Carter nerede yapılır?

Sordu: Nini Kloss | Son Güncelleme: 13 Nisan 2020
Kategori: stil ve moda çocuk giyimi
4.2/5 (130 Görüntüleme. 33 Oy)
Şirketin Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia'daki Atlanta kentindeki genel merkezinden gelmek için uzun bir yol vardı. Ama sonra, Carter 20 yıldan fazla bir süredir Çin'de iş yapıyor. Casey, "Ürünlerimizin büyük bir kısmı, özellikle Çin'de üretilen bebek kıyafetleri buradan tedarik ediliyor" dedi.

Ayrıca, Carter etik bir şirket midir?

Evet, Carter's etik uygulamaları destekliyor.

İkincisi, Carters'ın kurucusu kimdir? William Henry Carter William Carter

Basitçe, OshKosh ve Carter aynı şirket mi?

OshKosh B'gosh, 1895 yılında Oshkosh , Wisconsin'de kurulmuş bir Amerikan çocuk giyim şirketidir . Carter'ın bir yan kuruluşudur. Başlangıçta küçük bir kasabada yetişkinlere yönelik iş kıyafetleri üreticisi olan şirket, çocuk kıyafetleri, özellikle de önlüklü tulumları ile tanınır hale geldi.

Carter iyi bir marka mı?

26 cevap. Evet, kaliteleri uygun fiyata harika . Evet onların giyim en iyi kalitedir. Artıları, çocuklar için gündelik kıyafetler veya şık kıyafetler satın alabilmenizdir, başka bir profesyonel, genellikle iyi bir fiyata kıyafetler alabilmeniz için satışlarının olmasıdır.

34 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Carter'ın kıyafetlerini kim üretiyor?

1960'ların başında, William Carter Company, Massachusetts ve Güney'de yedi fabrikada üretim yaptı. Carter ailesi işi 1990'da sattı. 2000'lerin başında, Carter's Target Corporation ile yalnızca Target mağazalarında satılmak üzere "Just One You" yan giyim hattını oluşturmak için bir anlaşmaya vardı.

Carters çocuk işçi kullanıyor mu?

Özbek Pamuk - Özbekistan'da pamuk hasat zorla çocuk işçiliğinin sistemik, Hükümetin onay kullanım nedeniyle, ürünlerimizde Özbekistan herhangi pamuğun kullanılmasını yasaklar. Carter's , ürün tedarik zincirimizde kölelik ve insan kaçakçılığının kullanılmasını kesinlikle yasaklar.

Carter'ın fiyatı uyuyor mu?

Bir ürün satın aldım ve şimdi fiyatı daha düşük. Fiyat ayarlaması alabilir miyim? Evet, çevrimiçi olarak satın alınan ürünler için satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde yeni çevrimiçi fiyata tek seferlik bir fiyat ayarlaması yapacağız. Çevrimiçi satın alma işleminiz için bir fiyat ayarlaması talep etmek için lütfen 877-333-0117 (ücretsiz) veya 762-232-1399 numaralı telefonu arayın.

OshKosh B Gosh iflas mı ediyor?

1 $/ay için abone olun. OSHKOSH (AP) OshKosh BGosh Inc., azalan kârları dengelemek için Tennessee'deki iki fabrikayı ve ülke genelindeki 88 perakende mağazasını önümüzdeki yılın başlarında 1.100 işi ortadan kaldıracak hamlelerle kapatıyor. Şirket hissesi, duyurudan bir gün sonra Perşembe günü yüzde 8'den fazla arttı.

Neden OshKosh B Tanrım denir?

Oshkosh , Wisconsin'de firmanın kurulduğu şehirdir. Kasaba, adı, dilinde pençe anlamına gelen Mamaceqtaw (Menomine) halkının bir şefinden sonra seçildi . B'gosh , Tanrı tarafından söylenmenin kısaltılmış bir yolu, Tanrı'nın bir bowlingidir.

OshKosh'un neyi meşhurdur?

Oshkosh muhtemelen en çok 1895 yılında kurulan tulum, yetişkin iş kıyafetleri ve çocuk giyim üreticisi OshKosh B'Gosh ile tanınır . Oshkosh aynı zamanda dünyanın en büyük hava gösterisi olan EAA AirVenture Oshkosh'a da ev sahipliği yapar.

OshKosh iyi bir marka mı?

Harika bir markadır . OshKosh ürünleri satıyor. Harika bir marka ve hizmetleri harika. Çok iyi bir şirket ve hizmetleri de harika.

Carter bir franchise mı?

İsrail'in H&O moda zinciri, Amerika Birleşik Devletleri'nin hatta dünyanın en büyük bebek giyim markası Carter's ile franchise anlaşması imzaladı. Zincir, Carter'ın ürünlerini 34 şubesinde satacak ve üç veya dört Carter's mağazası açacak.

OshKosh'u Carters'a iade edebilir miyim?

Kaliteli bir kusuru ile herhangi Carter veya OshKosh B'Gosh ürün (paketleme fişi veya basılı makbuz getir) tam bir geri ödeme ya da değişim için bir mağazaya iade edilebilir.

Carter'ın anlamı nedir?

Carter İrlanda, İskoç ve İngiliz kökenlidir ve malları araba veya vagonla taşıyan kişiye verilen mesleki bir isimdir ve sonuçta İrlanda ve Kelt türevi ve McCarter adının İrlandaca indirgenmiş bir biçimi veya Mc anlamına gelen İskoç-Gaelic Mac Artair'dir. ve Carter olarak görünüşü ve telaffuzu

OshKosh Truck'ın sahibi kim?

Oshkosh Şirketi
Tip Halk
hizmet alanı Dünya çapında
Kilit kişiler Craig P. Omtvedt (Yönetim Kurulu Başkanı) Wilson R. Jones (Başkan ve CEO) David M. Sagehorn (Başkan Yardımcısı ve CFO) James C. Freeders (Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kontrolör)
Ürün:% s Özel kamyonlar Erişim ekipmanları Askeri araçlar
Hasılat 7,71 milyar ABD Doları (30 EYLÜL 2018 FY)

Carter'ın işi mi bitiyor?

ATLANTA --( BUSINESS WIRE)--Mart. 14 Ocak 2019-- Carter's , Inc. (“ Carter's ”) (NYSE: CRI) bugün, tamamına sahip olduğu yan kuruluşu The William Carter Company'nin (“ Şirket ”) önceden duyurulan toplam 500 milyon dolarlık anapara satışını kapattığını duyurdu. 2027'ye kadar olan %5.625'lik kıdemli senetler.

Carters ne zaman başladı?

1865

Skiphop'un sahibi kim?

Carter'ın

Carters kaç yaşına kadar gidiyor?

Carter's & OshKosh
ABD Boyutu Yaş aralığı uzunluk (inç)
5 12-18 ay 4 3/4"
5.5 12-18 ay 5"
6 12-24 ay 5 1/8"
6.5 12-24 ay 5 1/4"

Carters'ın bir uygulaması var mı?

Carter App Store üzerinde. Bu uygulama yalnızca iPhone ve iPad için App Store'da mevcuttur.