Çekleri nereden sipariş ediyorsunuz?

Sordu: Marcial Boas | Son Güncelleme: 7 Ocak 2020
Kategori: kişisel finans tüketici bankacılığı
4.2/5 (323 Görüntüleme . 26 Oy)
Artık bu önemli bilgileri ortadan kaldırdığımıza göre, çevrimiçi çek siparişi vermek için en iyi yerler burada.
 1. Genel Olarak En İyisi: Postadaki Kontroller .
 2. En İyi Fiyat: Walmart Çekleri .
 3. En Geniş Seçim: Bradford Exchange.
 4. Genel Bir Yazıcıdan En İyi: Vistaprint.
 5. Kalite İtibarı İçin En İyisi: Costco Checks .

Benzer şekilde, herhangi bir yerden çek sipariş edebilir misiniz?

Dilediğiniz yerden kişisel çek siparişi verebilirsiniz . Premium hesap sahibi değilseniz , bazı bankalar kutu başına 20$ veya daha fazla ücret alır. Sen direkt tüketiciye yazıcı veya ulusal zincirinden alış tarafından% 50'sinden fazlasını kurtarabilir.

İkincisi, ücretsiz çekleri nereden alabilirim? Çoğu çevrimiçi banka (gerçek fiziksel lokasyonları olmayan bankalar), çek hesaplarıyla ücretsiz çekler sunacaktır. Daha az genel giderleri ve giderleri olduğu için bunu yapabilirler. Gerçekten ücretsiz çek istiyorsanız, bir çevrimiçi bankada hesap açmanız yeterlidir.

İkincisi, çek sipariş etmenin en ucuz yolu nedir?

Çevrimiçi Mükerrer Çek Siparişi Verebileceğiniz En Ucuz Beş Yer:

 • Maliyet: Çek başına 0.038 dolar.
 • Sam's Club: Çek başına 0,039 ABD doları.
 • Bradford Borsası: Çek başına 0,042 USD.
 • Walmart: Çek başına 0,056 dolar.
 • Süper Değer Çekleri: Çek başına 0,059 ABD doları.

Çevrimiçi çek sipariş etmek güvenli midir?

Evet, birkaç önlem aldığınız sürece çevrimiçi çek sipariş etmek güvenlidir . Gerçek şu ki, bankanız bile onların çeklerini emrediyor ! Bu nedenle, güvenilir bir siteden çevrimiçi olarak çek siparişi vermek, aslında çekleri perakende yerine toptan satın almak gibidir.

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Çeklerin maliyeti nedir?

Çeklerde en iyi fırsatlar bankalarda değil
Şirket Kutudaki kontrol sayısı Maliyet, 2 kutu
Vaat Kontrolleri 100 19,90 dolar
Chase Bank (Deluxe tarafından sağlanır) 300 75,50 $
Sınırsız Kontrol 100 $35.98
Postadaki Çekler 100 $35.98

Çek sipariş etmek için en iyi yer neresidir?

Artık bu önemli bilgileri ortadan kaldırdığımıza göre, çevrimiçi çek siparişi vermek için en iyi yerler burada.
 • Genel Olarak En İyisi: Postadaki Kontroller.
 • En İyi Fiyat: Walmart Çekleri.
 • En Geniş Seçim: Bradford Exchange.
 • Genel Bir Yazıcıdan En İyi: Vistaprint.
 • Kalite İtibarı İçin En İyisi: Costco Kontrolleri.

Kendi çeklerimi normal kağıda yazdırabilir miyim?

Evet, kendi yazıcınızdan çek yazdırmak tamamen yasaldır. Ancak özel kağıda basılmalıdır .

Evde kendi çeklerinizi yazdırabilir misiniz?

Bir Yazıcı (veya Baskı Şirketi)
Hemen hemen her yazıcıyla kendi çeklerinizi yazdırabilirsiniz : mürekkep püskürtmeli, lazer püskürtmeli, hatta ofset yazıcılar. Bazı onay yazıcılar filigran ve hatta termokromatik gibi, mürekkep-ama, herhangi bir temel ev? Ofis yazıcıyı kullanabilirsiniz çok çeklerinizin güvenliğini artırmak özelliklere sahiptir.

Bankanız aracılığıyla çek sipariş etmeli misiniz?

Genellikle, 'senin çek defteri olan diğer kontroller için bir sipariş formu bulacaksınız. Ancak Gonzalez'in dediği gibi, bankanız aracılığıyla çek sipariş etmek genellikle en pahalı seçenektir. Maliyet, bankaya ve siparişin karmaşıklığına bağlı olarak çek başına yaklaşık 30 sente kadar çıkabilir.

Walmart'tan çek siparişi vermek güvenli midir?

