.4/5 (1.128 Görüntüleme . 44 Oy)
911'e yapılan aramalar , alındıkları sıraya göre alınır. Eğer asmak ve geri çağırırsanız çağrınız, bekleme uzun hale kuyrukta son gider. 911 çağrınızı yanıtlayan Telekomünikatör, kanıtlanmış ve verimli bir görüşme süreci kullanarak ihtiyaç duyulan hizmet türünü belirler.

Ayrıca, bir cep telefonundan 911'i aradığınızda nereye gittiğini de bilin.

İşte bunu açıklamak nasıl: Eğer cep dan 911 aradığınızda, hareket memuru bulunduğunuz yeri görmez. Bunun yerine, sevk merkezlerinin kablosuz operatörünüzden konum bilgilerinizi istemesi gerekir. Konum bilgileri aslında nerede uzak size Mil koyabilirsiniz bir baz istasyonu, geliyor.

Benzer şekilde, 911'i arayıp kapattığınızda ne olur? Eğer on line, yanlışlıkla kalmak 9-1-1 çevirip bize söylersen. Eğer kapatırsan iyi misin ve 'sabit bir telefondan denilen ettik eğer, geri çağırmak ya gerekecek eğer biz bilmiyoruz ve biz, seni kontrol etmek gönderme polis konumunuzu belirleyebilir. Hatta kal. Hiç kapatmayın .

Benzer şekilde, aradığınızda 911 konumunuzu biliyor mu diye sorabilirsiniz.

Kısa cevap: Bazen onlar değil. Onlara söylemek zorundayız. Özellikle 'eğer cep telefonuyla arayarak yeniden. Sen, telefona cevap Acil durum ayrıntılarını alır ve sonra bir düğmeye basar ve sihirli ekranda görünür konuma bir memuru gönderen bir 9-1-1 calltaker bu vizyonu olabilir.

911 cep telefonumu takip edebilir mi?

Tarihsel olarak, 911 memurları, cep telefonlarında arayanların yerlerini sabit hatlardan arayanlar kadar doğru bir şekilde izleyemedi .

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

911'in bir aramayı izlemesi ne kadar sürer?

Gerçekte, bir 911 operatörünün aramanızı takip etmek için "3 dakika" hatta kalmasına gerek yoktur .

911'i aradığınız için faturalandırılıyor musunuz?

Evinizden, işyerinizden yapılan aramalar , 911'i aradığınızda 2,00 ABD Dolarına kadar faturalandırılır . Bulunduğunuz yerin tam ücretini yerel telefon şirketinize danışabilirsiniz. 911'i aradığımda ne demeliyim? Derhal konumunuzu, adınızı ve acil durumun niteliğini belirtin.

911 cep telefonunda nasıl çalışır?

Cep telefonundan 911 araması yaptığınızda, havadan sinyal gönderiyorsunuz. Telefonunuzun sinyalini alan kule yakın olabilir veya olmayabilir. Göndericinin sizi bulması için bu yeterli bilgi değil.

Birinin yerini nasıl bilebilirim?

Android için Cihazımı Bul
  1. Google Play Store'a gidin ve 'Cihazımı Bul'u arayın.
  2. İlk arama sonucuna dokunun ve yükleyin.
  3. Yükledikten sonra, hizmeti kullanmak istediğiniz Google hesabını kullanarak Cihazımı Bul'da oturum açın.
  4. Uygulamaya konum erişimi verin.

911 neden adınızı soruyor?

Arayan kişinin her zaman arayanın adını ve telefon numarasını sorması gerekir. Bu, sizi geri aramamız gerektiğinde veya yanıt verenlerin gerçekten ne olduğunu gören biriyle konuşması gerektiğinde olur. Sen adını VERMEK YOK. Kendinizi tanımlamamayı seçerseniz de, aramanız aynı şekilde ele alınacaktır.

911 seni geri arar mı?

Yanlışlıkla 911'i ise hiçbir acil çıkışları geçirirken ya da ev kadranları 911 yılında bir çocuk asmak yoksa - 911 yetkililerin acil çıkışları, ve muhtemelen bulunduğunuz yere müdahale göndermek düşünüyorum yapabiliriz. Bağlantı kesilirse, 911 merkezinin arayanı geri arama yolu yoktur.

