Amana buzdolabının model numarası nerede?

Soruldu: Shuangjun Velencoso | Son Güncelleme: 5 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.4/5 (244 Görüntüleme. 40 Oy)
Buzdolabınızın model numarasını buzdolabının iç duvarının sağ üst tarafında bulacaksınız.

Bununla ilgili olarak, bir buzdolabının model numarasını nerede buluyorsunuz?

Model ve seri numarası , ünitenin dış kısmının sol alt tarafında ve ön tarafa yakın bir yerde bulunan etikette yazılıdır. Soğutucu bölmesinin içinde, üst rafın üzerindeki yan duvarda ikinci bir etiket de bulunmaktadır.

Ayrıca Biliyorum, Amana buzdolabımın boyutu nedir? Amana Buzdolabı Boyutları

modeli Boy uzunluğu Derinlik
A1RXNGFYY 67 3/8" 30 1/8"
A4TXNWFWW 62 1/8" 27 3/4"
A6TXNWFXW 65 1/4" 30 7/8"
A8TCNWFAW 67 3/8" 31 1/8"

Ayrıca bilmek için, buzdolabımın yılını nasıl öğrenebilirim?

Buzdolabınızın yaşını nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. Buzdolabının kapısını açın ve seri numarasını arayın.
 2. Buzdolabınızın markasının web sitesine gidin.
 3. Ayrıca ünitenizin yapıldığı yılı ve ayı aramak için genel bir cihaz web sitesine (aşağıdaki Kaynak'a bakın) çevrimiçi gidebilirsiniz.

Amana yıkayıcım hangi yıl?

Amana rondelalarda , kapağın altında veya kontrol panelinin arkasındaki rondelanın arka tarafında model numarası etiketinin yanında seri numarası bulunur. Kontrol paneli, çamaşır makinenizin kontrol ayarlarının bulunduğu alandır. Seri numarasını not edin. Bu numara, yıkayıcının ne zaman üretildiğini gösteren bir tarih koduna sahiptir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Model numarasına göre cihazım kaç yaşında?

Cihazla yaşını belirlemek için, üretim tarihi bulmak için seri numaranızı (değil model numarası) kullanın. Seri numaralarımız iki harfle başlar ve ardından altı rakam gelir . Seri numarasının başındaki 2 harf, yapıldığı ayı ve yılı belirtir. Nerede benim modeli ve seri numarası yer alır?

Buzdolabı parçaları nelerdir?

Buzdolabı Ortak Parçaları Sözlüğü
 • Kompresör. Buzdolabı kompresörü, kompresör motor kitinin bir parçası olarak satılmaktadır.
 • Kompresör Çalıştırma Kondansatörü.
 • Kompresör Başlatma Rölesi.
 • Kompresör motor takımı.
 • Yoğunlaştırıcı.
 • Kondenser fanı.
 • Konsensor Fan Motoru.
 • Bi-metali çözün.

Buzdolapları ne kadar dayanır?

ABD cihaz endüstrisinin 23 yıllık portre göre, standart buzdolabı 14 yıllık ortalama yaşam süresi 10 ila 18 yaşındaki genellikle son yerde. Kompakt buzdolabı ömrü daha da kısadır, ortalama yaşam beklentisi 8 yıl olmak üzere 4 ila 12 yıl arasında değişmektedir.

Model numarasına göre bir buzdolabının fit küpünü nasıl buluyorsunuz?

Bir mezura alın ve buzdolabının iç genişliği, derinliği ve yüksekliği ölçün. Sayıları birbiriyle çarpın (G x D x Y) ve fit küpü elde etmek için toplamı 1728'e bölün. Örneğin, 30" genişliğinde 30" derinliğinde ve 48" yüksekliğinde bir buzdolabınız varsa, 30 X 30 X 48 ile çarparsınız.

Samsung buzdolabının seri numarası nerede?

Sen cihazın kendisi üzerinde buzdolabı seri numarası ve model numarasını bulabilirsiniz. Samsung buzdolapları için tüm ürün kodları sol taraftaki buzdolabı içinde bulunabilir bir etiket üzerine basılır.