Walmart Checks , aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce kişisel çek , tasarımcı çeki ve iş çeki sunar. Walmart'ın güvenli ödeme sistemiyle çevrimiçi çek sipariş ettiğinizde kendinizi güvende ve güvende hissedin. Çoğu sipariş yaklaşık üç iş günü içinde gönderilir.

Kişisel çeklerin süresi doluyor mu?

Kişisel çekler çek üzerinde yazılı tarihten sonra tipik altı ay süreyle geçerlidir. 1? Ancak bankalar tarihi fark etmeyebilir veya müşteriler için eski tarihli çekleri işleme koymayı seçebilirler. Federal gelir vergisi iadeleri gibi ABD Hazine çekleri , düzenlendikten sonra bir yıl için iyidir.

Costco'dan çek sipariş etmek güvenli midir?

Ama evet, güvenli . Evet, yıllarca yaptı. Evet, çeklerimi Costco /Harland'dan sipariş ediyorum. Tek şikayetim, bir lazer yazıcı çek yazımı için yapılan 21 onaylı çek için çok sınırlı stok stilleri ve renkleri var.

Banka çekleri neden bu kadar pahalı?

C: bankalar bunları size sunmak için Esasen, pahalı olduğu için bankalardan çek satın almak pahalı. Bankalar yoktan çekleri üretmez - onlar onlar para kaybedemem yapmak, böylece müşteriler için fiyat işaretlemek zorunda olduğu anlamına gelir, onları baskılı ve sevk etmiş ödeme zorundayız.

Wells Fargo'da çekler ne kadar?

Çekler
Hizmet Açıklama Ücret
Kasiyer Çekleri Kasiyer çeki, Banka tarafından düzenlenen ve düzenlenen bir çektir, yani çekin arkasındayız. Herhangi bir Wells Fargo banka şubesinden çevrimiçi olarak veya şahsen bir kasiyer çeki sipariş edin. her biri 10$
Yazdırmayı Kontrol Et Miktar, stil ve tasarıma göre değişir

Wells Fargo'da çekler ücretsiz mi?

Daha eski çekler için çek numarasına ve kaydedildiği tarihe göre arama yapın. Çekin önünü ve arkasını görüntüleyebilir, yazdırabilir veya kaydedebilirsiniz. Wells Fargo Online çek resimleri ücretsiz olarak sağlanır ve çevrimiçi olarak görüntüleyebileceğiniz çek sayısında bir sınırlama yoktur.

Bir defterde kaç çek var?

Kişisel çeklerin Her kutu çek hesabı için kişiselleştirilmiş 125 kontrol edilmesi yer alıyor. Tek çekler , herhangi bir çek defteri kapağına kolayca sığan 25'lik defterlere bağlanır. Her kişisel çek defteri, toplam 20 depozito bileti için arkaya bağlı 4 depozito bileti içerir.

İlk çekini nasıl sipariş edebilirim?

İlk kez çek siparişi vermek basit ve kolay bir işlemdir. Bankanızdan, mobil bankacılık uygulaması, web sitesi, telefonla veya şahsen çek siparişi verebilirsiniz. Alternatif olarak, çevrimiçi olarak üçüncü taraf şirketlerden kişiselleştirilmiş çekler sipariş edebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik Kontrolleri buna değer mi?

Yüksek Güvenlik kontrolleri neden buna değer ? Ne yazık ki, suçlular bu gerçeği biliyor ve çekleri dolandırıcılık için bir hedef haline getiriyor. Çek dolandırıcılığı vakaları kredi kartlarından çok daha düşük olmakla birlikte, ortalama hasar çok daha yüksektir . Dolandırıcılık bildiren küçük işletmeler ortalama 150.000 ABD Doları zarara uğradı.

Bankanız size bir çek yazdırabilir mi?

Sayaç çekleri genellikle bir vezne veya kişisel bankacı gelen, bir banka şubesinden almak kontroller bulunmaktadır. Onlar basılmış ve bunlar yeni bir hesap açmak hemen sonra kullanılabilir olacak şekilde durun, anında kullanılabilir. Bankalar, hesap bilgilerinizi kontuar çeklerine yazdırır , böylece normal çekler gibi çalışırlar.

Hangi çek numarasıyla başlamalısınız?

Dilediğiniz sayı ile çek numarasını başlayabilirsiniz. Çek siparişi verirken genellikle sipariş formunda size hangi numara ile başlamaları gerektiğini soran bir satır bulunur. Çeklerinizi bankanızdan alırsanız , muhtemelen onları 1000'de veya satın aldığınız son çeklerden sonraki numara ile başlatacaklar .

Bank of America çekleri ücretsiz mi?

Bank of America Çek Hesabınız için Çek Siparişi - Ücretsiz Kargo ile 6,99 $'dan Fiyatlandırılmış Değer!