911'e mesaj atabilir misin?

Text-to-911 , cep telefonunuzdan veya cihazınızdan 911 acil arama görevlilerine ulaşmak için bir metin mesajı gönderme yeteneğidir. Ancak çağrı merkezlerinin 911'e metin göndermeyi kabul ettiği alanlarda bile, mevcut ses tabanlı 911 hizmeti hala en güvenilir ve tercih edilen iletişim yöntemidir.

911'i arar ama aramazsanız ne olur?

Cevap veren " onlar " gerçek itfaiye, ambulans veya polis teşkilatı değildir. Çağrı kesilirse, polis nedenini öğrenmek için bu konuma sevk edilir. Eğer yanlışlıkla 911'i, derhal asmak kalmaması önemli olmasının nedeni budur.

Konuşamıyorsan 911'e mesaj atabilir misin?

Eğer konuşamıyor nerede size 'yeniden sağır veya acil bir durumda 911 bir tutun almak problemlidir. Eğer 'servisini sağlayacak bir alanda yer yeniden Eğer 911 kısa mesaj gönderirken konumunuzu sağlamak emin olun. Çağrı merkezleri konum onlar bir telefon çağrısı ile can aynı şekilde üçgen yeteneğine sahip olmayacaktır.

911'i ararsanız ve hiçbir şey söylemezseniz ne olur?

Göndericiye bir şey söylemek zorunda değilsin .
Bazı korkunç acil durumlarda, 911'i arayan kişi konuşamayabilir. Örneğin, bir davetsiz misafir evlerinde ise, ya da 'boğulma veya kalp krizi yeniden. Sevk görevlileri, arayan kişinin bir düğmeye basarak yanıtlayabileceği evet-hayır soruları sormak üzere eğitilmiştir.

911 telefonu kapatabilir mi?

Evet. Göndericinin sizi kapatması yasal. Aslında, 911'i arayabilir, derler ve size asmak "Size olmak berbat", ve sonuç olarak, insanlar ölür ve onlara ne olacak en kötü şey: Sendika yapmazsa (ateş onları koru).

911 sizi beklemeye alabilir mi?

Evet. Politika meselesi olarak, beklemeye 911 çağrısı koymak gerekiyordu ki hiç. Politika gereği, bir 911 hattının iki defadan fazla çalmasına asla izin vermemeliyiz .

Bir cep telefonunu takip edebilir miyim?

Daha sonra fiziksel olarak cihaza erişmek zorunda kalmadan Spyic aracılığıyla bir telefon numarası izleyebilirsiniz. Android cihazlar için, hedef cihaza küçük bir uygulama yüklemek için kısa bir fiziksel erişime ihtiyacınız var. Spyic yüklendikten sonra, bundan sonra uzaktan telefonun yerini izleyebilir.

Hala 911'i cep telefonu sinyali olmadan arayabilir misin?

Evet. ABD federal hükümeti bir hücre hizmeti alan tüm 911 çağrı 911 çağrı merkezine yönlendirilmesi gerektiğini belirten bir yasa vardır. Hatta çağrı yine de yapılacak herhangi bir hücresel şirkete atanmamış bir telefon kullanıyorsanız.

Siri 911'i arar mı?

Aşağıdaki sesli komutlar 911 aramak için Siri ile kullanılabilir: “Hey Siri, 911'i ara” “Hey Siri, ambulans” “Hey Siri, çağrı acil servisler” diyoruz

666 telefon numarası nedir?

666 (sayı)
← 665 666 667 →
Kardinal altı yüz altmış altı
sıra 666 (altı yüz altmış altıncı)
çarpanlara ayırma 2 × 3 2 × 37
Yunan rakamı ΧΞϚ´

Polis yanıt vermeyi reddedebilir mi?

Evet reddedebilirler . Polis Kuvvetleri, Anayasa'ya veya yanıt vermelerini gerektiren herhangi bir yasaya bağlı değildir. Polis Gücü, özel sektöre ait bir güvenlik yüklenicisidir.