Kenmore buzdolabımı nasıl tanımlarım?

Kenmore modellerinde her zaman 110 veya 665 gibi 3 basamaklı bir önek, ardından bir nokta ve daha fazla sayı bulunur. Ardından, alüminyum bir etiket veya gümüş veya beyaz yapışkan bir etiket arayın.

LG buzdolabının seri numarası nerede?

LG buzdolabının seri numarası , kapı açıldığında buzdolabının sağ iç duvarındaki bir etikette bulunmalıdır. Model numarası , seri numarası , bir barkod ve enerji sınıfı bilgilerini içerecektir.

Frigidaire buzdolabım kaç yaşında?

Frigidaire cihazınızın yaşı nasıl bulunur. Frigidaire , White/Westinghouse, Tappan, Frigidaire , Kelvinator yapar. Seri/model etiketinizi bulmanız ve bunun üzerine sayıları ve harfleri kaydetmeniz, ardından seri numaranıza bakmanız ve yaşı bu şekilde hesaplamanız gerekecektir. LA84501552 = yıl, bu 1988 veya 1998 olabilir.

Seri numarasının üretim tarihi nerede?

İlk 2 hane üretim yılı ve sonraki 3 hane Jülyen tarihidir (yılın günü). 2020 baz istasyonu için tarih kodu, ürün kalemi etiketindeki seri numarasının altında listelenmiştir.

Kenmore buzdolabım hangi yıl?

Üretim tarihi, bu buzdolabının seri numarasına yerleştirilmiştir. Seri numarasının (3) üçüncü hanesi, bu buzdolabının 2003 yılında üretildiğini gösterir. Sonraki iki hane (02), buzdolabının 2003 yılının 2. haftasında tamamlandığını gösterir. Bu buzdolabı 5 yıldan biraz daha eskidir.

Whirlpool model numaraları ne anlama geliyor?

Buzdolabı model numaralarında ikinci harf olarak "R" bulunur, bu harf " buzdolabı " anlamına gelir. Duvar fırını model numaralarında "fırın" anlamına gelen bir "O" bulunur. İçinde "gaz" veya "elektrik" anlamına gelen "G" veya "E" bulunan mutfak aralığı ve ocak model numaraları .

Kenmore buzdolabım ne kadar büyük?

Kenmore buzdolaplarında , 3 basamaklı ön ekten (106) sonra model numarasının 3. veya 4. basamağı normalde buzdolabının boyutunu gösterir. 2000'den sonra genellikle boyutu belirten 3. hanedir. Örneğin; "5" rakamı 15 cu'yu gösterebilir. ft.

Maytag buzdolabım hangi yıl?

Yıl ve ay kodunu bulun. Her Maytag seri numarası iki harf içerir. Bunlar, üretim yılını ve ayını temsil eder. Bunlar seri numarasının dokuzuncu ve 10. karakter olmalıdır.

Whirlpool buzdolabımın kaç yaşında olduğunu nasıl anlarım?

Whirlpool Cihaz Yaşı – Seri Numarası Dekoderi
 1. CR3949348.
 2. 1. Hane: Cihazın üretildiği yer. C = Clyde, OH.
 3. 2. Rakam: Üretim Yılı. R = 2004.
 4. 3. ve 4. Hane: Cihazın üretildiği hafta. 39 = yılın 39. haftası.
 5. 5-9. Hane: O hafta üretim siparişi.

Bulaşık makinem hangi yılda yapıldı?

İlk olarak, Seri Numarasını Bulun
Bulaşık makinenizin üretildiği yılı öğrenmek için önce seri numarasını bulmanız gerekir. Bulaşık makinenizin kapağının içinde veya yan panelinde, yıllarca kullanımdan sonra hala okunabilir olmasını umduğunuz sayı ve harflerden oluşan diziler bulacaksınız.

Kenmore buzdolabım kaç fit küp?

Buzdolabınız 20 fit küptür . Model numarasındaki noktadan sonraki üçüncü sayı buzdolabının fit küpünü gösterir. 0, 10 veya 20 fit küp olabileceğini gösterir.