Put in Bay'e giden feribota nereden biniyorsunuz?

Sordu: Delio Iannini | Son Güncelleme: 28 Nisan 2020
Kategori: spor ragbi ligi
4.4/5 (193 Görüntüleme. 31 Oy)
Koy-in-Bay . Put-in-Bay Feribotu , Catawba Adası'nın ucundan (Devlet Rte 53N'nin sonu) Ohio'daki Put-in-Bay'e (Güney Bas Adası) 18 dakikalık bir yolculuk yapar. Put-in-Bay köyüne 3,2 km uzaklıktaki feribot iskelesinin yakınında golf arabası & bisiklet kiralama, taksi, otobüs servisi mevcuttur.

Bu bağlamda Put in Bay feribot ücreti ne kadar?

PUT-IN-BAY TEK YÖN ÜCRETLERİ

Yetişkin $7.50
Çocuk (6-11 yaş) $1,50
Çocuk (6 yaşından küçük) Özgür
Bisiklet 2.00$
Araba 17,00 $

Aynı şekilde Put in Bay'e feribota binmeniz gerekiyor mu? Feribot Servisi Yetişkin biletleri , Port Clinton'dan Put-in-Bay'e gidiş-dönüş 33$' dır . 6-12 yaş arası çocuklar 6 dolar ödüyor. Jet Express, Put-in-Bay şehir merkezinin tam kalbinde iner ve özel gece servisi sunar. Anakara konumlarında güvenli ve güvenli park yeri mevcuttur.

Ayrıca biliyorum, Bay'i nasıl koyabilirim?

Adaya yüksek hızlı yolcu vapuru ile hizmet veren bir feribot var. Buna Jet Ekspres denir ve yolcular için Port Clinton ve Sandusky rıhtımlarından adaya ve Put-in-Bay şehir merkezinin tam kalbindeki karalar/rıhtımlara hizmet eder.

Put in Bay'e giden feribot saat kaçta kalkıyor?

Uzatılmış Program

Put-in-Bay'i (Ada) terk edin Catawba'yı (Anakara) terk edin
öğleden önce 8:30 Günlük 09:00
sabah 10:30 Günlük sabah 11:00
öğleden sonra 2:00 Günlük 14:30
15:00 Günlük öğleden sonra 3:30

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Put in Bay'e ulaşmanın maliyeti nedir?

Put-in-Bay Ücretleri ~ Her Yönde
Yetişkin $7.50
Çocuk (6 yaşından küçük) Özgür
Bisiklet 2.00$
Araba - Araç Yönergeleri $18.00
Motosiklet – Araç Yönergeleri 16,00 $

Arabamı Put in Bay'de kullanabilir miyim?

Önemle Put-in-Bay için araç getirmek DEĞİL öneririz. Arabanızı adaya götürmenin zorluğunun yanı sıra - feribota binmek için ödeme yapmak ve adaya binmek veya çıkmak için üç saate kadar sırada beklemek de dahil olmak üzere - adada park yeri çok sınırlıdır.

Jet Express'in fiyatı ne kadar?

Jet Express Feribot Detayları
Eğlenceli bir günlük gezi için adalar arasında kolayca yolculuğuna 50 $ bir ada Hopper bilet satın alın. Bu çekici gemi saatte 42 mil hızla seyahat ederek Put-in-Bay'e giden en hızlı yoldur. Beş yaşın altındaki çocuklar ücretsiz seyahat eder.

Miller Feribotu'nun Put in Bay'e varması ne kadar sürer?

Feribot yolculuğu ne kadar sürüyor ? Catawba ve Put-in-Bay arasında on sekiz dakika. Catawba ve Middle Bass arasında kırk dakika.

Bay'e koymak için bir soğutucu alabilir misin?

1- Hem Jet Express'e hem de Miller Vapuruna soğutucu getirebilirsiniz . Ancak, Jet içki DEĞİL, ancak varsa / ana güvertede aşağı olup olmadığını Miller üzerinde CAN, istiyorum. 2- Strafor soğutucular dayanıksızdır.

Put In Bay'de golf arabası kiralamak ne kadara mal olur?

Put-in-Bay'de saatlik golf arabası kiralama hizmeti verilmektedir. Saatlik ücretler golf arabasının büyüklüğüne göre değişmektedir. 4 kişilik bir golf arabası için saat başına 12 $ ödemeyi bekleyin. 6 kişilik saatlik ücretler 18,00 $ 'dan başlar ve 8 kişilik golf arabaları saat başına 22 $'dır.

Put in Bay'e ne giyersiniz?

Giyim - hatta akşam Put-Bay burada olduğu çoğunlukla gayrı, tatil rahat at Elbise,. Havuz kenarında veya verandada oturmayı planlıyorsanız, sizi güneşten korumak için şapka ve güneş kremi şarttır.

Put in Bay'de dolaşabilir misin?

Güney Bas Adası
Adada dolaşmak kolaydır. Bazı insanlar her yere yürüyerek gider, bazıları ise bisiklete biner. En yaygın ulaşım şekli bir golf arabasıdır ve birçok yerlinin tatil sezonunda Put in Bay'de dolaşmak için bir arabası vardır.

Körfez kaçta açılıyor?

KONUMUMUZ
Pazartesi 08:00 - 20:00
Perşembe 08:00 - 20:00
Cuma 08:00 - 20:00
Cumartesi 08:00 - 20:00
Pazar 08:00 - 20:00

Put in Bay çocuk dostu mu?

GERÇEKTEN çocuk dostu birkaç konaklama seçeneğinden biri olarak, ailelerin küçük çocuklarını buraya Putinbay Apartmanı'na getirmelerine gururla izin veriyor ve hatta teşvik ediyoruz. Put-in-Bay , aileler için çok uygundur ve çocuklarınız adaya yaptıkları geziyi her zaman hatırlayacaktır.

Put in Bay'e tünel var mı?

Put-in-Bay , Ohio anakarasından yaklaşık 3 deniz mili uzaklıktaki South Bass Adası'nda yer almaktadır. Buraya gelmek, dedikleri gibi, eğlencenin yarısı. Yerliler anakaradan tünelin gizli girişi hakkında şaka yapmayı severler, ancak böyle bir şey yoktur. Ayrıca anakara ile adalar arasında köprü yoktur.

Put in Bay için gerçekten bir tünel var mı?

Açıkçası, Put-in-Bay için hiçbir tünel, ne de herhangi bir denizaltı veya zip-line hizmeti yoktur.

Put in Bay'de plaj var mı?

Put-in-Bay Plajının Keyfini Çıkarın
Sıcak bir yaz öğleden sonra hiçbir şey bir kumsalın yerini tutamaz. Put-in-Bay , granit bir adadır ve kayalık kıyı şeridi boyunca birkaç küçük plaja sahiptir , ancak yalnızca ikisi halka açıktır. Ana plajlardan biri, South Bass Island Eyalet Parkı'ndaki Catawba Ave'nin hemen sonunda yer almaktadır.

Kanada, Put in Bay'den ne kadar uzakta?

Ontario ile Put-in-Bay arasındaki mesafe 600 mildir.

Cedar Point'ten Put in Bay'e feribot var mı?

Jet Express Ferry , Port Clinton ve Sandusky Ohio'dan Put-in-Bay ve Kellys Adaları'na ve dünyaca ünlü Cedar Point eğlence parkına seferler sunmaktadır. Şehir merkezine doğrudan servis - Put-in-Bay şehir merkezinde inen tek feribot , diğer feribot 3 mil uzakta iner ve şehre bir otobüs veya taksi gerektirir.