Tatlı küçük yalancılarda kilise nerede?

Soruldu: Georgica Bowles | Son Güncelleme: 24 Nisan 2020
Kategori: filmler komedi filmleri
4.7/5 (114 Görüntüleme . 43 Oy)
Stalk It: Ryerson United Church , diğer adıyla Pretty Little Liars'ın pilot bölümündeki kilise , Vancouver'da 2195 West 45th Avenue'de bulunuyor.

Sonuç olarak, tatlı küçük yalancılar hangi kasabada çekildi?

Burbank

Aynı şekilde, küçük tatlı yalancılarda Rosewood nerededir? Rosewood , Pensilvanya, Pretty Little Liars'ın kitap ve dizisindeki kurgusal bir kasabadır. Rosemont, PA adlı gerçek kasabadan esinlenilmiştir. Gülağacı Pennsylvania'da bulunan, yaklaşık 20 mil Philadelphia dışında, uzak olmayan Rosewood, iki şehir Brookhaven ve Ravenswood yerden.

Burada, kilisede Spencer'ı kim kurtardı?

Alison DiLaurentis

A'nın hangi bölümü yayınlandı?

Oyun bitti

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Tatlı küçük yalancılar hangi yaş için uygundur?

2011 yazında, Pretty Little Liars , 18-34 yaş arası kadınlarda ve 12-34 arası izleyicilerde temel kablonun en iyi senaryolu dizisiydi.

7. sezonda A KİMDİR?

Bu makale, öncelikle evren içi bir tarzda bir eseri veya kurgu unsurunu açıklar.
alex drake
Tatlı Küçük Yalancılar karakteri
Marlene King tarafından Alex Drake'in aslında Spencer'dan 2 dakika daha genç olduğu ortaya çıktı.
İlk görünüm "Tick-Tock, Bitches" (Sezon 7, bölüm 1)

Tatlı Küçük Yalancılar gerçek bir hikaye mi?

Pek çok harika TV şovu gibi, Pretty Little Liars aslında bir kitaptı. Gerilim, gevşek bir şekilde Sara Shepard tarafından yazılan aynı adlı 16 kitaplık bir diziye dayanıyordu. Şov ilk kez çekişmeye başladığında, Shepard bir dizi röportaj için oturdu ve kitaplarının gerçek hayattan bir olaydan ilham aldığını açıkladı.

Alison'ı kim öldürdü?

Garrett Reynolds, Alison'ın otopsi raporunun beşinci sayfasını çalması nedeniyle Alison'ın cinayetinden de şüphelenildi.

Bay Fitz A mı?

Tekrar ediyoruz: Ezra "A" değildir - ne de A Takımının bir üyesi olmuştur. Bunun yerine, Aria (bir telesiyejde mahsur kalırken) çok sevdiği sevgilisinin dizinin başından beri dörtlümüzü gözetlediğini keşfetti.

Tatlı küçük yalancılar kaç saattir?

Ve 2016'nın "en sosyal" programı olarak kabul edilen Pretty Little Liars ile ilgileniyorsanız, hepsini izlemeniz altı gün altı saatinizi alacak - ve bu da uyumadan.

1. Sezondaki yalancılar kaç yaşında?

"Pretty Little Liars" Önce bir onu 16 yaşındaki karakterinin daha tam sekiz yaş büyük yapım 2010 yılında yayınladığı Bellisario 24 yaşındaydı. Hastings Bellisario gerçek hayatta 31 yaşında iken serisi, 2017 yılında sona erdiğinde 23 civarında olduğu söyleniyordu.

Ian'ı neden öldürdü?

Spencer Hastings'i öldürmeye çalıştıktan sonra Alison DiLaurentis tarafından kilisenin çan kulesinden itildi, ancak düşüşten kurtuldu ve daha sonra uzaklaştı. Daha sonra intihar notu ile ölü bulundu. Ancak intihar notunun sahte olduğu ve daha sonraki bölümlerde A'nın kısa mesajlarından oluştuğu ortaya çıkar.

1. sezonda A KİMDİR?

"A", Alison DiLaurentis , Aria Montgomery, Spencer Hastings, Hanna Marin, Emily Fields ve bazı durumlarda Mona Vanderwaal'a tehdit mesajları gönderen anonim bir takma addı. Big A, oyunu Mona'dan çalan ve Sezon 3'ten Sezon 6'ya kadar oynayan kişidir.

Ali tatlı küçük yalancılarda gerçekten öldü mü?

Pretty Little Liars , Rosewood, Pennsylvania'da her biri farklı fiziksel ve psikolojik sorunlarla mücadele eden ve dördünün en iyi arkadaşı ve liderinin peşinden çıkan tehlikeli bir takipçi yüzünden tehlikede yaşayan dört gencin hayatları etrafında dönen bir kitap dizisidir. Alison DiLaurentis

Alison yaşıyor mu?

20:59: Alison'ı geri getiren dört kelime: "Beni özledin mi?" Gerçekten Alison olduğu ortaya çıktı ve o gerçekten yaşıyor . Ezra, Aria'ya cep telefonunu vermek için geri dönmeden saniyeler önce, Alison ortadan kaybolur (bu onun için hala güvenli değildir).

Ian çan kulesinde öldü mü?

Ian öldü . Birinci sezonda tam anlamıyla çan kulesinde asılı kaldıktan sonra, Yalancılar onun öldüğüne inandılar. Ama hayır. İkinci sezonda (hiç yoktan, BTW) ortaya çıktı, ancak daha sonra bir ahır bölümlerinde - bu sefer gerçekten - ölü bulundu.

Tatlı küçük yalancılar nasıldır?

İçeride, Yalancılar Büyük "A"nın adının Charles DiLaurentis olduğunu keşfeder. CeCe/Charlotte kendini "A" olarak ortaya koyuyor ve hikayesini anlatıyor; transseksüel olduğunu, eskiden Charles DiLaurentis olarak bilindiğini ve Yalancılar Alison'ın gitmesine sevindikleri için 'A' olduğunu söyledi.

Emily Fields hangi uyruklu?

Arka plan. Televizyon uyarlamasında, Emily'nin kişiliği kitaptaki muadili ile neredeyse aynı. Grubun sporcusu ve rekabetçi yüzmeye katılıyor. Gösteride İrlanda/İskoç, Kore ve Filipin kökenli, uzun siyah saçlı ve kahverengi gözlü ve elbise stili daha moda.